Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

имам мн опит с заведенията!!!
само 4е няама спонсур!!
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

имам мн опит с заведенията!!!
само 4е няама спонсур!!
Само спонсори викаш. :) Това не е лошо, все си смиля, че ако някой предприемач има заведение, ще го напълни с нас. :) Ама това ми е малко далеч от реалността, за това мнението ти ми направи впечатление. :)
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Само спонсори викаш. :) Това не е лошо, все си смиля, че ако някой предприемач има заведение, ще го напълни с нас. :) Ама това ми е малко далеч от реалността, за това мнението ти ми направи впечатление. :)

ОТ КОЛКО ВРЕМЕ ВИ МРЪНКАМ?
аз съм готов да инвестирам в клуб-кръчма предприемач
просто няма да имам нерви за да се занимавам с него
да вис

стана някакъв дублаж...:)
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Само спонсори викаш. :) Това не е лошо, все си смиля, че ако някой предприемач има заведение, ще го напълни с нас. :) Ама това ми е малко далеч от реалността, за това мнението ти ми направи впечатление. :)
ОТ КОЛКО ВРЕМЕ ВИ МРЪНКАМ?
аз съм готов да инвестирам в клуб-кръчма предприемач
просто няма да имам нерви за да се занимавам с него
да вися там постоянно - особенно пък лятото няма да се мяркам изобщо:)
помислете наистина
то не виждам какво има да се мисли.
дайте да го обсъдим и да го отворим.
инвестицията не е толкова голяма, а излишни пари винаги могат да се намерят.

Даже за предпочитане е да не е заведение а клуб затворен тип с членство.
не го правим за печалба, а за личен кеф... важното е да не е на загуба.
А ако е клуб - няма да има проблеми с проверки за хей разни данъчни пожарни риокозници и прочие.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Даже за предпочитане е да не е заведение а клуб затворен тип с членство.

И какви ще са критериите за членство? Кой дал пари може, кой не дал, не може. Такъв клуб си иска своето, някакво обзавеждане - маси, столове, чаши, интернет връзка, някакъв хардуер евентуално, наем, сметки.... Не всеки може да си го позволи, дори и да има желание:).
 
От: От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

аз съм готов да инвестирам в клуб-кръчма предприемач
Каква кръчма бе хора, доскоро се чудехте как да изгоните някакъв кръчмар от форума, дето така и не го разбрах кой е, а сега кръчма искате да отваряте :)
AMOUN-е, моля ти се, махни тоя аватар, че е по-гаден и от предишния с кебапчетата...
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

И какви ще са критериите за членство? Кой дал пари може, кой не дал, не може. Такъв клуб си иска своето, някакво обзавеждане - маси, столове, чаши, интернет връзка, някакъв хардуер евентуално, наем, сметки.... Не всеки може да си го позволи, дори и да има желание:).

Ей чалгар научи се да мислиш стига само акордеона да опъваш :))))))


Никой няма да ти иска пари
нали се разбрахме парите да ги дам аз...

що да ти искам пари.
ши даваш пари само за бира като дойдеш...
сичко по левче
левче бира левче сокче левче сичко :)
спициалну за члиенове:)
члиенове ши са заслужилите артисти :)
ти си малко на кантар :)
ама се ши намериш някой да гарантира за теб иначе щи е 2 лева бирата:)

маси столове интернет чаши простотии
това са жълти стотинки...
не ги правим на въпрос изобщо...
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

И какви ще са критериите за членство? Кой дал пари може, кой не дал, не може. Такъв клуб си иска своето, някакво обзавеждане - маси, столове, чаши, интернет връзка, някакъв хардуер евентуално, наем, сметки.... Не всеки може да си го позволи, дори и да има желание:).

Не знам в кой филм го гледах (може би в Хакери, но не съм сигурен), там в САЩ си имаха кафене (заведение, клуб) за хакери и IT-та, което беше много ценно и яко защото се събираха много големи мозъци и докато не киснеха на комповете играха я шах, я скрабълс, някакви игри за раздвижване на мозъка. :)

Идеята е много добра и ако се осъществи ще е много добре. Покрай форума да се заформи, не знам и не разбирам много от този бизнес, но като за място си е ОК. Все пак едни и стщи ще сме, нали? еее, плюс нови попълнения в този бранш. :)
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Айде не го мислете.
Ами да го правим.
Че има още 5 месеца до края на лятото и ми е тъпо.

