ДПС откриха кампанията си с Райна Княгиня на турски език

От: ДПС откриха кампанията си с Райна Княгиня на турски език

Днес по-рано случайно попаднах на коментирания клип... за мен това е гавра... не съм расист и съм си мислела, че няма да бъда... до днес.
Искам си България, за българчетата, за тези които ще знаят песента за Райна Княгиня или историята за Батак, а дали това ще е така зависи от нас родителите.
И не ме интересува дали музика е заимствана от другаде, песента е за Райна Княгиня... с думите изстрадали... с болката и гордостта, да си българин, с онзи нашия дух български, дето все някой го мачка, докато му писне и от мишка стане лъв...

Евала на този, които е сглобил това: Събуди се българино ! До кога ще те мачкат ???
Който не е гледал коментирания клип... и него го има...

Аз съм майка и искам моят син да има шанс да порастне в нормална държава. И да остане да живее в нея... Да се родят тук децата му...
А не като мен да си повтаря ... НЯМА такава държава..., и да се чудя колко още ще издържа - детски 35лв, учебници + помагала над 200лв., ако имаш късмета да ги откриеш втора употреба и по-тънко ще минеш...
 
От: ДПС откриха кампанията си с Райна Княгиня на турски език

Aми продължаваш да гласуваш за ГЕРБ, СДС, РБ, ПБ, БСП и темподобните партийки пък после се чуди защо е така.
 
От: ДПС откриха кампанията си с Райна Княгиня на турски език

Aми продължаваш да гласуваш за ГЕРБ, СДС, РБ, ПБ, БСП и темподобните партийки пък после се чуди защо е така.

Не позна... не се е случвало да гласувам за гореизброените.
 
От: ДПС откриха кампанията си с Райна Княгиня на турски език

Много убава песен! Ама като гледах Местанчо как се поклаща, за мен тоа си е 10000% пидал! И нема нема преди избори винаги пускат некви изцепки на депесето и ние после пцуваме и гласуваме за герб щот биле анти-дпс, помните ли речта на Доган у некво село там...ма сичко е случайно бе:wink:

Горски бих те набил приятелски, ако те видя.
 
От: ДПС откриха кампанията си с Райна Княгиня на турски език

Абе това, тези дето се мислят за така наречените "турци", до един са със "Стокхолмски синдром", това е така нареченият синдром при който заложникът се привързва към похитителя си и изпитва съчувствие и симпатия към него, често до такава степен, че да го защитава и да се идентифицира с него.
Доказателството е следното:
500 години клане, насилствено потурчване, зверства, насилие...и след като са си тръгнали турците, някаква част от насилваните са станали така наречените "турци", те пък си помислили че това е нормално и това, че семействата им са избити именно от насилниците, не им е направило впечатление кой знае колко, като също са предали на наследниците, че това че са плот на изнасилване и зверства не е от значение, защитавали са насилниците си...Откачена работа.
Така че на подобни хора трябва да им се разясни, че това е психическо заболяване, че ако проследят родословното си дърво и ако не намерят членове на семейството си, които са дошли от анадола и азия, а намерят членове на семейството си, които са били по тези земи, и в следствие на потурчването са станали турци, то те са или болни...или предатели.
Така че, гледайте на тях като на нещо...знаете какво
 
От: ДПС откриха кампанията си с Райна Княгиня на турски език


[video=youtube;1oxHPoOjUrQ]https://www.youtube.com/watch?v=1oxHPoOjUrQ[/video]

Като говорим за произход, изгледай клипа.

Aми продължаваш да гласуваш за ГЕРБ, СДС, РБ, ПБ, БСП и темподобните партийки пък после се чуди защо е така.

То с гласуване не става, трябват други действия, за да тръгнем напред и нагоре. :)
 
От: ДПС откриха кампанията си с Райна Княгиня на турски език

Трябва, да - нарича се АСТЕРОИД - да падне в Америка, щото от там идва всичко
 
От: ДПС откриха кампанията си с Райна Княгиня на турски език

12063775_10153606731172974_7910658460548824991_n.jpg


:-o
 

Горе