Гуугъл четат ли пощата?

Ivailo

Member
Зависи какво писмо отварям се появяват реклами със същата тематика.Малко е гадно сякаш ди са рови бота в пощата не мислите ли ?
 
Не. Просто AdSense прочита определени думи и изкарва реклами за тях. Никой няма да седне да ти чете писмата ако пишеш за нещо законно. Иначе предполагам че ако има думи като атомна бомба, разстрел, тероризъм и т.н. писмата ще влязат в някакъв филтър и ще ги прочетат.
 
Ivailo каза:
Зависи какво писмо отварям се появяват реклами със същата тематика.Малко е гадно сякаш ди са рови бота в пощата не мислите ли ?

Еми аз тук е редно да споделя че това не е никак лошо, просто те маркетирак като са си научени. А и удобството, което се крие в това че Google чете пощата е че помага и за SEO-то на даден сайт. Когато пращате и-мейл с заглавие: "Link Exchange Request" или подобен, търсачката чете лика, тук мойта препоръка е да слагате Title-те като хипер-линкове. Така ще прочете и за какъв сайт става дума при размяната на и-мейли с други webmaster-и.

Това го бяха споменали е един форум като тактика за индексиране и подсещяне на търсачката за какво е сайта (тематика и какви ключови думи използва - от заглавието да се подразбира). Това е плусът, който трябва да ни помага попринцип. :wink:
 
Blinky каза:
Това го бяха споменали е един форум като тактика за индексиране и подсещяне на търсачката за какво е сайта (тематика и какви ключови думи използва - от заглавието да се подразбира). Това е плусът, който трябва да ни помага попринцип. :wink:

и тука си го писал :D
 
DEATH каза:
Blinky каза:
Това го бяха споменали е един форум като тактика за индексиране и подсещяне на търсачката за какво е сайта (тематика и какви ключови думи използва - от заглавието да се подразбира). Това е плусът, който трябва да ни помага попринцип. :wink:

и тука си го писал :D

Вече забравям какво пиша по форума. Мерси за напомнянето DEATH. :)
 
georgimateev каза:
аре да не спамим на хората темите :) Дайте некви чат контакти на ЛС (Skype, ICQ, IRC)

Няма повече, :) и за да докажа че така ще допълня че главно за тези рекламки (AdSense) на Google, търсачката се води първо от Заглавието на писмото, а ако то не е ясно и не може да се определи тематиката то следващатото до което се допитва е контента на писмото. И пак се връщаме на темата за кое тежи в SEO-то. :wink:
 
arsenal каза:
да така е, прати си на друга поща "when will be murder of thepresident" и ще видиш колко ще ти се забави писмото :)


По дискавари един ангилиски експерт го каза този тест и не се прави така. Пращате си първо писмо с заглавие като в поста на арсенал и след него писмо със загалвие хепи бърдеи и гледате кое писмо ще доиде първо. Теста е на база това че TCP protocol guarantees reliable and in-order delivery of data from sender to receiver. Ако нищо не се следи първото писмо ще стигне първо а второто второ. Ако не стане така :roll:

Вие този IRLbot разработен с средства на национална научна фондция - разбираи министерство на отбраната на сащ какво си мислите че прави тук :roll:
 
Защо ли си мисля че и аз съм го гледал това предване :)

а бота какво прави: Дебне за лоши хора 8)

П.С. Не си мислете че е само тук, лази и по други форуми и саитове само че там хората не знаят.......
 
не знам за Гугъл мейл дали ви дразни , но мен icq ме дразни супер , че ти прекарва разговорите през филтри и подслушва .И там ако напишеш нещо за което имат реклама веднага ти излиза реклама за това .Пишете нещо за уебхостинг или уеб на английски и ще ви плясне някой реклама на домейн фирма. СУпер ме дразни това icq чак преди време блогнах
защо мразя ICQ
 
qip наистина е по-добре от icq и аз го ползвам и съм много доволен от братята руснаци :)
 

Горе