помещение ни трябва под наем- нещо нормално с наем до 1000 на месец макс има много сносни и по 600
80 - 200 квадратя
и да е в центъра някъде за да е удобно за всички.
и по добре да е клуб частен вместо кръчма да влиза сульо и пульо
пак казвам - не мислим за печалба а да ни е забавно и да си покрива разходите!
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Отворете по една кръчма във всеки град :)
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Ей чалгар научи се да мислиш стига само акордеона да опъваш :))))))


Никой няма да ти иска пари
нали се разбрахме парите да ги дам аз...

що да ти искам пари.
ши даваш пари само за бира като дойдеш...
сичко по левче
левче бира левче сокче левче сичко :)
спициалну за члиенове:)
члиенове ши са заслужилите артисти :)
ти си малко на кантар :)
ама се ши намериш някой да гарантира за теб иначе щи е 2 лева бирата:)

маси столове интернет чаши простотии
това са жълти стотинки...
не ги правим на въпрос изобщо...

Повтарям, не съм чалгар, просто съвпадение, а акорденона ще си го опъвам колкото си искам:). Аз много добре ти прочетох коментара кой ще дава парите, а и знаех, че ще го подчертаеш пак, но така ще се чувствам длъжник, че си падам от горделивите:). Заслужени артисти.. е главата ми е още куха лейка, че съм абсолютен новак в онлайн бизнеса, едва наскоро задвижих първия си проект, та как да стана заслужен артист..акъл все още не мога да давам по тези въпроси, повечето ми теми са питанки.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Повтарям, не съм чалгар, просто съвпадение, а акорденона ще си го опъвам колкото си искам:). Аз много добре ти прочетох коментара кой ще дава парите, а и знаех, че ще го подчертаеш пак, но така ще се чувствам длъжник, че си падам от горделивите:). Заслужени артисти.. е главата ми е още куха лейка, че съм абсолютен новак в онлайн бизнеса, едва наскоро задвижих първия си проект, та как да стана заслужен артист..акъл все още не мога да давам по тези въпроси, повечето ми теми са питанки.

Аз ще съм ти гарант :) щот мъ кефиш как се ерчиш като петле...
що ще се чувстваш задължен ?
нали ще си плащаш 1 лев за бирата като дойдеш ?
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

нали ще си плащаш 1 лев за бирата като дойдеш ?

Това с бутилката или без?

По същество. Мисля че идеята с този клуб е наистина добра. Освен за развлечение, подобно начинание ще е много полезно и от гледна точка на професионалното развитие на всеки един член, защото едно е да се дискутира дадена тема във форум, а съвсем друго в офлайн среда. Убеден съм, че КПД-то на всеки ще се вдигне значително, ако се осъществи тази идея.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Да така ще се бутаме един друг, като гледаш другите и ще се нахъсваш!
щото мен сега така ме мързи че на седмица я си напиша една статия я не :)

Ако може някой админ да псуне една анкета дали ще има интерес и членове :)
и да запретваме ръкави
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Това с кръчмето е много добра идея, жалко че съм от Варна и ще мога да идвам рядко. Ама като дода... избиваме наема:)

Абе Амуне, кой туй нящо дето си го турил на аватарина? На малкото ацерче не мога да го разбера какво е.... пък ме гложди.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Отлична идея е да се направи клуб само за членове!

Имам опит с заведения разчитайте на помощ ,ако има нужда и на мен.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Като стана въпрос за идея за бизнес, преди малко получих един спам на имейла, да си купя ръководство за създаване на ферма за охлюви :) Направили си хората и сайтче и всичко :)
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Това с кръчмето е много добра идея, жалко че съм от Варна и ще мога да идвам рядко. Ама като дода... избиваме наема:)

Абе Амуне, кой туй нящо дето си го турил на аватарина? На малкото ацерче не мога да го разбера какво е.... пък ме гложди.


бе... който познае коя мацка е приклещена на тясно ши получи линк за месец в мойто блог :)

мой да ти турнем в килера едно легло за гости от варна :)
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Като стана въпрос за идея за бизнес, преди малко получих един спам на имейла, да си купя ръководство за създаване на ферма за охлюви :) Направили си хората и сайтче и всичко :)

Ами преди няколко месец даваха по бтв екшън май
за измамата с охлювите..
някаква фирма продава нали оборудване обещава изкупуване
набутват те 5-10 -20 000 и
после си ги ядеш...
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Само да добавя, че според мен аудиторията на евентуалния клуб трябва да е от затворен кръг, тоест потребители на форума, иначе се губи смисъла на това начинание.
 

Горе