Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Скоро очаквайте тема за раздвоение на личностите- бобсън-бръдчед/каси-гестапо-КАЗАНова или къв го го дъвчеха, като се наливаха основите на фройдзма!

Надяваме се да се включи и Мадлен Алгафари с компетентен анализ на персонажите. :)
Нямам търпение за тая тема, пускай я!:D
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Скоро очаквайте тема за раздвоение на личностите- бобсън-бръдчед/каси-гестапо-КАЗАНова или къв го го дъвчеха, като се наливаха основите на фройдзма!

какво раздвоение? направо ме раздесеторихте. То и теб бях, и Амон, и Гестапо, и Касиопея, а сега се оказа, че съм и бобсъна и братчед му. не мога да смогна да се наспя с толкова клониране :(
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Скоро очаквайте тема за раздвоение на личностите- бобсън-бръдчед/каси-гестапо-КАЗАНова или къв го го дъвчеха, като се наливаха основите на фройдзма!

Аз съм отявлена почитателка на Фройд от кадетските години. Пък и ариец все пак - по програма трябваше ревностно да изучаваме приноса му към науката. Така че очаквайте сериозни включвания от моя страна по такава евентуална тема.

Пък и като ни омръзне да се занимаваме с раздвоения, може да пробваме някое и друго сливане...
 

Горе