ДА СПАСИМ ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ

От: ДА СПАСИМ ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ

ами тъй де отвратителна е цялата тази история след като има забъркани и деца
 
От: ДА СПАСИМ ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ

Неуспявате да разберете бащата здраво е нагазил в лайната с довеждането тук, но не е изгубил родителските си права. Децата ще бъдат върнати в полша и там тепръва ще има съдебен процес за родителски права и развод. Съдът там ще реши кои какво ще получи. Кофтито е че е изчакал да бъде произнесено решение по делото вече се води осъден за отвличане. Вместо в самото начало да се яви доброволно с децата да каже че нещо не са се разбрали с жената вследствие на нейната употреба на алкохол били са на почивка и да се почне съдене за права а делото за отвличане да бъде прекратено. Видео записа и укриването на второто дете работи срещу него. Както написах по международните стандарти манипулативното отчуждаване на децата от единия родител се води форма на насилие спрямо тях.


едит: Не съм много сигурен но децата имаха право на глас след 14 годишнината си преди това съдът решава къде ще по добре да живеят.
 
Последно редактирано:
От: ДА СПАСИМ ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ

Докато бях под душа ми хрумна решението на проблема е било елементарно но шанса отново е останал назад във времето. Когато е решил да доведе децата в БГ просто трябваше да е прилъгал майката и тя да доиде отиват на почивка или да видят бабата и като стане време да се прибират да и беше казал че са решили да останът и тя е свободна да остане с тях или да си ходи тя не може да ги изведе от БГ без негово съгасие ако го направи се води отвличане. единственото което можеше да направи тогава е да заведе дело за родителски права тук.

Каквото сам си надробиш обикновенно не може никои друг да ти го направи
 
От: ДА СПАСИМ ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ

@лошият лош си :)

сега целия народ тръгна да го спасява човека ..от кого и от какво не знам

пък ти
Каквото сам си надробиш обикновенно не може никои друг да ти го направи
 
Последно редактирано:
От: ДА СПАСИМ ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ

хихи, лошият много ме радва :))) извинявай, ама по кой закон на физика пишеш "той" с 'и' , т.е "тои" , а майка с 'й' , т.е "майка" ? :D
Иначе това за времето е много вярно - вчера си поръчах клавиатура и панел за стария си телефон... Днеска дойдоха... Клавиатурата е екстра, панелът е дефектен и сега замяна с транспортни разноски за моя сметка... И ако и втория се окаже дефектен просто си тегля ножа :|
Иначе за случая не знам вече... На кой да вярваш, на кой не... Да дадат случая на Брюксел ли де да знам - на някой съд, който е неутрален, и да разпитат децата, в присъствие на родителите. Да се разберат като хората и накрая да питат децата при кой искат да останат и защо, и като вземат предвид тяхното мнение (на децата) да решат при кой да ги оставят... Ако решат пък тотално да им скапят психиката - да ги дадат на някви немци в приемно семейство и да ги обучат, и да станат бачкатори, и да станат фашисти, и да направят трета световна война, и да почнат пак от Полша :D :D :D
 

Горе