Дайте некой убав филм

copypaster

Active Member
Нема кво да се гледа мамка му... Я дайте нещо старо класика, яко филмче кат за уикендско разпускане :)
Само да не са разни бизнес/маркетинг/предприемачески клипчета моля ви се :D
 
От: Дайте некой убав филм

A.Good.Year.2006 или A Thousand Words (2012)

Ти искаш 1 - аз ти давам 2

Приятно гледане
 
От: Дайте некой убав филм

Now You See Me или както го превеждат нашите "разбирачи" - Зрителна измама. Много добър филм е, има си всичко - ефекти, смисъл, шоу и яка развръзка
 
От: Дайте некой убав филм

Данке :) Тоя с падащите листа съм го гледал - много е як, но първият не съм, така че заминавам да си почивам с него, дано да е читав... тамън и вие да си починете от мен :D
 
От: Дайте некой убав филм

Now You See Me или както го превеждат нашите "разбирачи" - Зрителна измама. Много добър филм е, има си всичко - ефекти, смисъл, шоу и яка развръзка

Да не е лош, обаче според мен сюжета вече е изтъркан, а и след The Prestige всичко друго просто бледнее
 
От: Дайте некой убав филм

Обичам да гледам ненатоварващи филми със силни ефекти.

Новия каубойски филм с Джони Деп е супер.

И Огнения Пръстен и Забвение и още доста ефектни филми излязоха.
 
От: Дайте некой убав филм

Като го изгледаш, кажи как е? :)


Любими моменти от моменти от филма :

"Кое е най важното нещо в Комедията?
- Да оцелиш момента! " :)

-----
Друг интересен момент е когато Макс трябва да избере кое е по - доброто вино от няколко.
Когато избира правилното -- "Добър избор, още не е съвсем готово, намериш ли нещо добро Макс, трябва да се грижиш за него - да развиеш потенциала му"
 
От: Дайте некой убав филм

"Облакът Атлас" Невероятен Том Ханкс... Може би най силния филм дето съм гледал последно време.
 
От: Дайте некой убав филм

Margin Call от 2011.

Филма стартира със уволнението на 80% от персонала на една фирма. След това става една...
 
От: Дайте некой убав филм

Като го изгледаш, кажи как е? :)


Любими моменти от моменти от филма :

"Кое е най важното нещо в Комедията?
- Да оцелиш момента! " :)

-----
Друг интересен момент е когато Макс трябва да избере кое е по - доброто вино от няколко.
Когато избира правилното -- "Добър избор, още не е съвсем готово, намериш ли нещо добро Макс, трябва да се грижиш за него - да развиеш потенциала му"

Оказа се че съм го гледал, но естествено го изгледах отново, защото наистина е впечатляващ филм. Всъщност, който ми посочи лош филм с Ръсел Кроу, аргументирано, веднага получава оскар за най-добър филмов критик :)
Забележителните моменти от филма са много, но най-голямо впечатление на мен специално ми направи примера с картината на Гог, където Ръсел попита баровеца "Колко често гледаш оригиналът?"


Иначе тоя ми изглежда че ще се гледа скоро - Margin Call
 
От: Дайте некой убав филм

Вчера гледах "Дани кучето" с Джет Лии, много е як - бях забравил за какво иде реч.. :) Препоръчвам ти го!
 
От: Дайте некой убав филм

Като казахте Ръсел Кроу, ако не сте гледали Cinderella Man е време да го направите. :) Много силна история по действителен случай на американския боксьор Джеймс Брадок.
 
От: Дайте некой убав филм

Карибски пирати, Тримата мускетари, Дърти хлапета, Военна академия, Полицейска академия, Умирай умно, Пътуване до центъра на земята - със Скалата, Час Пик, ЕЙС ВЕНТУРА - хаха, няма такъв филм... :D Последният легион, 13-ят воин, Крал Артур, Европейско пътуване...
 
От: Дайте некой убав филм

"Облакът Атлас" Невероятен Том Ханкс... Може би най силния филм дето съм гледал последно време.
Филмът наистина си заслужава гледането
 
The Green Mile и The Shawshank Redemption - велики филми. И двата са по Стивън Кинг, и двата са адаптирани и режисирани от един и същи човек.
Също добри филми са The Pursuit of Happyness и It's a Wonderful Life.
Нещо не толкова драматично, но пак добро са например Fight Club, Inception и Prestige, както и новия Батман (на Кристофър Нолан).
 
От: Re: Дайте некой убав филм

The Green Mile и The Shawshank Redemption - велики филми. И двата са по Стивън Кинг, и двата са адаптирани и режисирани от един и същи човек.
Също добри филми са The Pursuit of Happyness и It's a Wonderful Life.


Голям си депресант :) мани ги тия филми, добри добри, ама на нищо не можеш да се зарадваш
 

Горе