1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

ДО 5000 ЛЕВА БЕЗВЪЗМЕЗДНA ПОМОЩ ЗА МАЛКИ И СРЕДНИ ПРЕДПРИЯТИЯ

Дискусията в 'Онлайн Магазини' стартирана от mrcec, Окт 4, 2017.

1. Green Bars

Green Bars Well-Known Member

Рег.:
    Май 8, 2008
    Съобщения:
    2,548
    Харесвания:
    223
    Точки:
    63
    Мисля че е по Евро Програма, защото преди няколко месеца загледах финансиранията, но ги даваха само на Клъстери, които да преразпределят парите. Но ако е този случай, по-скоро трябва да се потърси друго сдружение/клъстер, през който да минава финансиране и да не са толкова високи таксите за членство

2. Dobr3w

Dobr3w Member

Рег.:
    Авг 22, 2017
    Съобщения:
    53
    Харесвания:
    1
    Точки:
    8
    Само като видях думичката "Prison" на едната снимка и се отказах. Другото не съм го чел. :D

3. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,321
    Харесвания:
    1,348
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    За да не отварям една тема, пускам едно линче тук:

https://profit.bg/balgariya/davat-do-50-000-ot-es-za-onlayn-magazini/

Става дума за раздаване на ваучъри на бизнеси, за да може да си направят сайта по-функционален, а други направо нови онлайн магазини. Парите не са лоши, в тия 20-50К могат спокойно да влезе и маркетинга за няколко месеца, дори година. Някой някакво инфо повече.....все ми се иска да видя някой да се вреди и да сподели, че наистина се случва и да е реален човек от тук, примерно. :)

4. sedo

sedo Active Member

Рег.:
    Апр 5, 2012
    Съобщения:
    640
    Харесвания:
    40
    Точки:
    28
    Това да не е като тия кастинги за филмите в които плащаш такса... още на самия кастинг. И така си правят пари само от таксите :)

5. Nightgale

Nightgale Member

Рег.:
    Май 5, 2016
    Съобщения:
    45
    Харесвания:
    0
    Точки:
    6
    В статията (от този източник или друг, не помня) пише, че "се надяват да открият процедурата до декември". Тоест процедурата за кандидатстване все още не е открита и я няма на сайта на http://www.opcompetitiveness.bg/module4.php?menu_id=45
    След като излезе, ще се видят и изискванията към кандидатите.

Сподели страницата