Дайте съвети нов съм в сеото

toretic

Member
Значи хора нов съм в тази сфера и ако може малко да ме ориентирате :).

Значи методите които използвам в момента са:

Директории
Топ Листове
Размяна на Линкове
Ревюта

А вътре в самия сайт:
Ключовите думи на всяка страница са според контента.
Примерно имам сайт за коли и на главната страница 1ва ключова дума ми е коли, в категория форд, к. думи ми изглеждат така "коли, форд", в подкатегория мустанг "коли, форд, мустанг" и т.н.
Добре ли е това?

Титлата на страниците също е подобна като к. думите... самоче тук е Коли | Форд | Мустанг | ...
Добре ли е така?

Някакви други съвети?
 
От: Дайте съвети нов съм в сеото

Не си губи времето в четене на глупости, експериментирай и мисли, по логичен път можеш да стигнеш до по-голяма част от заключенията, ако можеш :)
 
почва се с четене след това се проучва конкретната ниша какво прави / ползва конкуренцията в топ 10 резултатите и в последствие се избира стратегия :) така е най правилно :)
 
От: Дайте съвети нов съм в сеото

Значи моднах сайта(с помоща на един пич).
Сега имам уникални заглавия на страниците и уникални ключови думи. Предполагам сега е много по-добре от преди... все пак сега имам уникални заглавия, би трябвало да излизам по-напред?
Чудя се сега кога гугъл ще преиндексира страниците на сайта ми и има ли някаф начин да накарам гугъл да преиндексира сайта по-бързо?
Санкю.

#AxCx
Може да се каже, че горе-доло това правя... прочета нещо... попитам тук там... някой други неща ми хрумнат и т.н. :)
 

Горе