Дайте мнение за сайта ми плийс

ми кво да ти кажа :
1.добре дошъл
2.зарежи ги тия стинки
3.вземи прочети всички важни теми в разделите и ще видиш как може да се правят истински пари а не по 30 долара на месец :)
4.успех
 
От: Дайте мнение за сайта ми плийс

без особени усилия ... Просто прочетете,регистрирайте се и сте готови . Лесни пари от интернет ... Тези сайтове плащат наистина , няма лъжа няма измама , Директно в кредитната карта ... Букс-чето - Направете много лесни пари от интернет !!!

Боже, пази лудите и хората около тях!

Да Ви кажа честно, с писания като горното се забавлявам повече отколкото с публикациите на Апостол Апостолов :-d

Точно за това ги коментирам с удоволствие, а както знаете аз подкрепям разтоварването с хумор по време на работа, за да не "изпушим" :)
 
Последно редактирано:
От: Дайте мнение за сайта ми плийс

Чак от тия постове ми става жал за хората дето цъкат като луди, пич кат толкова плащат извади си разпечатка от кредитната карта с последните трансакции и я пусни да видим тука дали са платили и цент.... 100$ са били платили.... бах и си вярваш...
 
От: Дайте мнение за сайта ми плийс

Сайта не изглежда добре. Фона е натрапчив, а съдържанието е много тясно. Да не си ученик на Апостол, той такива ги прави 8) ?
Тази тема си плаче за Кофата.
 
От: Дайте мнение за сайта ми плийс

Да щом казва така значи не е получил пари ;)
 
От: Дайте мнение за сайта ми плийс

Оставете го момчето той сам ще си влезе в релси нека още малко да се помъчи и като види, че нищо не става сам ще се откаже :)

Ние и колкото да му говорим той си знае неговото :)

Сайтчето е с така наречения "Web 96 Design" демек на сайтове които са били през 1996 :)
 

Горе