Дайте някакъв евтин принтер

waldes

Well-Known Member
Да си принтирам черно бели А4-ки от нета. Евтинджос някой, не искам да ми прави кафе и други екстри. Нов или рециклиран, все едно.
 
Да си принтирам черно бели А4-ки от нета. Евтинджос някой, не искам да ми прави кафе и други екстри. Нов или рециклиран, все едно.
И аз ако мога да попитам в темата, но за евтин цветен. По възможност консумативите да не са майка си и баща си. :) Но и за черно бял съм Ок също. Аз ще сложа един критерии и за размери, да не е 2 на 2. :)
 
Ако е само за принтиране взимай
LaserJet Pro P1102 или LaserJet 1010
Касетите им ги зареждаме за по 28лв. и са за 1600 копия, като има и китайски за по 10-12лв. пак горе-долу за същите копия
Здрави са като машини.
 
Преди 2 дни взехме няколко Brother DCP-L2532DW, МФУ е, консуматива му е 36 лв / 3000 копия, бърз, двустранен и с уважаваща от мен марка :)
Намерих го на най-добра цена (270 лв.)тук :
От там взех и тонер .
 
Преди 2 дни взехме няколко Brother DCP-L2532DW, МФУ е, консуматива му е 36 лв / 3000 копия, бърз, двустранен и с уважаваща от мен марка :)
Намерих го на най-добра цена (270 лв.)тук :
От там взех и тонер .
Ако за 3в1 - да, това е един от най-добрите принтери. Нашата цена е 34лв. за 3к копия, като все още не им се сменяват чиповете. След това цената рязко ще скочи.
 

Горе