Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

не мисля,че Слави ще се премести
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Гледам и бате Енчо, заедно с Къцката се изживяват по Тв7...

Е това вече е черешката на тортата - Тия изтрепаха рибата.

Само ми е чудно бате Пенделчо чиф го дърви там тоя не е закъсал за кинти като част от другите - Преди време го канихме за едно детско шоу - Каза че няма проблем обаче за по малко от 3000лв не си мърда задника - Става въпрос за 1 час шоу отделно иска 500лв за дисководещите дето са с него.
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Шоуто на Слави вчера ( 13.02.2013 ) беше Метин Енимехмедов и после говориха за тока и Буда - много добро предаване - на Слави мога да му кажа само едно - ЕВАЛА ПИЧ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Както казаха от господари на ефира TV7 разполагат с бюджета на CNN
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Уж не е петък - време за жълтини...
Мен дъжда ме прибра вътре и се моткам. Ами вие?

Всяка вечер се е*ава с Борисов и Цветанов - кой друг го прави ? :D Как да не го харесва човек?! :D

Много сериозен мотив! :D За детската градина. :lol:
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Не виждам как ще стане Слави трябва много да изпадне за да отиде в този кофтор - Само вижте кои се подвизава там

Дудука Баречков
Смотльото - Кошлучков
Съселите - Пендалчо и Андрейчо
Мухала - Карабовски

Не виждам каква работа може да има Слави в тази компания - Предполагам че по скоро ще закрие шоуто от колкото да отиде там.

Не виждам и как ще си позволят да му плащат хонорара който получава от БТВ - тоест ще трябва да ореже балети артисти и тн и то нищо няма да остане.

QUOTE=mantaman;397966]Слави все някога ще слезе от ефир но едва ли ще падне толкова ниско да отиде в такава дупка[/QUOTE]
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Слави няма да се отмести от добре уреденото си място в БТВ. Рейтинга му лежи на тази телевизия.
Това, че прищипаха Карбовски нищо не значи. По спомен там не беше ли не от лично желание на Карбовски, а по искане на продуцентите му? Забравих вече.
Във всички случаи Слави напусне ли БТВ, никой няма да го гледа повече. Мъртъв е.
Аз дори бях забравил за Отечествен фронт, че въобще съществува откакто се премести от Нова, а преди това го следях редовно. Давам пример по себе си. :)
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Слави няма да се отмести от добре уреденото си място в БТВ. Рейтинга му лежи на тази телевизия.
Това, че прищипаха Карбовски нищо не значи. По спомен там не беше ли не от лично желание на Карбовски, а по искане на продуцентите му? Забравих вече.
Във всички случаи Слави напусне ли БТВ, никой няма да го гледа повече. Мъртъв е.
Аз дори бях забравил за Отечествен фронт, че въобще съществува откакто се премести от Нова, а преди това го следях редовно. Давам пример по себе си. :)

На същото мнение! :)
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Не мисля. БТВ едва ли ще изпуснат едно от най-рейтинговите си предавания.
 

Горе