Дайте мнения за новия ми сайт

От: Дайте мнения за новия ми сайт

Дизайнът винаги може да се смени. Въпросът е дали читателите лесно се ориентират. Имам предвид навигация, докъпност на статии и книги. Дали трябва да слагам линкове към книги в самите статии или да разчитам хората да си изберат нещо от продуктовите категории. По-скоро ме интересува мнението ви относно маркетинговите стратегии и как въздействам чисто психологически. Много от хората, които влизат въобще не гледат дизайн, а четат. Явно успявам да им дам отговор на въпрос, който ги интересува. Статиите стават вирусни, без да съм дала и една стотинка за фейсбук реклама.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Никво развитие от последното ми влизане.
Защо пусна тогаз темата?
Не оценяваш съветите и труда на хората отделили от времето си за да ти дадат съвет?
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Никво развитие от последното ми влизане.
Защо пусна тогаз темата?
Не оценяваш съветите и труда на хората отделили от времето си за да ти дадат съвет?

На мен дизайна ми харесва и не смятам да го сменям. Други ми бяха въпросите.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Аз никога не съм имала забележки към дизайна на сайта, но пък и не съм експерт.
Сайтът е вече сред любимите ми и влизам периодично да прочета какво ново ни е поднесла Деси.

Това, което сега забелязвам, че е променено е наистина изместеният фокус към продажбата на книги и на мен единствено това не ми харесва.
Деси, вниманието трябва да е насочено към чудесните ти текстове, а не към разни self-help и chick lit книжлета. Знам, продажбите са важни и ти пожелавам много продадени книги през сайта, но сложи себе си в центъра. Хората искат безплатни съвети и в текстовете ти ги има в изобилие.
Продажбите сами ще се случат, щом спечелиш доверието на читателя. Това, като съвет - дерзай!

Ето за това питах. Какво искат хората, които влизат да да четат.
Не икскам мнението ви като професионални дизайнери и програмисти, а като най-обикновени хора които имат някакъв проблем и търсят решение. Не искам да оценявате дизайн или нещо друго от вашата компетенция, а да кажете лесно ли се ориентирате в постове и продукти.
 
Последно редактирано:
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Много от хората, които влизат въобще не гледат дизайн, а четат. Явно успявам да им дам отговор на въпрос, който ги интересува.

Не влизат да гледат дизайн, ама ако дизайнът им бърка в очото, то четенето става един леко болезнен процес с всички произтичащи от това последствия.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Не влизат да гледат дизайн, ама ако дизайнът им бърка в очото, то четенето става един леко болезнен процес с всички произтичащи от това последствия.

На това му викат професионално изкривяване.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Не влизат да гледат дизайн, ама ако дизайнът им бърка в очото, то четенето става един леко болезнен процес с всички произтичащи от това последствия.

Това имах предвид и аз.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Дизайнът винаги може да се смени. Въпросът е дали читателите лесно се ориентират. Имам предвид навигация, докъпност на статии и книги. Дали трябва да слагам линкове към книги в самите статии или да разчитам хората да си изберат нещо от продуктовите категории. По-скоро ме интересува мнението ви относно маркетинговите стратегии и как въздействам чисто психологически. Много от хората, които влизат въобще не гледат дизайн, а четат. Явно успявам да им дам отговор на въпрос, който ги интересува. Статиите стават вирусни, без да съм дала и една стотинка за фейсбук реклама.

Не мисля, че е лоша идея да слагаш линк към конкретна книга в средата на статия, особено ако е свързана с темата, която разглеждаш.
Идеята да пускаш безплатни книги за директно сваляне също е добра. Искам, обаче да споделя, че имах технически проблеми при опит да сваля книга от сайта ти. Не казвам, че проблемът е в твоя сайт, но при два опита браузерът ми блокира и двата пъти - възможно е проблемът да е свързан с начина, по който е качена книгата или с ... моя телевизор, но накрая се наложи приятел с повече технически познания да ми я свали и изпрати,за да мога да я прочета. :)

Друг съвет за безплатни, пък и платени книги - Наталия Кобилкина е голям хит в момента, особено във фейсбук. Пуска книги за безплатно сваляне, а в тях също има доста полезни съвети от твоя сегмент. Някои, които са насочени към самоусъвършенстване, подобряване на отношенията между хората в една двойка, отново темите, които и ти разискваш. Мисля, че читателите ще проявят интерес ако пуснеш нещо нейно.
Ето линк ако не си срещала нейни неща, в което се съмнявам. http://free.natalia.bg/10-ключа-dl/...атно)&utm_medium=email&utm_source=getresponse ;)
Успех.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Не влизат да гледат дизайн, ама ако дизайнът им бърка в очото, то четенето става един леко болезнен процес с всички произтичащи от това последствия.

