Дайте съвет за сайта (непостоянни резултати от Google)

maiak

New Member
Здравейте,
отдавна не съм писалт тук, имам нужда от консултация за сайта
Ето скорошните му подобрения:
- удвоих продуктите в него,
- всеки продукт има собствена страница (преди беше само каталог листинг)
- sitemap се увеличи 3 пъти заради горните въведения
- активността на Google и Yahoo ботовете нарасна


- Тук идва проблема с непостоянните резултати от Google. Няколко дена държах тези позиции. Отчетени са от Google webmaster tools >> Top search queries (1 week ago). Сега ме няма в резултатите на нито една от тези думи.
Какво се случва? Може ли някой да даде съвет...


Въпреки добрите позиции дневният трафик е 20-30 посещения. Преди подобренията беше още по малък. Нещо май тактиката трябва да се подобри :)
Моля дайте мнения и препоръки, че вече не знам какво да направя.

Поздрави на всички.
 
Последно редактирано:
От: Дайте съвет за сайта (непостоянни резултати от Google)

Сайта е муцка!
Дай му малко време, не се чуди кво става.
Може да сложиш малко title="" на линковете в менютата и бутоните графичните
и на продуктите alt="icon" може да помислиш дали да не го замениш с нещо.

</body>
</html>
<div style="background-color:white;"></div>
Това така ли трябва да е под бодито и затварящия html
Не че е мъка

При такива промени скачания и падания са нормални, ще се стабилизира.
Движете си го.
 
От: Дайте съвет за сайта (непостоянни резултати от Google)

Невероятно добър сайт! НЕ пипай нищо! може само леко да си поиграеш с болдване и ъндърлине по текста. Изчакай, ще се върнат нещата както си му е реда!
 
От: Дайте съвет за сайта (непостоянни резултати от Google)

Да и аз мисля че е много добър. Повече ми изглежда на WP тамплейт, но много добре изпипан - до там че да не може да се различава от истнски сайт. Не променай нищо освен съветите на радев и такамато - звучат добре и са в +. Особедно с болда. Бих те посъветвал да си оправиш линковете на партьорската страница - не са добре така. И да живее LinkMarket. :)

Успехи и много кеш.:)
 
От: Дайте съвет за сайта (непостоянни резултати от Google)

Благодаря за хубавите мненния :)

Blinky какво значи да оправя линковете на партьорската страница- не ми стана ясно какво трябва да им пипна.
 
От: Дайте съвет за сайта (непостоянни резултати от Google)

Blinky какво значи да оправя линковете на партьорската страница- не ми стана ясно какво трябва да им пипна.
Еми не трябва ли примерно:

Replica Handbags - да ти е текст линка, а "Full List of designer replica handbags offering Louis Vuitton Handbags, Gucci Handbags, Fendi Handbags, Chanel Handbags and many more designer handbags" - описанието, което да не е линк.

Предполагам че е умишлено, защото </а> ти е накрая. Явно така си ги направил. Сору, грешката е моя. Просто ме съм срещал скоро такова нещо, за това предположиш че е грашка, но след поглеждане на кода ми стана ясно че е нарочно.
 
От: Дайте съвет за сайта (непостоянни резултати от Google)

супер добрия сайт , браво !!! професионална работа
 

Горе