ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

AMOUN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
РЕШИХ ПРЕДПРАЗНИЧНО ДА ЗАДЕЛЯ 1000 ЛЕВА ЗА СТАТИИ...
не знам какво ми стана... по принцип съм стипцав и не давам пари за неща които мога и сам да си направя, но мързелът и омраазата към монотонната работа надделяха......

И така фонд 1000 лева

Това са 4 поръчки към 4 отделни автора ВСЯКА НА СТОЙНОСТ 250 ЛЕВА!

Каква е надпреварата? Кой ще ми предложи най-голямо количество материал, за тази сума!

Условията:

Статиите да са между 300 - 350 думи.
ПРИЕМАМ ПРЕНАПИСАНИ СТАТИИ, ПРЕВЕДЕНИ И ОБРАБОТЕНИ СТАТИИ, КАКТО И АВТОРСКИ!

При превод и пренаписване искам да е смислено направено, да не се губи смисъла на статията и да не съвпада с оригинала.
Всяка статия трябва да преминава задоволително проверка за дубликейт.

Търси се най-доброто съотношение между КОЛИЧЕСТВО И КАЧЕСТВО!

Когато някой ми пише с предложение, нека ми даде линк да прочета една две негови статии. Да посочи брой статии срещу 250 лева.

приемам предложения от всички... ще гледам с особенно мение на хора с които съм работил и са се изложили, но все пак бих им дал шанс.

Високата репутация във форума е предимство.

Заплащане...
Аз съм коректен, не съм излъгал никого. Опасявам се от обратното, затова и ще заплащам за готови и проверени продукти.
Внимание!
Плащам 70% от сумата при предаване на статиите, минимум в пакет от 10 - при завършване на ЦЯЛАТА ПОРЪЧКА ще платя и останалите 30%
правя го за да не се окажа с 4-ма кандидати които да напишат по 10 статии и да им омръзне.

ПЛАЩАМ ПО БАНКА И EPAY

Тематиките за статиите са различни и ще ви ги дам след като се разберем. не държа на професионализъм,
а на коректно отношение, каквото рядко съм получавал тук, при задаване на големи поръчки.

Ако има нещо неясно питайте :)

Запазвам си темерутското право да не отговарям, ако не съм заинтересован от предложението.
Запазвам си и правото да не наема никого ако нито едно предложение не ми допадне.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Здравей!Силно съм заинтересована от офертата която предлагаш,лошото е само,че съм нова тук,а ти излищно си отбелязал,че би работил с хора с висока репутация в форума.. :( Тепърва навлизам в "affiliate" маркетинга и не съм много наясно с нещата там,но поне с писането на статии мисля,че ще се справя,зависи само от тематиката разбира се.Много бих се радвала ако успеем да се договорим нещо което би ни удовлетворило и двамата,не съм професионалистка,но коректното отношение със сигурност ще го имаш! Впрочем добре съм с английския и мога и да превеждам ако е необходимо (само неразбрах сама ли да си избера някаква статия и да я напиша/преведа след което да ти я покажа или ти ще ми дадеш,за да видиш как ще се справя).Очаквам с нетърпение отговора ти! :) [h=2][/h]
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Няма да участвам, но пък много искам разяснение на "не държа на професионализъм,
а на коректно отношение". Ще ти бъда благодарна.

Успех на всички.


Ако ти се наложи да хванеш такси, какво ще предпочетеш, професионален таксиджия или коректен такъв? :)
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Как разбираш кой е про и кой коректен преди да си рабтил с него?

A million dollar question :)
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Здравейте на всички,

Чаках да изминат 10те дни за пускане на тема и да си предложа услугите за писане на статии, но изглежда ще започна по-рано :) AМOUN, предлагам си услугите за статиите, имам готово портфолио 10 статии, средно 700 думи. Пиша единствено авторски, но ако се наложи ще пренаписвам и превеждам. Владея превод на български от английски перфектно, без да съм Powered by Google Translate ;) "Страстни" теми са ми маркетинг,бизнес, how-to, фитнес, спорт, история, принципи на мултимедийни презентации. Разбира се, няма проблем и за други.
Поздрави!

За контакти-

Skype:
necriss-rednex
 
Последно редактирано:
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Амуне за тия пари трябва да ти предложат около 100 статии ако са на по малко от 5 тематики направо не ми се мисли какво ще получиш - то пък за сметка на това добре си написал условията и изискванията :)
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

@amoun - много годин подход, и аз смятам да го приложа след време, разбира се нямам намерение да провалям темата! така трябва да се работи - правилно и ясно с бюджет
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Не мисля че поръчката на голямо количество статии "накуп" е добро решение..., напротив :wink:
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Ако ти се наложи да хванеш такси, какво ще предпочетеш, професионален таксиджия или коректен такъв? :)

Просто мисля, че коректността е част от професионалната етика на всеки, независимо в каква област работи.

