Купувам: Давам от 20 до 150 лв за всеки реален клиент който ми доведете

Прати ми повече информация
 
Хммм..., а от какво зависи оценката на доведения клиент, дали ще са 20 или 150 лв. ?

Ако аз сам дойда като реален клиент, без да ме довежда някой, какво правиме, как ще ме оцениш, на каква база ?
Или първо ще искаш "реалния клиент" да ти снесе некви кинти, а ти после да заделиш от тях ?
 
Последният му отрицателен feedback e с описанието:
- "Няма никакви стратегии и никакви залози. Всичко е измама със мотив "ама да не ми откраднеш стратегията" "

Явно и друг път е ползвал схемата "да не би да му откраднат идеята" :D

От feedback-ците му става ясно, че може би ще да е нещо с футболни прогнози :D
 
Създателят на темата е пълен дегенерат, който пуска обяви в Базар Бг и на други места с идеята за футболни схеми, от които се вадели големи кинти, според описанието му. Но ти иска предварително такса от 80-100 лв. и т.н.

Пробва го и при мен, след което аз без коментари по бизнеса му, спрях да се интересувам от предложението му.

Поради тази причина започна да ме обижда и заплашва на лични, аз му отвърнах - и той се пробва още два, три пъти да ми се прави на безсмъртен, пък после внезапно ме блокира, явно му изчезна рязко желанието да обижда безпричинно тези, които не му се вържат на номерата.


Та за щастие аз не съм се опарил от него.

Обаче човекът си е пълен измамник и много нагъл тип, който си търси батко да го отрака.
 
Рецептата някой да бъде измамен е съвсем проста - изисква се човек да е прост/глупав/неориентиран/заблуден
и едновременно с това - алчен... :) Както споменаха двамата съфорумци над мен, по feedback-а си личи.

Но също така си личи, че очевидно глупаците, които му се връзват, съвсем не са малко.
Или както е казал П. Т. Бърнъм, бащата на шоу-бизнеса - Всяка минута на света се ражда по един глупак.

А "секретността" е поради това, че се крие от измамени, търсещи го да положат "тежък хирургически труд" върху него... :D
 
Най-вероятно става въпрос за сивия сектор. Не е нужно да си айнщайн за да се сетиш. А в този форум едва ли някой би се вързал.
 
Много странно си формулирал обявата.

Хем търсиш нещо, хем не казваш какво. И отношението ти е доста странно. Някой май се е събудил с главата нагоре
 
Не бях влизал много време тук
Малките пишлемета
На които им преча
Че им вземам хората от фейк уредените срещи
Са оспамили поста
Малко крадливи душици
 
Добре де кажете за какви клиенти става дума, по този начин формулирана темата, как да Ви доведем клиенти. Пишете ми на ЛС и как точно се формират плащанията, че това от 20 до 150 лева ми звучи, като не в гъза, а около гъза (извинявам се за простащината). Ще чакам да ми пишете лично съобщение.
 

Горе