Дайте некой убав филм

Re: От: Re: Дайте некой убав филм

Голям си депресант :) мани ги тия филми, добри добри, ама на нищо не можеш да се зарадваш

Еми в живота не всичко е веселба. :) А и от тия четирите три имат хубав край.
 
От: Дайте некой убав филм

Като нов екшън ми хареса White House Down
Като по стара комедия Beverly Hills Ninja
 
От: Дайте некой убав филм

Now You See Me или както го превеждат нашите "разбирачи" - Зрителна измама. Много добър филм е, има си всичко - ефекти, смисъл, шоу и яка развръзка

одма получава приза ми "най-малоумен филм на годината". ама одма. то не бяха илюминатски символики, то не беше хуя ми янко. края беше толкова жалък, че по-зле нямаше накъде. ама манете ме мен, аз съм ламе по дефолт.

и сега малко по-конструктивно: zamunda.net/details.php?id=334272&hit=1
 
От: Дайте некой убав филм

Нищо което си заслужава да се препоръча последно време... може би джанго унчейнд и то защото е на Тарантино....
 
От: От: Дайте некой убав филм

одма получава приза ми "най-малоумен филм на годината". ама одма. то не бяха илюминатски символики, то не беше хуя ми янко. края беше толкова жалък, че по-зле нямаше накъде. ама манете ме мен, аз съм ламе по дефолт.

и сега малко по-конструктивно: zamunda.net/details.php?id=334272&hit=1

Верно си ламе, по-тъп от тази сръбска простотия няма и няма да има
 
От: Дайте некой убав филм

Много убав филм е и новия StarTrek както и Monsters Inc 2

Ей много ме дразнят тия клингони, няма ли да се хванат да ги изколят, само пречат из сериите...
 
От: Дайте некой убав филм

Тия дни ме скъсаха бъбреците и не можах да налазя форума както си требе...а определено в някои случаи си се налагаше (но то никога нали не е късно) :D но за сметка на това изгледах една торба филми :twisted:

От цифрата тъпизми с които се приспивах, мога да препоръчам The Secret Life of Walter Mitty, където освен интересният сценарий ще видите природни картини, които може би не сте си и представяли че съществуват :) и разбира се този шедьовър The Wolf of Wall Street ако някой случайно е пропуснал :wink: За вълка само ще кажа, че това беше най-представителният образ на вук-предприемач който може да се измисли. Mаст сии както се казва :wink:
 
От: Дайте некой убав филм

Ами аз обичам мистерии, драми та според моя вкус добъри са Мементо, Самоличност, Догвил, Любовта е кучка / определено е един от най-добрите според мен!/, Няма място за старите кучета, Механикът, 21 грама... И почти всичко на Дейвид Линч /с изключение на Дюн/. :)
 
От: Дайте некой убав филм

Дано не съм закаснял. Старо/ретро филмче, сещам се за поредицата Роки.
 
От: Дайте некой убав филм

Сетих се за филма Август.Восьмого за войната в Южна Осетия
Невероятни анимационни ефекти, супер направен филм на фона на
повечето американски бози, които излизат напоследък.
Ако случайно сте го пропуснали - има го в торентите с бг субтитри.:wink:

Трейлър

[video=youtube;47RqYBYotWo]http://www.youtube.com/watch?v=47RqYBYotWo[/video]
 
От: Дайте некой убав филм

Днеска вечерта ще гледам The Wolf of Wall Street - голям фен съм на леонардо и макконъхи , така че съм сигурен че ще е страхотен.
 
От: Дайте некой убав филм

Тия двата руските май не съм ги гледал, значи неска ще съм на руски хапчета :D Щом заговорихме за руски филми, гледайте и Stalingrad 2013, слаб му е imdb-то, но според мен си заслужава.

Иначе плюс едно от мен и за хотел руанда :wink:

А тоя Леонардо имам чувството, че става все по-добър и по-добър... Отначало некъв мижав любовник го даваше и бая омраза си навлече в определени кръгове, но от мега изпълнението си в The Departed даже и аз започнах да го харесвам :D А сега във вълка направо се сцепва - нема такава роля :clap: Препоръчвам на мениджърите да видят и съответно да се поучат как трябва да се надъхват служителите :twisted:
 

Горе