Дава се под наем: JUMBO.BG

От: Дава се под наем: JUMBO.BG

Това е пълна излагация. Някой ще инвестира и след 5 години, хоп дай ми го. То даже според мен ти трябва да платиш на някой, а не той на теб
 
От: Дава се под наем: JUMBO.BG

Домейни се взимат под наем заради трафика.
Разчита се на посетители от тайп-ин.

Никой няма да тръгне да развива чужд домейн, какъвто и договор да се сключва.
 
От: Дава се под наем: JUMBO.BG

любобитно ми е какъв трафик крадеш с parlament.bg , ясно че най много половината търсения са за parliament.bg ама ако хващаш 30%+ поклон :)
 
От: Дава се под наем: JUMBO.BG

Има хора, които взимат помещения за 10 години с договор, правят супер готин сервиз, добър оборот, клиенти и минават 10 години отиват да подновят договора и хоп цената за наем е 6 пъти повече. То хората са казали ""За всеки влак си има пътници" , такаче няма какво да се чудите на обявата!
 
От: Дава се под наем: JUMBO.BG

Хубавите домейни вече са рядкост, затова предпочитам да си ги задържа и само да ги давам под наем. Такива саjumbo.bg, parlament.bg; bing.bg; novasport.bg; standart.bg; econt.bg; futbol24.bg и доста други. Всички те имат голям директен трафик. Няма нужда да се продават. Ако някои му трябва трафика за под наем да драска.
 
От: Дава се под наем: JUMBO.BG

ми не виждам смисъл, нито пък мисля, че ще изкараш яко пари от тия домейни дето си известен с тях във форума.
има къде къде по-добри .ком домейни, какъвто намерих съвсем наскоро за цени по 220$ ти на твоите им искаш някакви хиляди, дето ама на никой не му трябват честно казано :)
 
От: Дава се под наем: JUMBO.BG

Ами виж каква хубава ниша си намерил - даване под наем на неориентиран трафик :D.
Не разбрах само каква връзка имаш с хазарта ---> http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=34462
Жена ми ти е голям фен толкова ме е разсмивала с теб преди година ... поради тази причина съм те запомнил ти си един умен и информиран младеж но много заблуден на тема хазарт.

П.С. Продавай ... наем... каквото си искаш но не пречи. Ах ахх тиии какви били на колко семейства можеше да навлечеш заблудени приятелю.
 

Горе