Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мой...

tekstmag

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мой...

Има много текстове, които ги чувствам лични.
Официално те са на хората, които ги публикуват онлайн. Неофициално – всички до един са ми толкова познати, като че съм ги писал собственоръчно. Ей така – от запитването, през брифа и уточняващите въпроси, до първия вариант, допълненията и всички корекции.

Този текст сигурно не е много четен – все пак е само един от многото в Гугъл плюс продуктова страница с 3 830 000 (три милиона осемстотин и тридесет хиляди) показвания до момента. Май трябва да се радвам.

КОПИРАЙТЪРствувателствуването носи самота.
При поръчката на текст една от първите обсъждани теми с всеки клиент е "конфиденциалност". Така и трябва. Продаващият текст е само средство за бизнес. Който иска да се гордее с текстовете си, става писател. А копирайтърът продава текста си и вече нищо не го свързва с него. Това е част от професионализма.

Този текст сигурно не е много четен – на страница със само 3 830 000 показвания до момента. Той по никакъв начин не е обозначен като мой. Ако попитате, ще Ви кажат, че е този текст е фирмен. Ако ме питате, аз ще го потвърдя. Но, странно защо, от този текст можете да добиете бегла представа за моя стил на писане. Защо - не мога да Ви кажа.

КОПИРАЙТЪРствувателствуването е масово въздействащо.
Стотици правилно подбрани думи облъчват стотици хиляди, а може и милиони потребители. Хубаво е да усещаш силата, която тръгва от пръстите, минава през клавиатурата, стига до екрана и оттам – до огромен брой хора. Клиентите познават тази сила и поръчват, и плащат, за да я използват.

Дали текст в страница с 3 830 000 показвания до момента е много четен? А аз даже не мога да потвърдя, че е мой.

Обаче, ако ми изпратите лично съобщение...
... в което ми опишете продаващия текст, от който имате нужда...
... тогава, преди да се заема с Вашия текст,...
... мога да Ви изпратя връзка към копирайтърски текст в страница с над 3 830 000 показвания. Искате ли такъв? Искате ли го сега?

Мога да Ви напиша такъв или по-хубав текст и да Ви пожелая с него да стигнете още повече показвания.

Искате ли?
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Искате ли го сега?

Мога да Ви напиша такъв или по-хубав текст и да Ви пожелая с него да стигнете още повече показвания.

Искате ли?

Желаем го :D :D :D
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Нищо не разбрах ... може би е време да си лягам :(
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мой...

Има много текстове, които ги чувствам лични.
Официално те са на хората, които ги публикуват онлайн. Неофициално – всички до един са ми толкова познати, като че съм ги писал собственоръчно. Ей така – от запитването, през брифа и уточняващите въпроси, до първия вариант, допълненията и всички корекции.

Този текст сигурно не е много четен – все пак е само един от многото в Гугъл плюс продуктова страница с 3 830 000 (три милиона осемстотин и тридесет хиляди) показвания до момента. Май трябва да се радвам.

КОПИРАЙТЪРствувателствуването носи самота.
При поръчката на текст една от първите обсъждани теми с всеки клиент е "конфиденциалност". Така и трябва. Продаващият текст е само средство за бизнес. Който иска да се гордее с текстовете си, става писател. А копирайтърът продава текста си и вече нищо не го свързва с него. Това е част от професионализма.

Този текст сигурно не е много четен – на страница със само 3 830 000 показвания до момента. Той по никакъв начин не е обозначен като мой. Ако попитате, ще Ви кажат, че е този текст е фирмен. Ако ме питате, аз ще го потвърдя. Но, странно защо, от този текст можете да добиете бегла представа за моя стил на писане. Защо - не мога да Ви кажа.

КОПИРАЙТЪРствувателствуването е масово въздействащо.
Стотици правилно подбрани думи облъчват стотици хиляди, а може и милиони потребители. Хубаво е да усещаш силата, която тръгва от пръстите, минава през клавиатурата, стига до екрана и оттам – до огромен брой хора. Клиентите познават тази сила и поръчват, и плащат, за да я използват.

Дали текст в страница с 3 830 000 показвания до момента е много четен? А аз даже не мога да потвърдя, че е мой.

