Дайте некой убав филм

От: Дайте некой убав филм

Вчера гледах втора част на 300...
Толкова се изложиха, да не би да е сниман в България този филм, евтини декори, евтини компютърни анимации, евтини декори... ужасяваща игра и визия на маловажните актьори, церсей и тя какво ми се прави на велика там с меча тръгнала, като знам как я изклати брат и до ковчега и да си боядиса косата червена, пак ще я позная... курволяк.
Филма е отвратително голяма боза а тоя главния герой... да не е шурей на режисьора ли какво? нищо общо няма с ролята която играе.
 
От: Дайте некой убав филм

Аз снощи гледах бира пред денонощния :D
 
От: Дайте некой убав филм

Гледайте филма Non Stop - Директен полет. Хареса ми, защото е малко по-раличен от повечето екшъни
 
От: Дайте некой убав филм

Вчера гледах втора част на 300...
Толкова се изложиха, да не би да е сниман в България този филм, евтини декори, евтини компютърни анимации, евтини декори... ужасяваща игра и визия на маловажните актьори, церсей и тя какво ми се прави на велика там с меча тръгнала, като знам как я изклати брат и до ковчега и да си боядиса косата червена, пак ще я позная... курволяк.
Филма е отвратително голяма боза а тоя главния герой... да не е шурей на режисьора ли какво? нищо общо няма с ролята която играе.

Не съм го гледал, но един куп познати споделят твоето мнение, така че май и няма да си направя труда да го тегля. Жалко, защото първият беше сравнително добре, можеше и този да е така, но...
 
От: От: Re: Дайте некой убав филм

Всички филми на Никита Михалков са безкрайно добри.
Препоръчвам следните за неделен релакс:

Сибирския бръснар
Изпепелени от слънцето - 1,2,3

Филмите са с участие на Джулия Ормонд и Олег Меншиков. Участва и дъщерята на Никита Михалков, както и самият той актьорства и в двата филма. Мисля, че освен това пише сценариите за филмите и е потомък на старинния дворянски род Михалкови. Приятно гледане.

Ти да видиш! И три ли имало?

Никита първо е бил актьор и след това е станал режисьор. Прави разбиваща роля в "Жесток романс"!
Има брат в Америка, също режисьор. Но да, "Сибирският бръснар" на повечето жени ще им хареса :)

п.п. Да, сега видях че има ... Интересно! Че веднъж го дава като 2, а друг път като 3 :(

http://www.vesti.bg/razvlechenia/kultura/citadelata-noviiat-proval-na-n.-mihalkov-3860251
 
От: Дайте некой убав филм

Много силен!

[video=youtube;OlhLOWTnVoQ]http://www.youtube.com/watch?v=OlhLOWTnVoQ[/video]
 
От: Дайте некой убав филм

Вчера гледах втора част на 300...
Толкова се изложиха, да не би да е сниман в България този филм, евтини декори, евтини компютърни анимации, евтини декори... ужасяваща игра и визия на маловажните актьори, церсей и тя какво ми се прави на велика там с меча тръгнала, като знам как я изклати брат и до ковчега и да си боядиса косата червена, пак ще я позная... курволяк.
Филма е отвратително голяма боза а тоя главния герой... да не е шурей на режисьора ли какво? нищо общо няма с ролята която играе.

Аз бих го гледала само заради Ева Грийн!!! Страхотна мацка! И ще го гледам. 8) без да ме интересува кинематографията и сюжета:)
 
От: Дайте некой убав филм

Да отбележа само, ако някой все още не го е гледал, препоръчвам "Нощна стража"! :twisted:

Бях чела за него, но днес като го гледах изключително ми хареса. Другата седмица ще си купя книгите :)
 
От: Дайте некой убав филм

Новият с Том Круз , хич не е лош:
http://www.imdb.com/title/tt1631867/

:) много ми беше харесала една писана реклама за него: "Ако не харесвате Том Круз, гледайте го! Той умира около двеста пъти. Ако го харесвате, гледайте го! Защото оживява" :)

Сюжета не ме вдъхновява много, но бих го гледала от любопитство :)
 
От: Дайте некой убав филм

Instructions Not Included / Не подлежи на връщане-Много силен и много тъжен филм.
 
От: Дайте некой убав филм

Instructions Not Included / Не подлежи на връщане-Много силен и много тъжен филм.

Много добър филм, хем забавен, хем смислен, не го намирам за толкова тъжен, защото и живота е такъв цветен- радост и тъга.
Ето някой реплики, първата ме спука от смях:lol:, а другите две ме накараха да се замисля:

"Каскадьор е третата най-опасна работа в света.
А кои са първите две?
- Куриер в Мексико и строител."

"Баща ми ме научи да гледам страха в очите.
А дъщеря ми ме научи да се радвам на живота, без да мисля за страха."

"10 долара за такси могат да станат най-добрата инвестиция в живота."
 
От: Дайте некой убав филм

Най-добрия мексикански филм за всички времена.Хем забавен,хем смислен,тъжно беше накрая за момиченцето....
 

Горе