Дайте идея и препоръки за хубав трафик само от АМЕРИКА?

vitko5

New Member
Знаете ли някой сайт който носи добър трафик от америка?
Социална мрежа,сърфове,или неще подобно?
Искам само американски посещения а нямам идея как да си създам такъв трафик.
 
От: Дайте идея и препоръки за хубав трафик само от АМЕРИКА?

социалните мрежи ще ди докараът такъв трафик тои е екстра за адсенс но за продажба на продукти не става много много
 
От: Дайте идея и препоръки за хубав трафик само от АМЕРИКА?

Добре де на мен ми трябва хубав трафик но нямам средства за реклама.
От кадето и да е само да е от америка трафика ми трябва.
 
От: Дайте идея и препоръки за хубав трафик само от АМЕРИКА?

Мисля че темата не е по-различна от подобните "Как да изкараме $3000 месечно" или "Как да си докараме 2000 посетители дневно", отговора е "колкото можеш", и всеки който задава подобни въпроси според мен едва ли го очаква голям успех.
 
От: От: Дайте идея и препоръки за хубав трафик само от АМЕРИКА?

Мисля че темата не е по-различна от подобните "Как да изкараме $3000 месечно" или "Как да си докараме 2000 посетители дневно", отговора е "колкото можеш", и всеки който задава подобни въпроси според мен едва ли го очаква голям успех.
Бaте, всеки започва от някъде. По-голямата част от хората тук не са дошли с големите знания. Преди време и форуми за такива неща нямаше, всички се учехме от проба - грешка...:) Предполагаме и сега като стигне някой максимума си - пробва различни неща. :wink:
 
От: От: Дайте идея и препоръки за хубав трафик само от АМЕРИКА?

социалните мрежи ще ди докараът такъв трафик тои е екстра за адсенс но за продажба на продукти не става много много


Зависи от социалната мрежа. От тематичните социалки идват доста качествени хора... уви там обаче е яко зор да намериш нещо читаво между тоновете спам
 

Горе