Дали ще открия сериозен партньор за един проект

Amigo0o

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Понеже имам един проект, които е в лек застой и нямам време и сили да разработвам сам си търся сериозен уеб партньор с които да доразвием и подържаме за в бъдеще. Според мен има потенциал, понеже без никаква реклама има доста запитвания от фирми и частни лица, както и няколко минали клиента. Проблемът ми както казах е че не мога да се справя сам с това начинание, понеже имам и други работи на главата си, а ако инвестирам в реклама и т.н, ще е нужно и коректно отношение с клиентите, като време на реакция за конфигуриране на самият магазин, отговаряне на запитвания и така.

Става въпрос за ето това: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35866 :)

Ето от какво има нужда самият проект:

- Доразвитие и фиксване на някои бъгчета на самата CMS използвана в магазините
- Създаване на още стилове за самата CMS
- Минимален съпорт за новите клиенти

Ето от какъв партньор имам нужда:

- Да разбира до някаква степен от PHP/JS за да доизпипаме самата CMS
- Да разбира от CSS/HTML за да изработим още няколко стила
- Да е в час общо взето с уеб, домейн, хостинг, dns и cpanel за да можем да бъде еднакво полезни на проекта

Ето какво получава бъдещият ми партньор

- 50/50 поделяне на печалбата от проекта
- 50/50 разделяне на разходите по проекта (ако изработим всичко сами, радходите по сайта са минимални)
- Не желая нито стотинка като първоначална инвестиция и т.н. Просто търся сериозен човек с които да работя
- При по сериозно развитие на проекта ще отворим едно АД като ще разделим процентите 51% в полза на мен като основател.

Ако има някои заинтерсован нека ми пише на лично или тук. Предпочитам коректни хора, в началото може да има леки ограничения за достъп до банкови сметки и т.н, докато не си имаме пълно доверие. (казвам го за да няма някои обиден) :wink:
 

Горе