Ако някой ти предаде добре написани статии, без грешки, в уговорения срок и за уговорените пари, той професионално ли се държи или коректно?
От друга страна, ако някой ти предаде лошо структурирани текстове, без особена полза за читателя, но за сметка на това без правописни грешки, в уговорения срок не разбирам каква ти е ползата от това, че е коректен.
Не се заяждам. Просто ми е интересно.

Колкото до таксиджията, предпочитам този, който ще ме закара където трябва, без да застрашава моя живот или този на околните, колата му не мирише на пепелник и плащам наистина цената на километър, която съм видяла предварително обявена на прозореца на колата.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

:) не знам що ме занимавате с глупости ?

Вози се сифончо при когото искаш...
Аз не обичам професионалисти, не обичам и майстори.


Парите са мои
Статиите са за мен

?
АЗ ДАВАМ ПАРИ - НЕ ИСКАМ
Ако ви молех да ми ги напишете безплатно или назаем, разбирам да ми пишете глупости...


Ще го конфигурирам так:

Искам да работя с хора, а не на професионалисти!
ЕТО ТИ НАЙ ГОЛЕМИЯ ПРИМЕР ЗАЩО НЕ ИСКАМ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ!

Аз не съм ти възложил задача и ти вече започна да се имаш за по-умна от мен и за по-голяма разбирачка?
ТИ ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ КАКВО ЩЕШЕ ДА БЪДЕ АКО ТЕ БЯХ НАЕЛ?

Ти понеже си про и ми се качваш на главата още от сега?
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

:) не знам що ме занимавате с глупости ?



Аз не съм ти възложил задача и ти вече започна да се имаш за по-умна от мен и за по-голяма разбирачка?
ТИ ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ КАКВО ЩЕШЕ ДА БЪДЕ АКО ТЕ БЯХ НАЕЛ?

Не можеш да ми възложиш задача, която не съм ти искала. Нито пък да ме наемеш за нещо, за което не съм кандидатствала.

Хубав ден и успех :)
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Здравей,

Проявявам интерес.
Не съм професионалистка. Нямам висока репутация тук, защото се регистрирах преди няколко дни.


Забелязах, че тук масово се осъществяват контакти по скайп, може би защото личните съобщения не са за всеки. :) Все още не са и за мен. Та в този ред на мисли - polia_l

Благодаря!
 
Последно редактирано:
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Подхода е на Амуна е супер, ако питате мен - чисто и просто икономия от мащабa :)

Нали нямало сериозно оферти, е можете се възползавате - успех пожелавам и на двете страни :)
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Не можеш да ми възложиш задача, която не съм ти искала. Нито пък да ме наемеш за нещо, за което не съм кандидатствала.

Хубав ден и успех :)


Абе ти си интересен човек...

Каква задача, какво кандидатстване?
Аз нито съм ти предлагал нещо, нито съм ти искал нещо нали?

Идваш тук и почваш да парадираш колко си про и как ще се качиш на такси и ще си обикаляш без да застрашаваш живота на околните и ще се радваш на свежият аромат на застарели аеробиончета...
Аз още не мога да вдяна за какъв чеп изобщо пишеш тук в тази тема?
Ти малко го даваш като ученичка дева... хем те сърби хем не ти стиска още...

Ако имаш някакво предложение към мен , напиши ми едно лс, може да не ми личи но съм пич и съм в добро настроение както забелязваш :)

Просто имаме различни виждания за живота, вселената и коя риба е по вкусна. Ти цениш професионализма, аз ценя коректността.
Нагледал съм се на професионалисти във всички сектори и отрасли та ми е писнало от тях...
Като започнем от професионалните продавачи и стигнем до мтел и банковите служители...
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Определено поръчката на много статии наведнъж не е добра идея, ако са авторски.
За преводни и преразказани едва ли е драма.


Аз търся различни стилове и качество, някой ще предложи по-голямо количество друг по-добро качество, трети ще ми предложи нещо по средата имам предостатъчно място и за всички тези предложения...

Досега съм се спрял на двама човека и очаквам от тях примерни статии на зададена тема. Така че има все още две свободни места.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Здравей, заинтересован съм от предложението, но все още не мога да пращам лични съобщения и ще те помоля да ми дадеш скайпа ти или да ме потърсиш на моя - thebestchater.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Здравей, заинтересован съм от предложението, но все още не мога да пращам лични съобщения и ще те помоля да ми дадеш скайпа ти или да ме потърсиш на моя - thebestchater.

:D

Доста успешно попадаш на ХОРА :)
И аз не мога честно, да разбера защо професионалистите не биха се класирали сред нормалните/честни/мили/работливи/такдалеее хора

Мисля че правиш грешка (ако има значение изобщо), рискуваш да се разправяш с десетки краснописци като тоз пич по-горе :)
 

Горе