Обаче, ако ми изпратите лично съобщение...
... в което ми опишете продаващия текст, от който имате нужда...
... тогава, преди да се заема с Вашия текст,...
... мога да Ви изпратя връзка към копирайтърски текст в страница с над 3 830 000 показвания. Искате ли такъв? Искате ли го сега?

Мога да Ви напиша такъв или по-хубав текст и да Ви пожелая с него да стигнете още повече показвания.

Искате ли?

Хайде спри да спамиш вече, 1-2 теми са достатъчни да си представиш услугите.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Текстмаг, любопитен съм да видя този текст. Прати един линк, може и на лс?
 
От: От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не

Хайде спри да спамиш вече, 1-2 теми са достатъчни да си представиш услугите.

Тъкмо мислех да му дам зелено за интересното представяне.
А сега оставам с въпроса - писател ли е, или плагиат?
 
От: Re: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не

Коя е другата подобна тема, за да ги слея. Стига една и съща тема по няколко пъти. ;)

Не е една , помня поне 3 във същия стил. Факт е че привлича вниманието , така че явно има ефект.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Оф пак ли тоя луд с тия текстове :D
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Ясно, че привлича вниманието, но никога не показва конкретни примери.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Дай да го видим тоя текст. И си пиши нещата в една тема.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Абе какъв ви е проблема на вас?
Оставете момчето да си предлага услугите. Нали все пак форумът е и за това.

Пускал е и други теми, но по неизвестна на мен причина, те отиваха в кофата. Има право да си пусне нова тема, още повече тук се предлага различна услуга.

п.с. И не е длъжен да ви пуска тук безплатни семпли и ревюта. Аман от авантаджии!;)
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Българина обича да казва - око да види, ръка да пипне

Също така обича да казва - голяма хапка лапни, голяма дума не казвай

Мъдър или прост е българския народ ?
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Nandibandi, никой не говори за безплатни ревюта. Нямам нищо против да пуска и теми, в които казва колко е добър ;) ...Но при положение, че толкова хора искат да видят примери от работата му- или да покаже, или да си понесе хейта.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

GeorgiTodorov, съмнявам се да е отказал да покаже работата си на някой, който наистина проявява интерес.
Пиши му на лс и кажи, че си заинтересован, ако пак откаже да демонстрира начина си на работа и стила си на писане - значи си заслужава хейта, но се съмнявам да се окаже такъв случая с Константин.

Намесих се, защото някои хора го взеха за лесна жертва и го тормозят.
Да, Косьо е по-особен, но пък кой иска конфекция в крайна сметка? Товорецът се познава по това, че е различен.
 
От: Re: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не

Коя е другата подобна тема, за да ги слея. Стига една и съща тема по няколко пъти. ;)
Другите теми за една и съща услуга:
1. Заради един от последните ми текстове мой клиент си свърши продуктите
2. Последният път, когато написах текст, продадох продукт
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Абе какъв ви е проблема на вас?
Оставете момчето да си предлага услугите. Нали все пак форумът е и за това.

Пускал е и други теми, но по неизвестна на мен причина, те отиваха в кофата. Има право да си пусне нова тема, още повече тук се предлага различна услуга.

п.с. И не е длъжен да ви пуска тук безплатни семпли и ревюта. Аман от авантаджии!;)

Аз виждам само една негова тема в кофата от 5 теми за предоставяна услуга /2 теми за стихоплетство, от които една в кофата и още три за едно и също нещо/:shock:.
И колко по-различна да му е услугата от другите му 2 теми цитирани в горния ми пост?!!! Ако имаш предвид, че услугата му наистина е различна от останалите подобни на колегите копирайтъри във форума - да права си. Мога и да уточня каква е точно разликата, но засега ще си замълча8)
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Да, Косьо е по-особен, но пък кой иска конфекция в крайна сметка? Товорецът се познава по това, че е различен.
Само че, лошото е когато предлагането се превърне в спам.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Само че, лошото е когато предлагането се превърне в спам.

Ми въпрос на маркетингова политика, бе Ред! :)
Мен повече ме дразнят изскачащите рекламни прозорци, когато вляза в някой сайт, отколкото теми, които не са задължителни за посещение, особено, когато са във форум.
 
От: Дали текст в страница с 3 830 000 показвания е много четен? А и официално не е мо

Права си..."спамът", е част от маркетинга...
 

Горе