Дайте некой убав филм

От: Дайте некой убав филм

Днес се прецаках да гледам Пазителите на Галактиката , загуба на време.
За свежо сериалче, напоследък загледах Кухня, доста приятен и свеж.
От англоезичните - The Fall с Джилиън Андерсън.
 
От: Дайте некой убав филм

да се включа и аз в темата: Edge of tomorrow - фантастика, но ми хареса как е направен филма. Идеята е добра.
 
От: Дайте некой убав филм

War Horse / Боен Кон



Филма е интересен и за любителите на този жанр ще им хареса. Има както силни така и слаби моменти :). Извинявам се ако някой го е публикувал и не съм го забелязал.

Жалко за добрата идея!
Спилбърг е деградирал яко и е създал барбифилм. :(
 
От: Дайте некой убав филм

Снощи гледах Gone Girl с Бен Афлек. Определено си заслужава , въпреки психарщината и края , който не ми хареса. Но си струва гледането.
 
От: Дайте некой убав филм

Law Abiding Citizen е много добър филм. От 2009 е, но го препоръчвам на всеки, който не го е гледал.
 
От: Дайте некой убав филм

И аз търся некое готино сериалче за следене, че Игра на тронове ще почне чак пролетта..
Lost
Arrow 2012-2015
The Flash 2014
Z nation

тези съм ги гледал и ги следя новите в момента.
 
От: Дайте некой убав филм

Днес гледах Gone Girl, сред най-интересните филми, които са ми попадали последните месеци.
 
От: Дайте некой убав филм

House of Cards с Кевин Спейси е от добрите за 2013. Има страшни монолози.
 
От: Дайте некой убав филм

Наскоро гледах новия Хобит. Определено е по-добър от предния, но не е кой знае какво.
 
От: Дайте некой убав филм

Марко Поло е увлекателен, бързо ще изгледаш 1-вия сезон.
Къща от карти - 1-вия сезон много ми допадна, втория ми беше отегчителен.

Щом харесваш Игра на Тронове, гледай Викинги , също много добър сериал.
 
От: Дайте некой убав филм

Вчера по тв-то гледах 2 добри филма - Следващите 3 дни с Ръсел Кроу , и един дето не му запомних името с едно малко момиче демон , дето убива всички около нея.
 
От: Дайте некой убав филм

Много много силен . Нямам търпение за 3тия сезон!

И аз така.:| Велик сериал, наистина. И Boss беше невероятен политически сериал, но си остана само с 2 сезона. В замунда ги има, така че..:)

Последният филм, който много ми хареса е The Theory of Everything - биография на Стивън Хокинг. Е, щеше ми се да бяха наблегнали повече на работата му, а не на личния му живот, но филмчето е барнато добре.

И аз чакам Interstellar с добро качество - няма време за кино..:)
 
От: Дайте некой убав филм

The Imitation Game също не е лош,по действителен случай уж е.
 

Горе