Дайте малко съвети за www.kry4ma.com

От: Дайте малко съвети

Здрасти,
след като си смени спамерския тон, ще ти отговоря на въпросите. Най важното в онлайн маркетинга е да си определиш точната ниша. Няма смисъл да оптимизираш за "kry4ma", понеже никой не търси такъв кийурд в Г. Парадокса на лесното оптимизиране е "Оптимизирах сайта си за кл.дума, излиза на първо място, но нямам потребители". Тази ситуация е честа, когато не си поставим правилните цели.
Оптимизирай за ракия, бренди, джин, джибри, бира и т.н. Прочети как се прави правилен title, как да си определиш правилните keywords, как да напишеш дескрипшъна както трябва, купи си 100-200 линка и това е в общи линии.
Алексата няма абсолютно никакво значение. Важен е трафика, както количествено така и качествено. Трябва ти таргетиран трафик и то постоянен. Такъв само с от Г можеш да вземеш, но за целта ти трябва да се научиш как се прави СЕО. Можеш да започнеш от тук: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=85

А най важното от всичко е да имаш ясно виждане за преспективата в следващите две години от развитието на сайта, ясен бизнес модел и да го следваш стъпка по стъпка. Щото тука е бъкано със сайтове правени за спорта и претендиращи за големи и нереални пари.
 
От: Дайте малко съвети

Готин подпис ThinkFast ;)
Провокираха ме. Дано по търсене на прословутата думичка, темата тук да излиза пред неговия сайт.
Сори за оффтопика, ама и без това гледам че кръчмаря вече е баннат
 
Re: Дайте малко съвети

тъкмо няколко дни ще има време да си мисли като само може да чете форумас и да си фомулира въпросите и тогава да пише отново тук надявам се в същия стил както е започнал темата...
 
От: Дайте малко съвети

Дано по търсене на прословутата думичка, темата тук да излиза пред неговия сайт.
Сори за оффтопика, ама и без това гледам че кръчмаря вече е баннат
На търсене с дума kry4ma predpriemach е на 2 място. Иначе гугъл ми предлага kry4mi.
Голямо четене падна за тия кръчми днес...
 
От: Дайте малко съвети за www.kry4ma.com

Добре, че го банна бате, аз щях да му дам завинаги. Баси тъпите хора има тук. И му казваш и той пак.

Какво да се очаква от човек управляващ сайт за пияници.... :D
 
От: Re: Дайте малко съвети

тъкмо няколко дни ще има време да си мисли като само може да чете форумас и да си фомулира въпросите и тогава да пише отново тук надявам се в същия стил както е започнал темата...

Ааа пепел ти на клавиатурата! Да се надяваме повече да не пише тук! Да си пише у неговия форум с Бай Гошо Пияницата и Пешо Голямата Ракия.

Видях му коментара на поста на Блинки и умрях да се смея. :lol: Тоя е уникален екземпляр просто (че си и вярва). Разбирам ги тези от лудницата дето са го пуснали - не са могли да го изтърпят там. :lol:
 
  • Like
Реакции: adi
От: Дайте малко съвети за www.kry4ma.com

Що ли ми се дразниш толкова на писаниците, а? И аз ще кажа поговорка:

"Разликата между лудите и нормалните хора, е че лудия никога няма да си признае, че е луд. Само се дразни и го отрича" (научен факт).:)
 
От: Дайте малко съвети за www.kry4ma.com

пич, нали вече искаха да ти купят кръчмата... :(,
'що се мориш да й вдигаш рейтинга тук,
който се интересува от виртуална пиячка при теб ще дойде
провери си редовните "пиянки" в сайта, там може би ще си по-разбран,
а и колкото по-дълго си викате "наздраве", толкова по-високо ще се вдига ранга ти
 

Горе