Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Присъединявам се към Ани. Това, че Уни не ви е симпатичен по някаква причина не позволява на никой да измества темата и да го напада. Уни не е враг тук и дори да е имал спорове с някого не мисля, че заслужава чак такава омраза. Колкото до мрънкането и оплакването - ако се поразровим из темите всички сме го правили и не виждам какво ви пречи това, че е споделил нещо? Аз пък може да искам да чуя какво го мъчи, както и да изслушам всички други и техните проблеми. Голяма тъпотия стана в тая тема и то без основателна причина.
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Полейте се с една кофа вода и ги дайте за АЛС.

По спора - дали някой е новодошъл, с малко реп , червен или зелен , няма голямо значение. Всеки би трябвало да има равно по-важност и стойност мнение с останалите. С по-прости думи - никой не е по-голям от другите.
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Тази тема стана...нямам думи. Доказателство, че парите развалят хората. Предлагам следващия път, когато някой получи пари от некоректен човек, вместо да ги дава на някой от форума, да ги даде за благотворителност. Така ще направи нещо смислено - като помогне поне на един човек, който наистина има нужда, вместо някой да си купува домейни и коври :roll:
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Значи ме слагаш на едно с казанова или пури, който чопли по ей такива теми в които се трупат мнения наравно ли? Прегледай му "адекватните мнения там където е говорил" този си е ама точно трол, не знам на кой е акаунт, но определено е в форума само да дразни и нервира хората, и аз сега вместо да си гледам сайтовете цял ден се занимавам с тези простотии, нищо взел съм си ден почивка майната му.
Виж с теб може да се дерем в политиките, но там е друго, ток вече идва екшън някъкво включване от никъде само с цел да се заяде с някой, чел-недочел той трябва да пише.
Спирам вече да пиша в тази тема може да чета, но нямам намерение да пиша, стана пълен бълвоч.
Благодаря на хората застанали зад мен.
Полейте се с една кофа вода и ги дайте за АЛС.

По спора - дали някой е новодошъл, с малко реп , червен или зелен , няма голямо значение. Всеки би трябвало да има равно по-важност и стойност мнение с останалите. С по-прости думи - никой не е по-голям от другите.
 
От: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Тази тема стана...нямам думи. Доказателство, че парите развалят хората. Предлагам следващия път, когато някой получи пари от некоректен човек, вместо да ги дава на някой от форума, да ги даде за благотворителност. Така ще направи нещо смислено - като помогне поне на един човек, който наистина има нужда, вместо някой да си купува домейни и коври :roll:

Да, поредното доказателство, че пътят към ада е застлан с добри намерения. Леонс имаше добри намерения, ама отвори кутията на Пандора. - Сори за клишетата.:)
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

парите ги пускам тук http://www.podariavam.com/
смятах на друг колега да ги дам, но и него може да нападнете
админите ги отказаха явно защото знаеха как ще реагират някои путребители
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Защо темата отиде в коша???

Какво става тук, не трябва да се говорят истини ли????
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

парите ги пускам тук http://www.podariavam.com/

Не мисля, че е правилно, но ти си решаваш. Има толкова деца и по големи хора в нужда
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Ковра ще има ли за мен, че темата утиде в кофата зарад мрънкалото?
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Присъединявам се към Ани. Това, че Уни не ви е симпатичен по някаква причина не позволява на никой да измества темата и да го напада. Уни не е враг тук и дори да е имал спорове с някого не мисля, че заслужава чак такава омраза. Колкото до мрънкането и оплакването - ако се поразровим из темите всички сме го правили и не виждам какво ви пречи това, че е споделил нещо? Аз пък може да искам да чуя какво го мъчи, както и да изслушам всички други и техните проблеми. Голяма тъпотия стана в тая тема и то без основателна причина.

Не знам за каква омраза към скъпия ти Уни говориш. Реагирах на тъпите му и дразнещи включвания по настоящата тема. Може да споделя каквото си иска и дори да го ползва като аргумент по даден казус, но в случая далеч не беше уместно, не мислиш ли? Да не говорим за просташките му излияния, които впоследствие бяха изтрити от Блинки.

