Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Сега гледам и бая страници почнаха да го споделят този из фейса с тази статия
stoinews24. com/?p=20464
погледнете колко шервания има само, а търсел човек със спин да ЕКСПЕРИМЕНТИРА с него.............. бахти копеленцето
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Драма голяма с един луд. Какъв съд, какви 5 лева? Големи филмари сте.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Драма голяма с един луд. Какъв съд, какви 5 лева? Големи филмари сте.

Не мисля, че е луд. Умен е, защото знае, че винаги ще има риби да се хванат. Въпросът е, че го публикуват на различни места и така повече хора научават за него и вероятноста да се излъже някой е по-голяма. Може и да им плаща за публикация.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Спокойно нищо не може да ти прави съдът ще отхвърли такъв иск или ако те съди за клевета ще трябва да доведе излекуван. Ти искай съдът да назначи съдебномедицинска експертиза и с този е свършено. Той ще я плати като загуби делото.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Статията не е свалена стои си още, но явно господина се отказа вече да си търси правата, а ние получихме от нова, че ще прегледат случая един вид. Да видим сега.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Става въпрос за тази публикация: http://spodeli.eu/vnimanie-porednat...ekuva-rak-sreshtu-300-leva-articles-1458.html

[h=1]Внимание! Поредната измама! Димитър Скендерски "лекува рак" срещу 300 лева!? [/h]Писана от колежката, и е права, но господинчото сутринта ме сюрпризира по телефона с заплаха, че ако не се махне или не се напише опровержение, ще ме съди за 30 000 кинта.

Писнало ми е от проблеми, и въпреки позитивното мислене на колежката, реших да си споделя и с вас.

Ти пак ли си пусна линка, голем линкбилдер си :beer:
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Къв линк бе, ти нещо да не ти е прегрял мозъка??? Аре бегай, че колкото ми е гръмнала главата баш до такива като теб ми е.
Ти пак ли си пусна линка, голем линкбилдер си :beer:
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Благодаря, аз ще върна услугата когато кажеш, въпреки, че не това беше целта на темата.
Айде да ти направя малко трафик и аз, споделих я насам натам
 

Горе