Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голяма!

От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Дай ги на мен :))
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Имам интерес...но дай да видя страниците....
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

И аз разменям страници! 30 000 + фенове... ако искате да разменим, пишете! Коректен съм! Не лъжа!!
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Здравей, аз търся страничка със предимно мъжка аудитория :)
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

http://www.predpriemach.com/member.php?u=10696

ЕТО ТОВА МОМИЧЕ МИ ОТКРАДНА СТРАНИЦА ВЪВ ФБ.... МОЛЯ, СЪВЕТВАЙТЕ МЕ КАКВО ДА ПРАВЯ... МИСЛЯ ДА ПОДАМ ЖАЛБА В КИБЕР КРАЙМ... ДАЛИ ЩЕ СТАНЕ НЕЩО?
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Кога я открадна?
От скоро има нови администраторски права, което е перфектно срещу подобни злоупотреби
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Обърках се, без да искам я направих Мениджър, а не Контент Крийтър, и ме махна и блокира ... направо съм потресен... Има ли начин да си я върна?
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Пиши ми на лично коя е страницата-ако някога дава реклама няма да забравя!!
също така може да направиш някъде по форумите група с призив хора от личен профил да репортват ФБ- за това се сещам в момента
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Щом си я направил доброволно админ като Мениджър, защо ревеш тук сега, че са ти откраднали страницата?? Ти си я подарил сам ;)
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Не съм я правил доброволно, а съм се объркал... И после чак се усетих, когато ми я взе... няма ли начин да си я върна? :(
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Че си се объркал не значи, че дефакто не си я направил доброволно! Да си внимавал и гледал, то няма нищо сложно в това! А и като ти е толкова акъла да правиш непознат админ .... никой не ти е виновен! Освен това, как да сме сигурни, че казаното от тебе 100% истина, ами просто защото са те надхитрили честно в цена или условия по сделка и сега плюеш тук ?? Може би не е така, но...
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Нямам основание да лъжа... На вас не ви ли се случва да сгрешите без да го искате в действителност? Е, на мен ми се случи точно това... от невнимание се получи...
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Дали имаш основание да лъжеш нали се сещаш, че само на думите ти не съм длъжен да се доверявам :) Но съм склонен да ти вярвам де. В случая друго се опитвам дати кажа момко - НИКОЙ НЕ ТИ Е ВИНОВЕН ЗА ТВОЕТО НЕВНИМАНИЕ И С НИЩО НЕ МОЖЕШ ДА ДОКАЖЕШ ТВЪРДЕНИЯТА СИ ! Та аз утре, ако ти преведа на банковата ти сметка 1000 лв и след минута се усетя, че съм сгрешил , тогава какво?? Да тръбя по форумите, че ти си ми ги откраднал ли??
Опитах се да ти подскажа да пиеш студената вода и това да ти е обеца на ухото и да запомниш, че житейският опит не е нищо друго, освен поредица от грешки!
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Ами поне дай линк към страницата да я репортнем... тъй като не вярвам да ти я върне. Дай и профила във ФБ, кой ти я е "откраднал"...
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Разкажи накратко за случката и постни профила и в тази тема : http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33570
Но бъди коректен и не забравяй да кажеш ясно, че ти сам си и дал страницата все пак ;)
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Въпросният господин да каже как се опита да ме излъже като ме направи администратор на въпросната страница с 20 000 човека а искеше аз да го направя такъв на моята със 55 000 и след това щял да ме направи на другите които компенсираха бройката и няккви такива обещания от фалшив акаунт . Не обичал да продава , а само да заменя страници .
Да дам на всички да прочетат разговора ни , да те видят тогава колко си явен малък дребен мошеннико .
Имаш късмет ,че няма как да ти ударя и един шамар и да ти взема всички страници , които съм сигурна са крадени !
Страницата няма да ти върна да се научиш ,че не е хубаво да лъжеш и крадеш .

Трай и запомни ,че всеки си намира майстора !
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Хм.... май ще се окажа прав като се усъмних, че "...Освен това, как да сме сигурни, че казаното от тебе 100% истина, ами просто защото са те надхитрили честно в цена или условия по сделка и сега плюеш тук ?? " Даже съм убеден вече! Можеш ли STLINA да кажеш тук кой е фб профилана този момък, а и скайп-а му, както той предостави твоите и те оплю? Нанего препоръчах да напише за случая и за твоите данни в тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33570 , но той не го направи, ясно е май вече защо ;) Дай сега моля те неговите данни - фб профил, фб страниците му и скайп-а му, за да ги знаят всички , които се занимават с това. Аз лично живо се интересувам от такива екземпляри :)
 
От: Давам 3 страници едната е 10 200, другата 9 500, другата 6 000 . За една по-голям

Въобще не си измисляй, Стелина. Направих те Content Creator на страниците ми умишлено да видя дали ще попиташ защо си само модератор... Като те накарах да се направим едновременно администратори защо отказа? Накара ме първо аз да те направя... Аз по погрешка те направих мениджър на едната /Майтап, бе, Уили/ и ти я открадна най-нечестно, при положение, че съм дал всичко себе си, развивайки я. И се кълна в себе си, че всички страници съм си ги развивал лично аз. Я, с пускане на снимки, я с лайк бутони... Не беше честно от твоя страна да крадеш чужд труд. А аз нямаше да ти открадна страницата, защото просто не съм такъв. Задръж я страницата, радвай се, Бог ще те накаже... както се казва: "Бог забавя, но не забравя", и ти ще страдаш някой ден... Аз си имам големи страници, които съм си ги развивал лично аз с много труд и желание. Това беше от мен! Чао!

П.С. И какво ще рече 'фалшив акаунт'? Акаунтът си е лично мой... това, че нямам снимки, не означава, че акаунтът ми е фалшив! Твоят е фалшив, с чужди снимки.
 

Горе