Гугъл спря да показва сайта в търсачка

От: Гугъл спря да показва сайта в търсачка

При мен има навика да се показва от серпа понякога за по 5 дни. На колко време е сайта? Най-вероятно ще се върне на предишните позиции след някакво време.

На мен имам чувството, че ми индексира само index-а някакви идеи?
 
От: Гугъл спря да показва сайта в търсачка

Всичко се индексира просто по-рядко и по-надолу, защото най-важен е индекса. При мен въпросния сайт се върна на старите позиции дори и по-добри, с нов кънтент само.
 
От: Гугъл спря да показва сайта в търсачка

Пробвал съм да търся точно по title на страница и да кажем има 8 страници с резултати минавам ги всичките и ако имам късмет изкарва само индекса. Ако беше на задни позиции поне щях да знам, че имам някакъв сериозен проблем в SEO-то но просто не ги изкарва в SERP-а. Имам няколко страници, които ги намира но до там. :(
 
От: Гугъл спря да показва сайта в търсачка

Пиши в търсачката:
site:tvoiasait.domein
и виж кои са индексирани. Ако ги намериш, значи трябва да наблегнеш на оптимизацията.

B.t.w уникално ли ти е съдържанието.
 
От: Гугъл спря да показва сайта в търсачка

About 52,200 results (0.30 seconds)

Оптимизацията наблегнал съм кода би трябвало да е добър в началото излизаше супер. По едно време пак тръгна за 10тина дни и после пак нещо се случи.

glg.jpg

Ето снимка.
 
От: Гугъл спря да показва сайта в търсачка

Имах няколко после се изчистиха и сайта пак започна да се показва. После без Warning-и спря. :(
 
От: Гугъл спря да показва сайта в търсачка

Не знам. Най-вероятно ги индексира по-бавно. Всичко става с времето. И новите страници ги търси в кеша както написах по-горе.
 
От: Гугъл спря да показва сайта в търсачка

Последните няколко дни започна да излиза старата информация. Всичко точно. Новата обаче качвам излиза на първа позиция на няколко ключови думи седя 1 час след мен качиха същата информация и моят резултат изчезна буквално. Няма го на нито 1 страница проверих ги 1 по 1. На какво се дължи това?
 

Горе