Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мой...

От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Здравейте, дами и господа,

Благодаря на всички за коментарите. За всички коментари.

Доколкото видях, "спам" е изпращане на нежелани съобщения. Съжалявам, ако някой се е почуствал оспамен. Аз само написах (леко) провокативно заглавие и всеки сам, по собствено желание, е прочел текста ми в темата. Имате право на всякакви коментари. Уважавам ги, но не приемам някои от тях.

Много добре знам начина да направя всички коментари положителни. Добавям, на няколко места в текста, думата "безплатно" и... чудото става. Негативизма изчезва, валят заявки за безплатни текстове, всички ме обичат...

Правих го преди време. Сега някои от клиентите ми (такива с много интересни за мен заявки и/или поръчки за текстове, например), получават в началото пробен безплатен текст. А после (почти винаги) се харесваме и продължаваме по обичайния (платен) начин на работа.

Нека, който иска, от работилите с мен, да потвърди думите ми за пробния безплатен текст.

А, който иска да му пратя връзка към текста в сайта с 3 830 000 показвания (вече са повече): нека ми изпрати лично съобщение, в което ми опише продаващия текст, от който има нужда. Такава "промо сделка" предложих още от начало, сега само я потвърждавам.

Благодаря още веднъж на всички за вниманието и за мненията.

До скоро.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Хората се дразнят на това, че за всяко нещо пускаш нова тема. :) По-принцип всеки, който предлага нещо тук, си има тема за всяка от услугите, които предлага (ако са повече от една) и си я обновява, когато му се налага. Не е нужно за всяко нещо да пускаш нова тема. Избери си една от твоите (тази май ти е 3-тата) и се придържай към нея. Ако имаш нещо за казване, било то ъпдейт, промоция и т.н. пишеш в нея. :)
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Здравейте, дами и господа,

Благодаря на всички за коментарите. За всички коментари.

Доколкото видях, "спам" е изпращане на нежелани съобщения. Съжалявам, ако някой се е почуствал оспамен. Аз само написах (леко) провокативно заглавие и всеки сам, по собствено желание, е прочел текста ми в темата. Имате право на всякакви коментари. Уважавам ги, но не приемам някои от тях.

Много добре знам начина да направя всички коментари положителни. Добавям, на няколко места в текста, думата "безплатно" и... чудото става. Негативизма изчезва, валят заявки за безплатни текстове, всички ме обичат...

Правих го преди време. Сега някои от клиентите ми (такива с много интересни за мен заявки и/или поръчки за текстове, например), получават в началото пробен безплатен текст. А после (почти винаги) се харесваме и продължаваме по обичайния (платен) начин на работа.

Нека, който иска, от работилите с мен, да потвърди думите ми за пробния безплатен текст.

А, който иска да му пратя връзка към текста в сайта с 3 830 000 показвания (вече са повече): нека ми изпрати лично съобщение, в което ми опише продаващия текст, от който има нужда. Такава "промо сделка" предложих още от начало, сега само я потвърждавам.

Благодаря още веднъж на всички за вниманието и за мненията.

До скоро.

Обикновено гледам да избягвам такива теми, но е неделя и май ми е простено. Прочетох 5 думи от този текст (между редовете) и видях ДВЕ грешки. Извинявам се, но 10 евро за 300 думи, от семпъл в който съм намерил 2 грешки от 5 думи ...

Поздрави
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Здравейте на всички,

Вчера пак ми се обади клиент, който започна със "... следя ти писанията в предприемач-а...", говорихме за точно тази тема, а после, лека-полека, стигнахме до поръчка.

Благодаря още веднъж на любезните домакини от Предприемач.ком и на всички, които четат и обсъждат моите теми тук. Искам да Ви кажа: полза има.

До скоро.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Здравей, tekstmag.

По темата:
"Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен?"
Да, стига текста да не е два реда в страница с 1000 реда.
"А и официално не е мой..."
Никой не го интересува, освен ако някой не предяви собственост и не се премахне от гугъл.

"КОПИРАЙТЪРствувателствуването носи самота."
Това те прави щастлив или тъжен? Ако те натъжава - смени си професията, ако ли не - enjoy.

"Искате ли такъв? Искате ли го сега? [...] Искате ли?"
Накара ме да се чувствам като на концерт, очаквайки някоя поп-фолк звезда да излезе, или може би по-скоро на реклама от някой Teleshop канал, рекламиращ новия инжектопляктор. А относно самите въпроси: meh, ми може.