Аз съм със сериозно късогледство + астигматизъм - не ми беше бръкнато в очото. :) На непредубеденото очо нищо не му пречи. Някой спомена за качеството на снимките - и то не ми пречи. Виждала съм онлайн магазини с далеееч по-кофти снимки, а там наистина е добре да се търси качество на изображението.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Не мисля, че е лоша идея да слагаш линк към конкретна книга в средата на статия, особено ако е свързана с темата, която разглеждаш.
Идеята да пускаш безплатни книги за директно сваляне също е добра. Искам, обаче да споделя, че имах технически проблеми при опит да сваля книга от сайта ти. Не казвам, че проблемът е в твоя сайт, но при два опита браузерът ми блокира и двата пъти - възможно е проблемът да е свързан с начина, по който е качена книгата или с ... моя телевизор, но накрая се наложи приятел с повече технически познания да ми я свали и изпрати,за да мога да я прочета. :)

Друг съвет за безплатни, пък и платени книги - Наталия Кобилкина е голям хит в момента, особено във фейсбук. Пуска книги за безплатно сваляне, а в тях също има доста полезни съвети от твоя сегмент. Някои, които са насочени към самоусъвършенстване, подобряване на отношенията между хората в една двойка, отново темите, които и ти разискваш. Мисля, че читателите ще проявят интерес ако пуснеш нещо нейно.
Ето линк ако не си срещала нейни неща, в което се съмнявам. http://free.natalia.bg/10-ключа-dl/...атно)&utm_medium=email&utm_source=getresponse ;)
Успех.

Благодаря ти!
Притеснява ме само едно, как хората ще купуват книги, като им дам и линкове към безплатни? Например аз търся безплатните. Не, защото искам винаги да мина метъра, а защото нямам финансовата възможност. Иначе и аз си мислех за онлайн книгите, но все пак ми се иска да си докарам някой лев, за да запълня дупката в бюджета. Явно болшинството от читателите ми са на моя принцип. Въпреки, че като гледам дъщеря ми, предпочита партиен вариант и си събира, за да си купи книга. Не иска да чете онлайн, защото й се натоварват очите. Аз съм свикнала, 8 часа съм на компа и после вкъщи отново. Компютъра ми е свързан с работата и не ми пречи да чета онлайн.

А относно книгата, която си опитала да свалиш, тя е от рещламата на adsense. За момента всички книги са за закупуване. Нямам опция за сваляне.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Деси, не се притеснявай за продажбите. Стойностните книги се купуват от всички И аз предпочитам да мина метър, но когато не откривам желаната книга онлайн си я купувам в хартиен вариант. Не мисля, че едното ще пречи на другото. Просто ще бъде лек бонус, който ще спечели уважението на читателите ти. Всеки обича да го черпят. ;)

Можеш разбира се да слагаш просто линк към книга в продажба на сайта ти, когато е свъзана тематично със статията. Зарибявката е голяма работа, знаеш.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Деси, не се притеснявай за продажбите. Стойностните книги се купуват от всички И аз предпочитам да мина метър, но когато не откривам желаната книга онлайн си я купувам в хартиен вариант. Не мисля, че едното ще пречи на другото. Просто ще бъде лек бонус, който ще спечели уважението на читателите ти. Всеки обича да го черпят. ;)

Можеш разбира се да слагаш просто линк към книга в продажба на сайта ти, когато е свъзана тематично със статията. Зарибявката е голяма работа, знаеш.

Ето това ме интересуваше! Благодяра ти още веднъж! Явно ще наблягам на безплатните съвети под формата на статии.
 
От: От: Дайте мнения за новия ми сайт

Ето за това питах. Какво искат хората, които влизат да да четат.
Не икскам мнението ви като професионални дизайнери и програмисти, а като най-обикновени хора които имат някакъв проблем и търсят решение. Не искам да оценявате дизайн или нещо друго от вашата компетенция, а да кажете лесно ли се ориентирате в постове и продукти.

