Дайте идея за бизнес

fantaze

Member
Здравейте,
Имам възможност да наема едно помещение с много нисък наем и същевременно може да се постави прилично голяма реклама. Става въпрос за много оживен транспортен булевард, по който минават и много камиони. Има добра видимост и място за паркиране. Човекопоток няма. Въртят ми се някакви идеи в главата, но ще се радвам да чуя и други мнения. Би могло да се използва и за база на онлайн бизнес. Нямам големи възможности за инвестиране, но ако идеята е добра, човек намира начини. :)
 
От: Дайте идея за бизнес

Направи ресторант да спират и да ядат тираджиите
 
От: Дайте идея за бизнес

Fast food заведение според мен не е лош вариант
 
От: Дайте идея за бизнес

Има няколко ресторанта наблизо, не го уточних. Трябва да е нещо нехранително. Мина ми идея за магазинче за GPS или нещо подобно.
 
От: Дайте идея за бизнес

1. Гумаджийница
2. Автомивка на самообслужване
3. Магазин за автоаксесоари
4. И 3-те заедно
 
От: Дайте идея за бизнес

По-скоро трябва да е нещо нестандартно, което го няма на всеки ъгъл. Автомивка е супер добре, където и да е, но за съжаление тук няма как.
 
От: Дайте идея за бизнес

Пълни сме с идеи за бизнес и то човечен и природолюбив, не само да си пълни някой гушата за сметка на Природата.
Направихме една организация за добро, за обединяване на хората, които милеят за Природата и искат да общуват честно.
 
От: Дайте идея за бизнес

...Ей заради тази организация съм тук - търся кой да й изработи лого, кой ще пише статии, щото не можем всичко сами.
Да, ама нямам достатъчно натрупано време престой и сега се будя как да си кача точки или каквото е там, за да ми позволи системата да пиша и изпращам съобщения.
 
От: Дайте идея за бизнес

Стриптийз бар... като някой каже тираджии и само за такива неща се сещам. :D
 
От: Re: Дайте идея за бизнес

Кръчмичка с българска кухня и авто кът. Това мисля, че било добре. ;) След време дай боже мотел. ;)

Аз също се сетих за мотел. Все пак много карат тия хора, уморяват се :)
 
От: Дайте идея за бизнес

Имаме събрани реалистични идейки от Клуба ни за взаимопомощ. Ще споделя, само кажете за кой град иде реч и къде е в града? Защото е важно да се отчете спецификата на града, начина на живот там, природни дадености, климат, туристически град ли е и т.н. Вярно, хората ядат навсякъде и едно заведение за хранене, дори и само пакетирани храни да продава, може да печели. Ама пак зависи къде е? Има будки за ядки или за вестници от двете страни на оживена улица, на две срещуположни спирки. Но едната печели здраво, другата фалира. Защото едната я ползват като отиват на работа и купуват вестници, а другата с вестниците е на връщане от работа и никой на я поглежда. Закуските вървят на отиване към работа, но при връщане в къщи не вървят.... Давам само пример колко е важно разположението.
 
От: Дайте идея за бизнес

Благодаря на всички за идеите. Става въпрос за околомръсното на Софето :)
 
От: Дайте идея за бизнес

Има ли отбивка? Спирането там е ужасно. И от коя страна е? Различните краища си имат специфика.
Ето една идея за околомръсното:
"ОСВЕЖИ СЕ!" --- павилион за фреш, изворна вода, газирана и всякакви безалкохолни течности. Дори ще вървят и едновремешните сокчета - разнообразен свеж вкус+газирана вода.
 
От: Дайте идея за бизнес

А и няма много по околомръсното вкусни закуски, ароматни банички собствено производство. Обикновено ги има в града, но не и покрай града. Ако човек не си носи нещо за папкане и пиене, може гладен, жаден да пътува, докато пристигне в града.
 
От: Дайте идея за бизнес

Здравейте, Може ли да се включа към вашата организация с писане на статии. Може ли информация ? Благодаря.
 
От: Дайте идея за бизнес

Хипотетично ако карам ТИР и ще влизам в София ( не съм на ясно тва околовръстно кво представлява ), опредлено бих се спрял да пийна нещо свежо и да изпуша 1-2 цигарки на спокойствие преди да вляза в тая гадната ( за мен лично ) София. Предложи им нещо свежичко за разпускане, може да съчетаеш всички идеи. На пръв поглед да е някво ресторантче с паркинг отпред с автомивка в съседство и гумаджийница, но когато влезеш да има стълби надолу, които да водят към стриптийз клуб (идея на потребител) хахахах :D
 
От: Дайте идея за бизнес

Като за начало един ресторант ще бъде от добра полза,а след време,в зависимост как се развиват нещата,може и в нещо друго да го превърнеш :)
 
От: Дайте идея за бизнес

Пълни сме с идеи за бизнес и то човечен и природолюбив, не само да си пълни някой гушата за сметка на Природата.
Направихме една организация за добро, за обединяване на хората, които милеят за Природата и искат да общуват честно.

Имате ли сайт, че ми стана интересно какво правите?
 

Горе