Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Вие сериозно ли, давате такива насоки, че щял да съди ..... Ами да съди ..... при евентуален съд, ще му се иска не да докаже устно чрез 2-3-ма платени "излекувани", а направени експертизи следствие неговото умение да лекува направени от дипломирани лекари в тази област. Значи, ако аз платя днес на някои 100 лева да изтрака в сайта си, че съм космонавт, а не съм - то мога да съдя всеки, който напише истината, дори да намеря 3-4 да го потвърдят. Да, ама това не е така .... ако не мога да предоставя диплом, за завършено образование и да докажа евентуална практика, никого не мога да осъдя. Ако този специалист можеше да лекува нали се сещате, че България щеше да бъде любимата дестинация не на хиляди, ами на милиони и нямаше да му дават завидните 300 лв /150€/, а щяха да бъдат към него много повече щедри. Недоумявам, до кога ще ни е страх и срам да назоваваме истината такава, каквато и да е!
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Вярно, че съдебната система е зле, ама чак пък толкова да се доверява само на думите на двама-трима излекувани..Нали се сещате, че същите тези трябва да покажат експертизи и т.н., че са били болни и след това да покажат документи, че са излекувани и т.н. Подкрепям мнението на DANGERZONE и изобщо не вярвам да се стигне до съд....
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Пусни статия , как те е заплашил , че ще те съди за 30 к и след това ти го съди за заплахата. Може да кажеш , че това ти е придизвикало силен стрес и главоболие :D
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Статията вече е и до медиите въпреки, че сам знаеш колко съм ги солил нова. Да видим реакциите им. ;)
Пусни статия , как те е заплашил , че ще те съди за 30 к и след това ти го съди за заплахата. Може да кажеш , че това ти е придизвикало силен стрес и главоболие :D
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Как ги е изчислил точно 30К?
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

На Господари на ефира не им ли се занимава с този. Те такива ги обичат :)
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Статията вече е и до медиите въпреки, че сам знаеш колко съм ги солил нова. Да видим реакциите им. ;)

Ако човека няма политическа власт ще го погнат, но ако има някаква власт е трудно освен ако друг с пари и власт не им е платил.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Сайта дето го промоцира да не е на някого от форума ..... само прочетете коментите под статията и тогава коментирайте с чисто сърце ... ето я ТУК
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Няма как да знаем има или няма чадър. Ще играем на тото явно, но няма да бутна статията.
Ако човека няма политическа власт ще го погнат, но ако има някаква власт е трудно освен ако друг с пари и власт не им е платил.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

И как ще го осъди? Я стига глупости и се успокойте. Статията нека да стои - ще напише, че е изпратена от: анонимен , ще сложи страница изпрати новина и ще каже, че била изпратена от анонимен и в сайта във футера ще си сложи надпис, че сайта не отговаря за статиите изпратени като гост блогинг. Точка
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Какво си се шашардисал братле. Порни сега една статия , че шарлатанина те заплашва и ще подадеш жалба в полицията да видиш как ще му омекнат капачките. След 2дена ще ти звъни дати предлага пари да махнеш статията.

За съд забрави няма как да те съди, нито ли да спечели.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Файт дъ пауър, бе! Не му се давай на този!
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

"ХОРА НЕ СЕ ГНЕВЕТЕ..МАИ СЕ ДРАЗНИТЕ ЧЕ ОСТАНАХ ЖИВ..НЕ ВИ ПРАВИ ЧЕС ДА МЕ УБИЖДАТЕ,ПОЧТИ ГОДИНА ЛЕКУВАХ БЕЗ ПАРИ СУТРИН ОТ 8 ДО 8-ВЕЧЕРТА ЕДИН НЕ МИ БЛАГОДАРИ…СЕГА БЕЗПЛАТНО ЛЕКУВАМ СОЦИАЛНО СЛАБИ..УСПЕШНО ЛЕКУВАМ ТУМУРИ,ПРОСТАТА,И МНОГО ДРУГИ ЗАБОЛЯБАНИЯ НЕ МОГА ДА ВЪЗДЕИСТВАМ НА СЪРДЕЧНО СЪДОВАТА СИСТЕМА ..НАИ ДОБРЕ ГОВОРЕТЕ С МЕН БМЕСТО ДА МЕ ПРАВИТЕ ИЗМАМНИК… КОИТО НЕ МИ ВЯРВА УМИРА …ТОВА Е ИСТИНАТА ЗЛОБНИ БЪЛГАРИ ..ЕЛАТЕ И ЩЕ ВИ ПОКАЖА СНИМКИ ,ЕПИКРИЗИ НЯМА ПРОБЛЕМ….ВЛЕЗТЕ В ФЕИСА И ЩЕ ВИДИТЕ ДВА ТУМОРА ..Е НЯМА ГИ ВЕЧЕ ….В ИЗРАЕЛ ПЛАЩАТЕ ПО 80.000.00-ЕВРО И ГИ ВРЪЩАТ В КОВЧЕЗИ…Е ИЗБОРА Е ВАШ…ДОБРОНАМЕРЕНИ …. "



ПАДАМ


И тоя ли ще съди UNI .... хахахаха
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Така, само като се прочетат тези коментари негови и на потърпевши се вижда, че този човек не му е проблем статията, а направо прокуратурата да се сезира. Няма какво Нова ТВ и Господари на ефира ... направо на прокурор и там да доказва, кое, какво, защо ..... Срам и резил да се защитават такива "лечители" ....
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Тук става дума за нагъл шарлатанин, който е решил да печели от нещастието на хората
А в съда ако докаже, че може да лекува рак(което е смешно) трябва да му дадат нобелова награда за медицина
Това е поредния нагъл измамник и в една нормална държава вече щеше да е подсъдим
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Пак ли форумна революция
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

То само тоя да беше....
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Ами тъй, ама и заплашва , а не дига и телефона вече...
 

Горе