Дайте мнение за този хост.

donsavage

Active Member
Здравейте, колеги ! :)

Съвсем случайно научих за този хост. Какво Ви е мнението - от вашият опит?
 
От: Дайте мнение за този хост.

Аз вече от година ползвам услугите им и мога да ти кажа само хубави неща за тях макар, че аз вече не плащам със смс щото при по големи поръчки се набутваш но с другите методи си е доста ефтино особенно .инфо домейните. Съпорта е доста бърз до 1-2 минути ти отговарят дори и в 24 часа вчера им писах и до 1 минута вече имах отговор.
 
От: Дайте мнение за този хост.

хостинга Стартер който е за 2лв. на месец е напълно достатъчен за фирмени сайтове или блогове. По-големите пакети ги ползвам за порталите или за сайтове с наистина огромен трафик. Кажими за кви сайтове ще ги ползваш и ще ти кажа кой план да си поръчаш защото със сичките планове работя.
 
От: Дайте мнение за този хост.

Благодаря за инфото !

Няма да правя сайт за музика или там подобен, а за информация. Този, който ти каза "за 2 лв на месец" ми е достатъчен :)
 
От: Дайте мнение за този хост.

Хоста е страхотен ползвам го от около година и нямам никакви проблеми със него или със съпорта им :)
 
От: Дайте мнение за този хост.

Е стига бе, Вие сериозно ли? :D

П.С.: Много лош опит за реклама... говори лошо за теб

Другия път ползвай търсачката с ключова дума името на хостинг компанията преди да стартираш тема.
Заглавието ти трябваше да е какво мислите за SMS hosting без да даваш линк към тях.

Съвсем случайно научих за този хост.
Аха добре и съвсем случайно вместо да напишеш SMS hosting без линк ти написа ТОЗИ хост и цапна линка.
Брей селяния до шия брато.
За реклама в тоя форум ще си плащаш или ползвай подпис!
За ревю на хостинг компании си има съответната секция, за ревю на сайтове има офтопик секция.
Има правила - прочети и спазвай.
Имай поне малко уважение към колегите си като не правиш долнопробни реклами на компания която има ресурса да си плати за реклама!
В този форум без цигания, щото тва може би е единственото чисто място в което се опитваме да си помагаме без задни мисли и нека да остане такова!
 
От: Дайте мнение за този хост.

Е стига бе, Вие сериозно ли? :D

П.С.: Много лош опит за реклама... говори лошо за теб

Другия път ползвай търсачката с ключова дума името на хостинг компанията преди да стартираш тема.
Заглавието ти трябваше да е какво мислите за SMS hosting без да даваш линк към тях.

Аха добре и съвсем случайно вместо да напишеш SMS hosting без линк ти написа ТОЗИ хост и цапна линка.
Брей селяния до шия брато.
За реклама в тоя форум ще си плащаш или ползвай подпис!
За ревю на хостинг компании си има съответната секция, за ревю на сайтове има офтопик секция.
Има правила - прочети и спазвай.
Имай поне малко уважение към колегите си като не правиш долнопробни реклами на компания която има ресурса да си плати за реклама!
В този форум без цигания, щото тва може би е единственото чисто място в което се опитваме да си помагаме без задни мисли и нека да остане такова!
Защо се заяждате постоянно пичове? Ако аз бях намерил този хостинг, точно тук щях да го пусна...
Благодарение на създателя на темата и на тези които дават мнения, разбирам че другият път може и тях да ползвам! А ти какво прайш тука?!!?! Критикуваш! Не смятам да ти отговарям на тъпите мнения, така че не си прави труда да пишеш.

А на останалите писали в темата, благодаря! Другият път може тях да ползвам :)
 
От: Дайте мнение за този хост.

Аз не правя долнопробна реклама на ТОЗИ хостинг, а когато правя представяне на нещо което съм намерил и е готино го правя в правилната секция на форума и споменавам името и който го мисли за интересно ще го посети.

Подобаващо заглавие: Дайте мнение за SMShosting.bg
Тъпо заглавие: Дайте мнение за този хостинг? - Кой хостинг ве пич?

Това дали са ми тъпи мненията или не, не го решаваш ти, ако не ти изнася имаш бутон "X" горе в дясно или ляво ако ползваш друга тема или OS.
Всеки има правото да НЕ ми чете мненията и да ме игнорира.
Аз правя каквото си искам и пиша каквото си искам където си искам и в която тема си искам, така че това което правя тук си е лично моя работа и мога да седя колкото си искам.

И не се заяждам просто съм против "тъпата" и долнопробна реклама на ТОЗИ хостинг.
Както казах за реклама си ПЛАЩАТЕ както всички правят, докато някой не изяде банана май няа се оправят нещата с тъпото рекламиране.

Предлагам да се направи секция ревю на нови проекти/сайтове защото офтопика взе да се пълни доста :D
 
От: Дайте мнение за този хост.

2-ра такава пошла и малоумна реклама на тия от смсхостинг засичам в форума ,явно нямат пари за реклама .
 
От: Дайте мнение за този хост.

Един от хостингите ми е при тях, на него си тествам разни неща и се уча на това-онова, мога да кажа, че съпорта им е добър, все пак са малка компания и не може да се сравняват с лидерите, хостът също им е на ниво, за парите който му искат :)
 
От: Дайте мнение за този хост.

Абе той хостинг-а им не е зле, и аз съм бил при тях в самото начало, добри са и не твърдя обратното.
Най-вече съпорта е отзивчив ама такава тъпа реклама брат, т'ва си е чиста антиреклама ако питаш мен.
Кво им пречи да си направят едно качествено ревю в офтопика като си опишат услугите добре.
То понякога е нужно и да се мисли, дори и малко :)
 

Горе