Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

asenlevov

Member
Здравейте, колеги! Просто ми трябват някои домейни, които няма да ги ползвам повече от година и GoDaddy с coupon кодовете е голяма далавера за точно такива неща. Може ли на някой от вас да му дам кодове за домейни по $0.99 и да ми трансферирате 4 домейна, а аз да ви пратя $5 по пейпал?
 
От: Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

Хаха, човек, ти купувал ли си до сега домейни от годеди с промокод, или въобще?
Няма кой да ти купи домейни на загуба.
 
От: Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

Да, купувал съм повече от 20 домейна с отстъпка без намерение да плащам след първата година. Сега, тъй като се изказваш неподготвен, ще те просветя в детайли:

1. Лицето Х купува домейн за мен с промокод и негова карта от негов акаунт за $1
2. Лицето Х прави безплатен трансфер на домейна към моя акаунт
3. Аз си плащам от там нататък таксите и му превеждам $5

Другия вариант е:

1. Лицето Х прави акаунт и купува домейни с промокодове
2. Просто ми дава акаунта и му превеждам $5
 
От: Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

Ами всъщност дори е за по-малко от долар, понеже цената на домейна е $0.99, ама без ICANN таксата, която е ако не се лъжа $0.18. Така излиза, че реално 1 домейн излиза $1.17 х 4 = $4.68 и ако не се лъжа тоя код за домейн по $0.99 имаше ограничение за поръчка от 1 домейн за определен период (не съм много сигурен дали толкова беше, но ограничения имаше), та къде ми е Киро на кирия? Вместо аз в един момент да си взема с мойта карта домейнче за долар, ако нещо ми хареса, аз ще го профукам за някаква печалба, която е $0.32... мерси, ще се въздържа от тази невероятна оферта :D
 
От: Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

е голяма далавера
Каде е даааверъта брато.
 
От: Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

Искам услуга? Няма далавера

Ми, да беше написал, че търсиш услуга! Щеше да имаш по-големи шансове за успех. Иначе така темата ти звучи малко несериозно и тарикатски. Много хора искат някаква услуга в личен план, а се оказва после, че съвсем не е така, а се търси препродажба и печалба! Поздрави!
 
От: Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

Само не разбрах що не си ги купиш сам тия домейни, имаш промо кодове, пейпал, и акаунт в дадито?

Защото точно тези кодовете не важат, ако се плаща с PayPal. Важат само с плащане с карта.
 
От: Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

Само не разбрах що не си ги купиш сам тия домейни, имаш промо кодове, пейпал, и акаунт в дадито?

Защото плащането може да се извърши само с карта.
 
От: Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

Не знам ама аз винаги като купувам домейни в godaddy са по 0,99 $ без кодове независимо с какво плащам
 
От: Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

Еми, добре, при мен явно приема само карта, а вече и картата не ми приема, защото съм я ползвал прекалено много пъти с промо-кодове. Та, някой може ли да ми направи услуга и да ми плати няколко домейна по $1?
 
От: Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

Можеш да си изкараш нова карта от банката или да си купиш с PP VCC.

При даването на акаунтът ти на някого, нали той си попълва ОСВЕН № на картата, а и имена, card billing address и реален phone number. Не знам кой ще е тоя, който ще ги попълни тези неща, които и да са коректни и валидни (и ще са видими в whois-а често, съответно и searchable).

Връщаме се на първото изречение отново. И другия път си изкарай повечко банкови карти, 5-10 (за подобни „abuse“-ове).
 
От: Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

Значи защо контрирах още в началото автора на темата.
Първо домейна не е 0.99 ами е долар и нещо с таксата.
Втора става само чрез карта, и имаш такса и на самата карта.
Така че някой ако купи 4 домейна ще му излезе по-скъпо от 5 долара.

Така поставена темата смърди на дребен селски тарикатизъм!!!
 
От: Давам $5 по PayPal за 4 домейна от GoDaddy (те са по $1 по принцип)

Не разбрахте ли, че ми е все тая колко ще ви платя?!? Просто не искам да давам по $7+ долара на домейн, при положение, че може да платя много по-малко! Ако някой е съгласен ще му дам точно толкова, колкото той е изхарчил с всичките такси от Godaddy, PayPal и тн ...

Ебахти скапаните форуми български, човек едно нещо не може да помоли без да му се обясни колко му е грешно мнението. После да не мрънкате, че живеете сред неприятни хора!

@"дребен селски тарикатизъм!!!" , А на теб какъв ти е проблема, бе, човек?! Обясни ми какво съм ти направил и какво в запитването ми те кара да мислиш така?! Не съм ти циганин, нито някакъв кретен да прееба някой за 50 стотинки! Плюс това ти ако си мислиш, че до там издребняват хората...

Ако бях тръгнал да купувам един домейн, ОК - щях да дам едни $8. Ама при положение, че сега имам планове и искам да взема няколко наведнъж с бъдещата перспектива, че ще си избия парите, че да плащам шибаната им надценка след година, мисля, че ми излиза много по-изгодно да ги взема така, вместо сега да дам едно $100 за проект, който дори може да не се получи.

Добре че има хора, добри в сметките като теб, че не знам за къде сме простия народ...
 
Последно редактирано:

Горе