ДАВАТ ПАРИ БЕЗПЛАТНО

maskata_p

New Member
lotto999.com
Онлайн игра, на която трябва да познаеш някакво число до 999 и печелиш пари по няколко пъти на ден.Без залози, без измама.Една приятелка спечели и то много лесно.
Не им разбирам смисъла на тея дето са я направили ама нали ги дават:D! Нас тва ни интересува.ХХХАХАХАХА!
 
Последно редактирано:
От: ДАВАТ ПАРИ БЕЗПЛАТНО

Няма лесни пари човек, и второ смисъла е такива като теб да тръбят по бг нета за това как могат да се спечелят пари без нищо да правяр, така безплатния маркетинга им е в кърпа вързан. Айде сега помисли кои са шараните пак. ;) И прецени колко си далече от наистина големите пари в интернет? Все пак добре дошъл тук. Дано да намериш нещо интересно тук, макар че като гледам поста ти, май няма да си намериш - тук работата и мисленето са задължителни. Успехи. ;)
 
От: ДАВАТ ПАРИ БЕЗПЛАТНО

то така ако ставаше всички щяха да са богати
 
От: ДАВАТ ПАРИ БЕЗПЛАТНО

то така ако ставаше всички щяха да са богати

Правилно прочетохте - не е грешка :wink:
 
От: ДАВАТ ПАРИ БЕЗПЛАТНО

А ти бате колко си зле. Доведи и приятелката ти богаташка, да ни позабавлява и тя малко. tihomir_wwf, има баце такива хора тук, това е жалкото. Не ми се иска да го вярвам ама като гледам, май всеки 2-ри ден тук има такива теми. Така е хората като не си пият успокоителните. Стават "изобретателни" и "богати" в последсвтие.

Blinky, батенце, зарежи го. Той вече си е намерил интересното в нета. По цял ден да спами с този сайт по бг нета. Абе с две думи има какво да се желае от момчето. Маската П, викаш??? Звучи ми като човек с маска имаща формата на женски полов орган. :) :) :)
 
От: ДАВАТ ПАРИ БЕЗПЛАТНО

От чисто любопитство погледнах страницата и докато я отворя видях, че липсват някои букви :)
Грамотни хора са я правили!
 
От: ДАВАТ ПАРИ БЕЗПЛАТНО

не ни е лесно на нас тиийновете
 
От: ДАВАТ ПАРИ БЕЗПЛАТНО

то така ако ставаше всички щяха да са богати

Точно така,няма толкова лесни пари...В интернет е пълно с такава помия,но малко са сайтовете от които могат да се изкарат минимални доходи...
 
От: От: ДАВАТ ПАРИ БЕЗПЛАТНО

Точно така,няма толкова лесни пари...В интернет е пълно с такава помия,но малко са сайтовете от които могат да се изкарат минимални доходи...


Само гугъл съм признал , особенно за beginners .
 
От: От: ДАВАТ ПАРИ БЕЗПЛАТНО

Точно така,няма толкова лесни пари...В интернет е пълно с такава помия,но малко са сайтовете от които могат да се изкарат минимални доходи...


Само гугъл съм признал , особенно за beginners .
 
От: ДАВАТ ПАРИ БЕЗПЛАТНО

Хахааааа, давали пари, ама на всичкото отгоре и не те карат да плащаш, за да ти бъде платено, супер оферта просто - НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО!!!

пс: компетенцията на даден ч. индивид в определена област се определя от интересите му, все пак всеки има силни страни и печели от едно или друго, защото е най-добър в него, друг е въпросът колко субективна е оценката и оттам заплащането на някои длъжностни постове - с други думи, добре е да развиваш интересите си, така че да те насочат към форма на профи реализация, гарантираща ти, разбира се дококото това е възможно, стабилни и солидни доходи ;)
 

Горе