Дайте некой убав филм

От: Дайте некой убав филм

Никой не вярваше , че лигавото момченце от Титаник , ще стане такава звезда. Лео обаче вече няма слаб филм ....

И сменя моделките на яхтата си като носни кърпи :)
 
От: Дайте некой убав филм

Тия двата руските май не съм ги гледал, значи неска ще съм на руски хапчета :D Щом заговорихме за руски филми, гледайте и Stalingrad 2013, слаб му е imdb-то, но според мен си заслужава.

Иначе плюс едно от мен и за хотел руанда :wink:

А тоя Леонардо имам чувството, че става все по-добър и по-добър... Отначало некъв мижав любовник го даваше и бая омраза си навлече в определени кръгове, но от мега изпълнението си в The Departed даже и аз започнах да го харесвам :D А сега във вълка направо се сцепва - нема такава роля :clap: Препоръчвам на мениджърите да видят и съответно да се поучат как трябва да се надъхват служителите :twisted:

Кървав диамант е по-хубав.
 
От: Дайте некой убав филм

The Wolf from Wallstreet филма и книгите са препоръчителни, особено книгите двете са уникат - такова нещо бе бях чел, говоря за стил и обеснение на живота.

А иначе ако сте на тази вълна Boiler Room е много добър филм, е не толкова като вълка но все пак :) Показват каква е индустрията :)
 
От: Дайте некой убав филм

^^Да верно, в диаманта той прави целият филм...а и май това му е първата роля на гадняр и наистина я играе перфектно :)

ps: и тоя бойлера ще се гледа, щом и дизела играе :)
 
От: Дайте некой убав филм

Никой не вярваше , че лигавото момченце от Титаник , ще стане такава звезда. Лео обаче вече няма слаб филм ....

И сменя моделките на яхтата си като носни кърпи :)

ДиКаприо в момента е един от най-добрите актьори. Титаник доста му се смяха, че е женчо, но след това направи уникални филми. А Генезис е направо шедьовър
 
От: Дайте некой убав филм

Е да, но да не забравяме, че Мартин Скорсезе май му се води нещо като ментор. Така че и това си е фактор. Иначе може би нямаше да е кой знае какъв актьор...
 
От: От: Дайте некой убав филм

Toй още в Ромео и Жулиета си пролича ....

ДиКаприо в момента е един от най-добрите актьори. Титаник доста му се смяха, че е женчо, но след това направи уникални филми. А Генезис е направо шедьовър
 
От: Дайте некой убав филм

Scarface

Аз го гледам поне по веднъж в месеца и все не ми омръзва :D
 
От: Дайте некой убав филм

Този ми е любим -> Into the Wild

Изгледах го.... нещо не беше за мен... много вятърничево, без много действие... разни хубави места и природни красоти... като цяло не ми хареса.
Утре ще видя какво ще избера :)
 
От: Дайте некой убав филм

Препоръчайте филм на тема пари, бизнес нещо от тоя род ... За надъхване
 
От: Дайте некой убав филм

@Georgi, не съм го гледал, но отива в списъка - когато имам време ще го гледам.
@BurnX спрях се на филма с Лео, другия отива в списъка.

Мерси, ако имате добри впечатления от други споделяйте :)
 

Горе