Дамски облекла за дропшипинг

rtfm

Member
Здравейте,
предлагам дамски облекла за дропшипинг. Фирмата е Сувенир Фешън и се занимава с производство на дамски облекла. Мога да предоставя снимки на продуктите, Описания има в сайта ни. При интерес моля изпратете л-с.

Поздрави
 
От: Дамски облекла за дропшипинг

Дропшипинг или афилейт е това?
Защото при дропшипинг процента по принцип е по-голям и стоката се доставя от ваше име, но съм я продал през моя магазин примерно, докато при афилейта съм пуснал линк в мой сайт, страница и някой си е купил стоката от вашия магазин през мойта връзка, но предполагам сте наясно.
 
От: Дамски облекла за дропшипинг

Ако е за дропшипинг и аз имам интерес моля повече подробности на Лично съобщение. Поздрави
 
От: Дамски облекла за дропшипинг

Хубаво е да се избягват такива дропшипинг агенти, а да се работи директно с фирмата, те не биха имали нищо против, освен пък ако тоз не е оторизиран от тях. Въпроса е, че през него ще ви излизат по-скъпо.
 
От: Дамски облекла за дропшипинг

Фирмата е наша, не сме посредник. Става въпрос за дропшипинг вие продавате стоката изпращате ни мейл с цената адреса за доставка итн. и ние както се договорим ви изпращаме процента и ние пращаме стоката на клиента.
 
От: Дамски облекла за дропшипинг

После ще ви изпратя лс с няколко въпроса. Имам интерес. :)
 
От: Дамски облекла за дропшипинг

Здравейте,
Имам интерес, моля изпратете ми инфо
Поздрави!
 
От: Дамски облекла за дропшипинг

Въпреки, че не е конкретно по темата ще коригирам текста до час. На останалите по темата колеги ще отговоря на л-с.
 
От: Дамски облекла за дропшипинг

Кои са некоректните, че да ги знаем?

Темата е за услуга която предлагам, дали имам лоша експозиция или фирмата поддържаща сайта е допуснала печатна грешка смятам за дребнаво заядливо и некоректно. Никой не задължавам да харесва сайта стоката или услугата която предлагам. Давам обработени снимки и обяви, възможно и в XML и срещу продажба която аз опаковам, изпращам и се грижа клиента да е доволен давам комисионна 10%. Не виждам смисъл от оплюване коментари за предположения около дължини на крачоли и сравняване със втора хърватска лига. Смятам че модераторите би трябвало да се включват в подобни моменти.
 
От: Дамски облекла за дропшипинг

Всичко е било казано с цел да Ви помогне в работата.
Досрамя Ви от по горното Ви мнение и го променихте ли?
Аз също не бих работил с Вас!
 
От: Дамски облекла за дропшипинг

За досрамяло, не по скоро ми се стори също толкова заядливо като на колегите и реших, че няма смисъл. Ваше право е да избирате с кого да работите.
 
От: Дамски облекла за дропшипинг

Към автора на темата : Чувал-\а ли сте за креативна критика? Та дори това не е критика, а просто съвет да коригирате неточност. А кой е направил грешката, това си е ваш проблем.
 
От: Дамски облекла за дропшипинг

Здравейте,
средната цена на продуктите които предлагаме е 40лв и 40 стотинки (според статистиката на магазина). Не е задължително да продавате стоката на цената от моя магазин може да си направите и 30% ако смятате, че така би ви било по-изгодно. Също така ние поемаме всички разходи по подмяна на продукта. В моя магазин съм стигал до над 100 продажби за месец при не много голям трафик. Всеки сам решава дали предложението е изгодно за него. Благодаря!
 

Горе