И ние ти отговорихме - сайта е едно лайно.
Има един друг потребител с твоето мислене UNI-WEB.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Аз съм със сериозно късогледство + астигматизъм - не ми беше бръкнато в очото. :) На непредубеденото очо нищо не му пречи. Някой спомена за качеството на снимките - и то не ми пречи. Виждала съм онлайн магазини с далеееч по-кофти снимки, а там наистина е добре да се търси качество на изображението.

А нали знаеш пък какво му е хубавото на късогледството? Че отдалеч всички жени ти изглеждат хубави. :D
 
От: От: Дайте мнения за новия ми сайт

И ние ти отговорихме - сайта е едно лайно.
Има един друг потребител с твоето мислене UNI-WEB.

Какво ти бърка в здравето uni-web? Защо си заяждаш с nandibandi?
Всеки има право на мнение.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Ето това ме интересуваше! Благодяра ти още веднъж! Явно ще наблягам на безплатните съвети под формата на статии.

Разбира се, наблягай на своите текстове, като може някои от тях да бъдат под формата на есе, остносно конкретна книга, която се продава на сайта ти. Можеш да кажеш какво ти е харесало, какво си научила, как ти е помогнала на теб лично тази книга. Так хем ще изтъкнеш акцентите, хем ще зарибиш хората да я прочетат, т.е. да си я купят. ;)

uphero, ти как се почувства, когато видя това:
Бмазо поръчва услуга. Ъпхеро изсира едно лайно, което не става за нищо + това не праща темата на клиента + това не довършва докрай обещаното.
А това:
Не, показа ми грозния сайт, който си му скалъпил с хедър, с височина от 300 пиксела, без лого. Нацвъкани 5 грозни поста и без елементарна подредба. Исках ти го спестя, но щом ще се заяждаш ето ти. Ти, който постоянно сереш в темите на останалите потребители, че само инсталирали един WP и вземали по 300лв затова си направил същото. Изцвъкан Wordpress + платена тема. Поне да се беше постарал за подредбата и да беше пипнал едни цветове. Не е кой знае колко трудно.
Вземи се наметни, щото сигурно си потен от положения труд да хейтиш човек, който е поискал съвет, а не да налагаш личните си виждания за естетика.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

А нали знаеш пък какво му е хубавото на късогледството? Че отдалеч всички жени ти изглеждат хубави. :D

Да. Аз затова си се харесвам, като се погледна в огледалото. :D
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Уважаеми uphero, репортнах грубият ти пост и призовавам всеки, който го намира за неоснователно груб и нарушаващ правилата на форума също да пусне репорт. Няма да се поддам на провокациите ти, но ти добре се поддаде на моите - кофти тръпка да видиш критика срещу себе си, а?

И радвам се, че се мислиш за по-голям специалист от Fozzy. Направо развесели целия форум с това изказване.:D
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

nandibandi,
Остави го нека си хейтва. Той само това може. Чувства се засегнат и непълноценен, нали uphero?
Колкото повече хейтваш, толкова повече ще се занижава собствената ти самооценка. Някъде дълбоко в себе си стои утвърждението, че ти си нищо и затова са трябва да си го изкараш на другите, за да си кажеш, че си нещо, че си велик. В теб я няма добротата. Мислиш само за себе си, колкото повече обиждаш другите, толкова повече се издигаш в собствените си очи. Когато повярваш в себе си, ще разбереш че съм много права. Дотогава ще обиждаш наляво и надясно, за да си спокоен. Но, това е само една илюзия. В момента те владеят собствените демони на страха и на съмненията. Страх, че ако покажеш истинската си същност, ще бъдеш нагрубен, обидата отново ще те владее и отново ще попаднеш в омагьосания кръг.
И аз бях като теб, страхувах се от всичко и от всеки, но си дадох сметка, че нещата трябва да се променят. Всички ние сме уникални и неповторими. Вярвам в себе си и знам, че мога да се справя с всичко! А хейтърите много ми помагат, за да усъвършенствам недостатъците си и да ги превърна в сила!

Колкото повече хейтваш, толкова по-слаб ставаш, а аз и другите, към които са насочени обидите - по-силни!
 

Горе