Давам на няколко човека по 20 лева

От: Давам на няколко човека по 20 лева

Ебати дървото. И аз не разбрах, че искаш да ги заложа в сайта. Трябваше по-ясно да кажеш 'Давам ги да заложите'
Аз името и паролата си там не помня. А и да ги помнех - комар не играя - ДГД сайта, много са специални, не стига, че се рагнах а и пари да им дам (дори и от тебе)
Ще ти върна парите. Дай ппал на ЛС.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Ебати дървото. И аз не разбрах, че искаш да ги заложа в сайта. Трябваше по-ясно да кажеш 'Давам ги да заложите'
Аз името и паролата си там не помня. А и да ги помнех - комар не играя - ДГД сайта, много са специални, не стига, че се рагнах а и пари да им дам (дори и от тебе)
Ще ти върна парите. Дай ппал на ЛС.


Имаш ЛС.

П.С. Няколко човека ме разбраха, с изключение на теб и nsevimov. Не знам що така се получи, доста ясно го бях написал, не ги раздавам за сладолед. Ето пак copy/paste на това, което бях написал. (Според мен е супер ясно)


Давам на няколко човека по 20 лева

Трябват ми активни афилейти (над 18г.), за да си изтегля печалбата от букито.

http://bit.ly/1cJ6yXm

Регистрирате се през този афф линк – пишете ми на ЛС как ви е потребителското име и ви пращам 20 лева, които са си ваши без значение дали ще ги изгубите или ще печелите с тях.

Пращам през epay.bg или paypal.


Вие можете да депозирате чрез:

Кредитна карта
Neteller
Moneybookers
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Е аз не успях да си попълня сметката с шибаната карта на ОББ (Vissa). Сега с карата ми от ЦКБ си ги заредих и чакам брата да ги довърши. че аз с такива глупости не съм се занимавал
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Аз също не разбрах че трябва да ги залагам. До колкото си спомням, това никъде не беше написано в първия пост. Методите за депозиране също не бяха споменати. Както и да е... Прати ми на ЛС PayPal акаунт, където искаш да ти върна парите. Един въпрос от чисто любопитвство... Какъв е минимума, който трябва да заложа за да ме отчетеш, като активен реферал?
 
От: От: Давам на няколко човека по 20 лева

Аз също не разбрах че трябва да ги залагам. До колкото си спомням, това никъде не беше написано в първия пост. Методите за депозиране също не бяха споменати. Както и да е... Прати ми на ЛС PayPal акаунт, където искаш да ти върна парите. Един въпрос от чисто любопитвство... Какъв е минимума, който трябва да заложа за да ме отчетеш, като активен реферал?

Напротив колега всичко това беше написано, просто дадох copy/paste на първото мнение и отново го правя:

Давам на няколко човека по 20 лева

Трябват ми активни афилейти (над 18г.), за да си изтегля печалбата от букито.

http://bit.ly/1cJ6yXm

Регистрирате се през този афф линк – пишете ми на ЛС как ви е потребителското име и ви пращам 20 лева, които са си ваши без значение дали ще ги изгубите или ще печелите с тях.

Пращам през epay.bg или paypal.


Вие можете да депозирате чрез:

Кредитна карта
Neteller
Moneybookers
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

прати ми инфо ако още важи далаверата
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

ДОПЪЛНИТЕНИ УТОЧНЕНИЯ, тъй като няколко човека не са ме разбрали:

Трябват ми още двама човека, на които да дам по 20 лева.

Трябват ми активни афилейти (над 18г.), за да си изтегля печалбата от букито.

http://bit.ly/1cJ6yXm

Регистрирате се през този афф линк – пишете ми на ЛС как ви е потребителското име и ви пращам 20 лева, С КОИТО ДА ЗАЛОЖИТЕ !!! Парите си остават за вас, без значение дали ще ги изгубите или ще печелите с тях.

Интересува ме да имате поне един залог, за да ви отчете системата като АКТИВЕН ИГРАЧ!

Аз ви ги изпращам през epay.bg или paypal.


Вие можете да депозирате чрез един от следните методи:

Кредитна карта
Neteller
Moneybookers
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

@ garnet и @ Welder пуснах ви ЛС с paypal акаута ми.



Търся други двама човека, които могат да се възползват.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

@ garnet и @ Welder пуснах ви ЛС с paypal акаута ми.



Търся други двама човека, които могат да се възползват.

Върнати. Но ми е интересно следното: защо трябва да имаш афилиейти (даже и активни) за да си изтеглиш печалбата. Не можеш ли без тях?
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Върнати. Но ми е интересно следното: защо трябва да имаш афилиейти (даже и активни) за да си изтеглиш печалбата. Не можеш ли без тях?

Благодаря. Защото са им такива скапани условията. Освен праг от 50 евро искат и 5-ма активни играчи за месеца.

Търся още 2-ма човека.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Благодаря. Защото са им такива скапани условията. Освен праг от 50 евро искат и 5-ма активни играчи за месеца.

Търся още 2-ма човека.
Това е много зле, човек. 'Би им майката скапана - ебати смотаняците.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Това е много зле, човек. 'Би им майката скапана - ебати смотаняците.

Такива са условията на афилейта. Мисля, че и на други подобни афилейт програми са такива.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Здрасти. Видя ми се интересно, но при мен линкът не работи - явно доставчикът ми го филтрира. Поне кажи за какво става дума? Може и с недомлъвки, ако е много тайно?
 
От: От: Давам на няколко човека по 20 лева

Здрасти. Видя ми се интересно, но при мен линкът не работи - явно доставчикът ми го филтрира. Поне кажи за какво става дума? Може и с недомлъвки, ако е много тайно?

Ползвай Tor браузър и ще го отвориш.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Аз вече съм ги похарчил половината ама сега има само бадмингтон
 
От: От: Давам на няколко човека по 20 лева

Ползвай Tor браузър и ще го отвориш.

Да, благодаря Ви, но нямам такъв браузър. Иначе ми стана ясно за какво иде реч. Успех желая.
 

Горе