И тук темата би трябвало да приключи, но..
Само аз ли не разбрах дали това е въпрос или по-скоро clickbait да цъкнеш на темата и да го наемеш да ти напише някакъв текст? И само аз ли не разбрах какъв е този текст, дето е генерирал 3,8мил. показвания? Нека позная, типичните спам/поп-ъпи от типа на "направих милиони и сега си пия водката от карибите, изтегли тази книга и разбери как".
Като го гледам и оформлението ми напомня на автоматичните генератори на текст, в който ти си задаваш няколко ключови думи и той ти генерира автоматичен текст въз основа на тях (предполагам са били: текст, КОПИРАЙТЪР, 3 830 000 показвания). Ако настина пишеш толкова добре текстове, то от главния ти пост ти повдигна повече въпроси, от колкото би трябвало да се отговори.
И все пак, ти си човек който пише текстове или ги взема готови публикувани от някой си сайт (за който ти спомена)? Или по-скоро рекламен текст за даден продукт? Нещо като ревю с цел PR/SEO?

Обикновено когато хората предлагат услугите си те казват и примерни цени за тях. Just saying. Не видях и на какъв език пишеш текст, нито в каква сфера си готов да пишеш (компютри, литература, гейминг, програмиране, разсад и посеви, козметика...?).

Ако си трол ти давам 4/10, за дето ме накара да отговоря на темата, иначе ти желая успех в каквото си се захванал.

ПП: и все пак 3 830 000 импресии дори на БГ пазар са си 30-40к лева от AdSense. Ако си го монетизирал де.
 
От: От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не

Здравей, tekstmag.

По темата:
"Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен?"
Да, стига текста да не е два реда в страница с 1000 реда.
"А и официално не е мой..."
Никой не го интересува, освен ако някой не предяви собственост и не се премахне от гугъл.

"КОПИРАЙТЪРствувателствуването носи самота."
Това те прави щастлив или тъжен? Ако те натъжава - смени си професията, ако ли не - enjoy.

"Искате ли такъв? Искате ли го сега? [...] Искате ли?"
Накара ме да се чувствам като на концерт, очаквайки някоя поп-фолк звезда да излезе, или може би по-скоро на реклама от някой Teleshop канал, рекламиращ новия инжектопляктор. А относно самите въпроси: meh, ми може.

И тук темата би трябвало да приключи, но..
Само аз ли не разбрах дали това е въпрос или по-скоро clickbait да цъкнеш на темата и да го наемеш да ти напише някакъв текст? И само аз ли не разбрах какъв е този текст, дето е генерирал 3,8мил. показвания? Нека позная, типичните спам/поп-ъпи от типа на "направих милиони и сега си пия водката от карибите, изтегли тази книга и разбери как".
Като го гледам и оформлението ми напомня на автоматичните генератори на текст, в който ти си задаваш няколко ключови думи и той ти генерира автоматичен текст въз основа на тях (предполагам са били: текст, КОПИРАЙТЪР, 3 830 000 показвания). Ако настина пишеш толкова добре текстове, то от главния ти пост ти повдигна повече въпроси, от колкото би трябвало да се отговори.
И все пак, ти си човек който пише текстове или ги взема готови публикувани от някой си сайт (за който ти спомена)? Или по-скоро рекламен текст за даден продукт? Нещо като ревю с цел PR/SEO?

Обикновено когато хората предлагат услугите си те казват и примерни цени за тях. Just saying. Не видях и на какъв език пишеш текст, нито в каква сфера си готов да пишеш (компютри, литература, гейминг, програмиране, разсад и посеви, козметика...?).

Ако си трол ти давам 4/10, за дето ме накара да отговоря на темата, иначе ти желая успех в каквото си се захванал.

ПП: и все пак 3 830 000 импресии дори на БГ пазар са си 30-40к лева от AdSense. Ако си го монетизирал де.
Нещо бъркаш цифрите 3.8 милиона са 3-4к евро а не 30-40к
 
От: От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не

Нещо бъркаш цифрите 3.8 милиона са 3-4к евро а не 30-40к

Хмм, RPM-а за България не е ли 5евро или 10лева? Тоест 10лева за 1к преглеждания? Тоест 3800 * 10 (или 3 800 000 * 0,01) = 38к лева?
Или бъркам изчисленията или RPM-а е паднал на 3лева?
 
