Дайте малко инфо и мнения за най-ивестните PPC програми

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Ако някой има желание може да сподели мнения за AdBrite, BidVertiser и други PPC, които знае(за адсенс няма да говорим, защото има прекалено много изписано ;) )
Мисълта ми е че и аз незнам много добре много неща за другите PPC програми освен адсенс, а искам да науча и за тях.

Ако някой иска може да ми разясни някой неща и да каже добри/лоши страни и мнения относно всяка PPC програма за която знае нещо(без адсенс).
 
Аз имам малко опит с BidVertiser, но и аз не съм доволен. За 5 клика - около $1.65. А и да не споменавам че не са много яки рекламките и не привличат много много трафика да клика по тях.:) Но е добра алтернатива ако искаш да печелиш с висок трафик. :wink:
 
Blinky каза:
А и да не споменавам че не са много яки рекламките и не привличат много много трафика да клика по тях.:) Но е добра алтернатива ако искаш да печелиш с висок трафик. :wink:
Според мен рекламите с най-добър интерфейс са тези на Clicksor. Ето примерно как един стандартен размер текстови реклами радва окото - http://clicksor.com/adformats_textad.php :)

За сметка на това изискванията им са крайно високи.
 
BidVertiser се ползва предимно от баннати AdSense потребители. Голям абюз пада, особенно Италянци и Гърци.

BidVertiser да не са Израелци? Когато едитвам някоя от кампанийте, израелец ми одобрява рекламата.

За AdBrite нищо незнам, но по-нататък ще я тествам.

Я дайте да намесим и Yahoo Advertiser, че мисля да почвам скоро там да рекламирам.
 
Ползвах AdBride 2 месеца и за сайт с 2000-2500 унилани дневно приходите бяха 35 долара. Направо е смешно.
 
какво значи пейдж вюус импресии или уникални , тези ако ме удобрят може да се направят някой кинти покрай видеотата :) аз имам около 300 к на единия сайт уникални на месец , но до 500 к си е доста ако е за импресии както си мисля ще е добре само дано ме удобрят и да не пречи , че имам и адсенс на сайта .Ако някой има опит да каже
 
нямат на предвид уникални :) може да пробваш но са написали че искат да е конент рич сайт. Досега не съм ги виждал на на сайт с видеота а на няколко форума..... Пробвай може и да стане
 
Когато стигнах 10$ в bidvertiser и поисках плащане към paypal ми биха шута без никакво обяснение.
 
и колко смяташ че е възможно да се изкара от тези програми ? поне си упорита което е похвално :) Разгледай някои от темите в Пари от Интернет особено тези за афилиеит прорамите и ти гарантирам ще изкараш повече ако си сериозна .....
 
coolice каза:
и колко смяташ че е възможно да се изкара от тези програми ? поне си упорита което е похвално :) Разгледай някои от темите в Пари от Интернет особено тези за афилиеит прорамите и ти гарантирам ще изкараш повече ако си сериозна .....

ами нз :roll: аз едва сега навлизам в "бизнеса" и незнам почти нищо :roll:
 

Горе