Поддържай си каквито искаш симпатии и лични отношения към потребителите, само моля ти се, не ми оспорвай правото да коментирам чужди мнения и да изразявам отношение по дадени въпроси. Нямам някакво изградено отношение към въпросния потребител. Само впечатления. Не съм и злопаметна. Не нападам личности, а само мнения и гледни точки. Освен ако самата личност не държи да забърка свои лични елементи в спора (както се случи тук).
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Няма значение, душко прецака му се темата на леонсио в "демократичния форум".
Не мога да разбера каква е тази пристрастеност към определени фигури в форума, но явно е голяма. Има теми с много по-голям хейт които не са в кофата, но тази отиде веднага, щом стане дума нещо срещу определените хора веднага зачезва.
Ебаси "демокрацията" Блинки върни си темата, нека да ме плюят аз нямам против!!!
Не мисля, че е правилно, но ти си решаваш. Има толкова деца и по големи хора в нужда
 
От: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Какви просташки изявления бе, ти и оня твоя главоч, пишете постоянно с нападки в темата , аз какво да стоя и да те слушам как ме плюете ли???
Айде бегай се оплаквай на онея дето ще ми пращаш нали си голямата работа.
Не знам за каква омраза към скъпия ти Уни говориш. Реагирах на тъпите му и дразнещи включвания по настоящата тема. Може да споделя каквото си иска и дори да го ползва като аргумент по даден казус, но в случая далеч не беше уместно, не мислиш ли? Да не говорим за просташките му излияния, които впоследствие бяха изтрити от Блинки.

Поддържай си каквито искаш симпатии и лични отношения към потребителите, само моля ти се, не ми оспорвай правото да коментирам чужди мнения и да изразявам отношение по дадени въпроси. Нямам някакво изградено отношение към въпросния потребител. Само впечатления. Не съм и злопаметна. Не нападам личности, а само мнения и гледни точки. Освен ако самата личност не държи да забърка свои лични елементи в спора (както се случи тук).
 
От: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Какви просташки изявления бе, ти и оня твоя главоч, пишете постоянно с нападки в темата , аз какво да стоя и да те слушам как ме плюете ли???
Айде бегай се оплаквай на онея дето ще ми пращаш нали си голямата работа.

А, никой няма да ти пращам, спокойно :) Само намекнах, че ако реша, набързо мога да анулирам привидното ти предимство. Дори нямаше да го спомена ако знаех, че толкова лесно те хваща шубето. Мога да те наритам виртуално и собственоръчно - би трябвало да си го разбрал вече.
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Грамар имаш ли друг профил тук?
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Има казанова.
Грамар имаш ли друг профил тук?
 
От: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Да ме е страх от теб, ти сериозно ли си го мислиш??? Въобще както казваше на един приятел дядо му, ако ти плясна един ще се напикаш без да се наакаш.
От такива като вас форума почва да става все по-противен...
А, никой няма да ти пращам, спокойно :) Само намекнах, че ако реша, набързо мога да анулирам привидното ти предимство. Дори нямаше да го спомена ако знаех, че толкова лесно те хваща шубето. Мога да те наритам виртуално и собственоръчно - би трябвало да си го разбрал вече.
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Грамар имаш ли друг профил тук?
Е, моля ти се, Гестапо има връзки почти навсякъде и поддържа лобита в доста организации. Дори в настоящия форум :)
 
От: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Да ме е страх от теб, ти сериозно ли си го мислиш??? Въобще както казваше на един приятел дядо му, ако ти плясна един ще се напикаш без да се наакаш.
От такива като вас форума почва да става все по-противен...

Определено те е страх. И с право :) Но не се притеснявай много - аз в редки лайна камъни избягвам да хвърлям, че много пръскат :)
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Даже 3 профила има за сега, единия е Гестапо, другия Ксиопея и третия казанова.
Грамар имаш ли друг профил тук?
 

Горе