Дайте мнение за един домейн

Босев

Member
Регистрирах beautyskin.store .
Да го правя ли мислите ли че има потенциал .
Или да го продавам и колко мислите ще ще му взема ?
 
Да го правиш, ама какво? Магазин на дропшипинг, магазин в чужбина?

Наблюдавам, че много слабо се продават някои домеин разширения, дори да звучат добре. Не мисля, че ще му вземеш много, но задължително пробваи в чужбина
 
За съжаление изобщо не си представям подобен бизнес в България, въпреки че конкуренцията е много слаба , говоря за Америка разбира се , Бразилия и Англия в която живея , а пък за разширенията естествено че .com за момента е доминиращо разширение , но интернет общност се увеличава , добрите идеи се запушват от недостига на домейни и в този ред на мисли е редно да освободят пазара .
 
Редно, ред на мисли и прочее не важат! Също имам готин домейн с различно разширение - абсолютно никакъв интерес от никъде. Винаги ще е до правилният купувач. Пробвай да го пуснеш в някой от големите сайтове за продан например.
 
Според мен ще ти трябва голяма инвестиция ако искаш да пробиеш с този домейн. По-добре пробвай да го продадеш.
 
Аз не съм фен на подобни разширения, но домейна не е лош, такъв тип домейни се продават доста трудно и е най-добре да се ползва брокер ( те обаче си връзват гащите и приемат само супер премиум домейни ) пробвай все пак да се свържеш с някой
Преди седмица donuts, продадоха vacation.rentals за $500300.....
 

Горе