От: От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не

Хмм, RPM-а за България не е ли 5евро или 10лева? Тоест 10лева за 1к преглеждания? Тоест 3800 * 10 (или 3 800 000 * 0,01) = 38к лева?
Или бъркам изчисленията или RPM-а е паднал на 3лева?
Хахаха де да беше 10лв ... никога не е бил 10пв за бг дори и 3лв не е около 1-2лв е
 
От: От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не

Хмм, RPM-а за България не е ли 5евро или 10лева? Тоест 10лева за 1к преглеждания? Тоест 3800 * 10 (или 3 800 000 * 0,01) = 38к лева?
Или бъркам изчисленията или RPM-а е паднал на 3лева?

Толкова е човек, сметни ги. При 3 800 000 импресии, CTR да речем 2% и CPC €0.05, печалбата е €4000. Отдавна не съм се занимавал с AdSense, но когато имах БГ сайт, май някъде толкова беше средния CPC.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Извинявам се, доста съм надценил БГ.
 
От: От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не

Здравей, tekstmag.

По темата:
"Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен?"
Да, стига текста да не е два реда в страница с 1000 реда.
"А и официално не е мой..."
Никой не го интересува, освен ако някой не предяви собственост и не се премахне от гугъл.

"КОПИРАЙТЪРствувателствуването носи самота."
Това те прави щастлив или тъжен? Ако те натъжава - смени си професията, ако ли не - enjoy.

"Искате ли такъв? Искате ли го сега? [...] Искате ли?"
Накара ме да се чувствам като на концерт, очаквайки някоя поп-фолк звезда да излезе, или може би по-скоро на реклама от някой Teleshop канал, рекламиращ новия инжектопляктор. А относно самите въпроси: meh, ми може.

И тук темата би трябвало да приключи, но..
Само аз ли не разбрах дали това е въпрос или по-скоро clickbait да цъкнеш на темата и да го наемеш да ти напише някакъв текст? И само аз ли не разбрах какъв е този текст, дето е генерирал 3,8мил. показвания? Нека позная, типичните спам/поп-ъпи от типа на "направих милиони и сега си пия водката от карибите, изтегли тази книга и разбери как".
Като го гледам и оформлението ми напомня на автоматичните генератори на текст, в който ти си задаваш няколко ключови думи и той ти генерира автоматичен текст въз основа на тях (предполагам са били: текст, КОПИРАЙТЪР, 3 830 000 показвания). Ако настина пишеш толкова добре текстове, то от главния ти пост ти повдигна повече въпроси, от колкото би трябвало да се отговори.
И все пак, ти си човек който пише текстове или ги взема готови публикувани от някой си сайт (за който ти спомена)? Или по-скоро рекламен текст за даден продукт? Нещо като ревю с цел PR/SEO?

Обикновено когато хората предлагат услугите си те казват и примерни цени за тях. Just saying. Не видях и на какъв език пишеш текст, нито в каква сфера си готов да пишеш (компютри, литература, гейминг, програмиране, разсад и посеви, козметика...?).

Ако си трол ти давам 4/10, за дето ме накара да отговоря на темата, иначе ти желая успех в каквото си се захванал.

ПП: и все пак 3 830 000 импресии дори на БГ пазар са си 30-40к лева от AdSense. Ако си го монетизирал де.

Здравейте, Bloo_SemiAFK,

Благодаря Ви за интереса към темата.

Накратко:
Целта на текста, който анализирате, е привличане на внимание. Смятам я изпълнена.
Аз съм обикновен наемник - поръчват ми текст, пиша го и го продавам, а възложителят си го използва. Няма тролене, монетаризиране и други такива далечни от мен процеси.
Отговорите на другите Ви въпроси се подразбират от горните два реда.

Благодаря Ви отново.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Уважаеми Petko Voivoda,
Уважаеми N.JELQZKOV,

Благодаря Ви за активността.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Мен пък ми харесва стила и представянето на Константин. Може в бъдеще да изпробвам нещо негово. В сайта му има разни примери, аз ги прочетох.
Никой не знае как ще реагира даден човек на даден текст или снимка.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Мен пък ми харесва стила и представянето на Константин. Може в бъдеще да изпробвам нещо негово. В сайта му има разни примери, аз ги прочетох.
Никой не знае как ще реагира даден човек на даден текст или снимка.

Здравейте, tedkata_m,

Благодаря Ви за мнението.
Когато имате мисъл и/или нужда от текст - заповядайте! Заради спорта сте с предимство, затова, че е от една специфична група - още повече.

А за реагирането - реагират. Повечето - по предварително определения и желан начин. Клиентите го казват. За още информация - на разположение съм.

До скоро.
 

Горе