Дайте препоръки за първият ми сайт с Yahoo Pure и игнориране на IE8

alabalist

New Member
Реших, че е време да направя сайт с игнориране на IE8 - все пак станаха 4 години от излизането на IE9! Но дали все пак не е твърде рано за това?

Също тествам Pure на Yahoo като лек css grid framework - не ми допадат слоновете като Bootstrap и Foundation. Кажете дали са се получили нещата - сайта е този.
 
От: Дайте препоръки за първият ми сайт с Yahoo Pure и игнориране на IE8

Сууупер е!
Ей това е добра работа. Модерно, респонзив, удобно за четене, сайт който "диша", без наблъскани полета. Харесва ми.
Поздрави за сайта! Дерзай!
 
От: Дайте препоръки за първият ми сайт с Yahoo Pure и игнориране на IE8

pure - не бях го чувал до сега. Много прилично изглежда, не е натъпкан с хиляди неща. А и сайта е станал много прилично
 
От: Дайте препоръки за първият ми сайт с Yahoo Pure и игнориране на IE8

Благодаря за похвалите :) Спрях се на Yahoo Pure (http://purecss.io/), защото ми се стори най-леко и ми пасва на стила на програмиране. Обичам да правя всичко сам, но технически е много сложно без помощта на тестван от много хора framework.

Кажете все пак за IE8? Какво ще правят хилядите труженици в държавната администрация с Windows XP и забрана за друго освен IE?
 
От: Дайте препоръки за първият ми сайт с Yahoo Pure и игнориране на IE8

Да споделя кое не ми хареса като обикновен потребител-най-горе(незнам как се нарича може би header) красива жена със стил,а малко по надолу чували натъпкани с парцали.И на мен ще ми е много трудно как трябва да иглежда сайт за дрехи втора употреба.Не ми харева и това,че надписа дрехи втора употреба е преди логото-размени им местатата. Има правописна грешка в секцията "За нас"-"Всички дрехи и парцали за обработени и опаковани в чували"-за го коригирайте на са и умоменете какво е обработени.Обработени са с какво и защо са обработени?
Поздрави.
 
От: От: Дайте препоръки за първият ми сайт с Yahoo Pure и игнориране на IE8

Много благодаря за откритата правописна грешка! Информацията наистина е малко като текст, добре е да го разширя малко.

За картинката в заглавната част исках да е нещо приятно, но човека няма голям подреден склад или машини, подходящи за снимка и наистина има малко разминаване в стиловете :) Снимките с дрехите в чували са единственото, с което разполагам и така и не намерих други на тази тема с по-добър вид. Ако не беше търговия за дрехи в чували щеше да е по-лесно със сигурност.

Логото според мен даже изобщо няма място в този размер, искам да подчертая дейността, не логото на малка фирма от Ямбол. Но определено може да се намери по-добър вариант...

Да споделя кое не ми хареса като обикновен потребител-най-горе(незнам как се нарича може би header) красива жена със стил,а малко по надолу чували натъпкани с парцали.И на мен ще ми е много трудно как трябва да иглежда сайт за дрехи втора употреба.Не ми харева и това,че надписа дрехи втора употреба е преди логото-размени им местатата. Има правописна грешка в секцията "За нас"-"Всички дрехи и парцали за обработени и опаковани в чували"-за го коригирайте на са и умоменете какво е обработени.Обработени са с какво и защо са обработени?
Поздрави.
 
От: Дайте препоръки за първият ми сайт с Yahoo Pure и игнориране на IE8

Това със забраната на друго освен IE, сигурно само тука го има. :)
Да се оправят и да се научат, че IE е само тул за сваляне на истински браузър.

Иначе сайта ти се е получил добре. И това pure за пръв път го чувам, но се получава хубаво.

Имаш ли някакви сравнения за тежест и време на зареждане на pure базирам сайт с да речем bootstrap базиран?
 
От: Дайте препоръки за първият ми сайт с Yahoo Pure и игнориране на IE8

Няма забрана за IE, всички са добре дошли :) Просто работи от IE9 и нагоре, за да го подкарам и на IE8 трябва много да си играя и не знам дали си струва за нещо, спряно от поддръжка официално от Microsoft заедно с Windows XP.

Не съм правил сравнения, защото не ползвам Bootstrap но размера е много по-малък и със сигурност е по-бързо.

Това със забраната на друго освен IE, сигурно само тука го има. :)
Да се оправят и да се научат, че IE е само тул за сваляне на истински браузър.

Иначе сайта ти се е получил добре. И това pure за пръв път го чувам, но се получава хубаво.

Имаш ли някакви сравнения за тежест и време на зареждане на pure базирам сайт с да речем bootstrap базиран?
 
От: Дайте препоръки за първият ми сайт с Yahoo Pure и игнориране на IE8

Модерен и изчистен дизайн, супер е. Колкото до ИЕ8 >> фък ит.
 

Горе