Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Не виждам как ще стане Слави трябва много да изпадне за да отиде в този кофтор - Само вижте кои се подвизава там

Дудука Баречков
Смотльото - Кошлучков
Съселите - Пендалчо и Андрейчо
Мухала - Карабовски

Не виждам каква работа може да има Слави в тази компания - Предполагам че по скоро ще закрие шоуто от колкото да отиде там.

Не виждам и как ще си позволят да му плащат хонорара който получава от БТВ - тоест ще трябва да ореже балети артисти и тн и то нищо няма да остане.
Пък БТВ като са извадили едни силни журналисти.
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Taki - не си подготвен - БТВ = ТВ7 - едно са.
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Тук много спецове има що се отнася за министерството на мисълта.
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Хаха то остана ли някои под 75 години дето още гледа слави?
 
От: От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Ама нормално и за Буда да се напряга лично, защото Буда го измами. Виж бе - Буда му беше "приятел" и като го избраха - и той го заеба - ей затуй Слави го е яд. Ти ако си мислиш наистина, че имало 50/ 50 и някакви градинки там - това са пълни глупости. Просто БУДА го използваше

Според мен по много жалък начим му го връща...
не говоря за градинките...

Хаха то остана ли някои под 75 години дето още гледа слави?

ами гледа се само заради простотията :)
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Винаги са е*авали и имитирали всички правителства, не е само сега.
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Нортрант

Слави беше контра на Костов

Беше контра на Цара

Беше контра на Тройната

Сега е контра на ГРОБ

Винаги е говорил срещу управляващите като по този начин е подпомагал опозицията - срещу която пък е говорил когато тя после дойде на власт.

Сега със сигурност в говоренето срещу ГРОБ има и личен мотив но това не прави нещата които казва не верни - По пагубно щеше да е ако си беше останал с мутрафона и сега като всички ни разказваше как нещата в БГ са цъфнали и вързали.

Таки
В БТВ са що годе същата стока разликата е само че там аудиторията е десетки пъти повече - Това е като да напуснеш Народния за да играеш в Пернишкия театър - доброволно.
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Taki - не си подготвен - БТВ = ТВ7 - едно са.

Съгласен съм с това, обаче всички водещи в БТВ са толкова некадърни и неграмотни, докато в ТВ7 са малко по-малко неприятни. (като изключим Бареков)
За аудиторията е ясно на всички - едва ли някой ще избяга доброволно от по-голяма.
 
От: От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Както се видя двете телевизии имат общи интереси и явно сходни собственици, нямат интерес да си крадат предаванията,
а Нова направо ги ошушкаха, останаха без едно предаване, не ги знам какво ще правят :)
 
Последно редактирано:
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Нова винаги са били органична телевизия, тоест, при тях наливане и пране на пари няма. Каквото изкарат, само това могат да инвестират. Няма как да конкурират bTV и TV7, където се наливат незнаен брой милиони от незнайни източници.
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Тв7 се конкурира с Нова Телевизия. Идеята е ясна. Взима голяма част от предаванията на Нова Телевизия. ( Иван и Андрей в Неделя водеха около 6 часова програма, а понякога и 8 ). Купиха и Карбовски, защото той също се гледа, а и във vbox7 също е гледан.
Идеята е Нова Телевизия да остане без много неща, които да пуска в ефир и по-често да хвърляме око на БТВ :)
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Идеята е по-скоро всички бездарници обиколили всички телевизии да ги съберат в един канал.

Естественно ще го изтрия от дистанционното си да си спестя усилието да ги гледам и даже и ще забравя за този канал.
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Нито гледам кой-знае колко телевизия, нито съм привърженик на Слави, но според мене той е нещо като символ за канала на бТВ, защото честно казано в момента не мога да се сетя друго предаване, което да се е задържало толкова в ефир (пак казвам не гледам кой-знае колко телевизия и е напълно възможно да има). Малко ми наподобява на "с него зле, ама без него още по-зле". Със сигурност интереса към шоуто му е много по-нисък от пускането му в ефир спрямо сега, но според мен е нормално, а и все още много хора го гледат, къде заради вицовете накрая, къде заради актьорската вечер, къде заради множеството конкурси, които прави. А като стана въпрос за актьорската вечер - подочух, че Краси Радков и Виктор Калев поемат към "Комиците" някой да знае нещо?
Поздрави,
Станислав Тонков
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Съгласен съм с това, обаче всички водещи в БТВ са толкова некадърни и неграмотни, докато в ТВ7 са малко по-малко неприятни. (като изключим Бареков)
За аудиторията е ясно на всички - едва ли някой ще избяга доброволно от по-голяма.

Бареков - най-големия боклук, как ще го изключваш тоя мазньо
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Бареков - най-големия боклук, как ще го изключваш тоя мазньо

Изключва го от малко по неприятните - щото си и е много противен
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Мен пък Нова ми прави добро впечатление, от скоро я гледам все по-често, пуснаха си и нов български сериал "Отплата", който поне е с нови, непознати за мен актьори, за разлика от други български сериали, в които се въртят едни и същи...
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

В Ултимейт Сървлайвъл по Дискавъри показват повече истински кадри отколкото в новините по бтв и тв7. :evil:
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Аз така и не разбрах какви бяха причините Мартин Карбовски да отиде в ТВ7. Повече пари ли?
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

Най вероятно тази шматка за пари прави чудеса
 
От: Дали TV7 ще привлече и шоуто на Слави?

В един жълт вестник беше написано, че ще привлекат Краси Радков и Виктор Калев, даже вече имали договори
 

Горе