Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

айде юруш уеб спамъри. имате поне 20 дена да изсипете количество :)
 
От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

ще слагам късметчета в баницата, дано са в моя полза вече тези ъпдейти
 
Re: От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

ще слагам късметчета в баницата, дано са в моя полза вече тези ъпдейти

Това беше добро разсмя ми старта на деня :) да изтеглиш Гугъл Панда от баницата ще е е*аси къмсета :D:lol:
 
Последно редактирано от модератор:
От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

Това ще е някоя специална SEO баница :D :D На някой SEO Купон :)

Ама тези панди, бая народ ухапаха. Дали Google ще успеят да обезмислят SEO-то някой ден??
 
От: От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

Дали Google ще успеят да обезмислят SEO-то някой ден??

Не мисля, че целта им е сеото, а по-скоро блекхат сеото. :) А за тази панда направо нямам думи.
 
От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

ще слагам късметчета в баницата, дано са в моя полза вече тези ъпдейти

Оригинално:). Това може да се окаже доста сполучлив SEO похват:mrgreen:.
 
От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

Супер, толкова хора развеселих. Какъв хубав ден се получи :)
още не съм го мислил как ще е като фраза късметчето, ама подозирам че няма да е формулирано директно "Гугъл панда" то си е направо противопоказно да е така.
По-скоро ще нещо като
"измъкване от панда филтър на 1 сайт"
"измъкване от панда филтър на 5 сайта"
"измъкване от панда филтър на 10 сайта"
"анти панда ваксината ви ще е откритие на годината"
и други дълги фрази :rolleyes:
 
Преди около година две във фб имаше едни късмети наречени Каръчета и точно такива си теглеше една позната :) та на този принцип съсне още с кафето ми хрумна като каза късмети да имаш в баницата Гугъл Панда и който го изтегли гори :) то не е смешно като си се случи ама от страни звучи забавно
 
От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

Единственият начин Г. да се пребори с СЕО оптимизаторите е да почне да показва сайтовете на случаен принцип - нещо като томбула :)
 
От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

тече нов Google panda ъпдате
http://www.seoptimise.com/blog/2012/01/did-google-just-roll-out-panda-3-2-2012-edition.html

ето и оригинала от 19 януари ... http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2012/01/page-layout-algorithm-improvement.html

имам няколко страници индексирани на 20 януари т.е от днес и са пострадали - новите посетители са се сринали от 45% на 10%,.... дали е от панда ъпдейтът или е съвпадение с това че правих промени по сайта ще видим :cry:
какво искат от нас дяволитите да ги вземат :twisted: ще се гръмна ....
 
От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

Искам тук да спеделя едно заглавие: Приходите на Google са по-лоши от очакваното

Информационният гигант Google докладва за 27% повишение на приходите си през последните три месеца на 2011 година, но това се оказа недостатъчно, за да задоволи предварителните очаквания на Уолстрийт. Нереализираните прогнози причиниха спад в акциите на Google с 10% и те се търгуваха на стойност около 575 щатски долара за една акция, предаде BBC.

Повече по това тук.

Нека им Падна ъпдейт. :)
 
От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

Досега винаги след панда за 2-3 седмици до месец имам сайтове, в които посещенията ми стигат до 8-9 к от нормално между 500 и 1500 за нещастие е временно после спамерските сайтове пак минава напред.
 
От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

Искам тук да спеделя едно заглавие: Приходите на Google са по-лоши от очакваното



Повече по това тук.

Нека им Падна ъпдейт. :)

:D Нека нека да видят какво е да ти е гадно.
 
От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

Досега винаги след панда за 2-3 седмици до месец имам сайтове, в които посещенията ми стигат до 8-9 к от нормално между 500 и 1500 за нещастие е временно после спамерските сайтове пак минава напред.
На това му се вика "ел класико" и коя панда, носорог и каквото и да е страно животно не може да го пребори. Алгоритъмът също, просто увеличават бройката тъмнокожи едитори и се надяваме да го играят и те честно. Друго няма да помогне. :)

Като гледам картинката, вече започвам да си мисля, че без и със SEO, резултата ще е същия. Ще си под някой спам сайт в най-добрия случай. А после нека ми кажат, че много им е добър алгоритъма.

Очакваме и нови "подвизи" на големците. Аз лично мисля, че не вървят добре с това, но това е мое мнение. :)
 
От: Гугъл продължава с панда ъпдейтите догодина

най - интересното при мен е че страниците които бяха индексирани на 20 януари, сега са се върнали в индекса от 17 януари, и гугъл показва че са индексирани на 17 и се върнаха почти на старите позиции, но с лек спад с няколко позиции като 2-3 позиции надолу. ех този гугъл играе си с нас и нашите нерви
 

Горе