Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

БАН за Кръчма.ком и Гъзосер Курлапаев ДА ИЛИ НЕ?


  • Общо гласове
    31
  • Poll closed .
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

Не е много редно да продължаваме да го обсъждаме след като е баннат, ама е уникален образ просто....може да изкара, че целия свят е против него и сайта му...а всъщност колкото и да се оправдава сам си ги предизвиква тези настроения.
Кофтито обаче е че схемата му явно работи.

edit: Пропуснала съм да напиша, че почивката, която му даде coolice, според мен е основателна.
 
Последно редактирано:
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

Аз искам да се извиня на потребителите за простотиите които излях по негов адрес. Много рядко ми се случва такова нещо. Може би това ми беше 4-ти или 5-ти път в живота ми досега. Тоя просто ме изкара от нерви.
Ако е получил бан по т.2 от правилата, то и аз заслужавам. Готов съм да си понеса и аз едноседмично банче :)
От цялата работа имам още 3 репутацийки :) ама не това е важното де :(

Не съм влизал в сайта му и няма и да вляза. Аз го нямам това любопитство като ктомов, ама след това цитираното от там и аз съм на мнение че този няма оправия.
А за метода му не бих казал че работи. И да си е докарал 20-30 човека тези дни, ако продължава така ще трябва всеки ден да се прави на шут за да има месечно 500-600 посещения. До два месеца да е изперкал (ако все още не е). Пък и с толкоз посещения няма да прокопса. Освен това постоянно трябва да търси нови будали, защото едва ли някой влязъл там и прочел 3-4 поста би се върнал пак.
Аз затова му сложих един линк в подписа си, за да излиза темата с простотиите му барабар със уеб ла*ното му. Да го видят хората що за стока е :lol:

ПП: Сега се сетих че тоя ми напомня за една история за един журналист дето бълваше простотии като него с цел да прави скандали, та да получи трафик, ама бързо бързо залезна нещо. Даже някаква книга против линукс издал, ама си ползвал линукс хостинг... :lol:
 
От: От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

ПП: Сега се сетих че тоя ми напомня за една история за един журналист дето бълваше простотии като него с цел да прави скандали, та да получи трафик, ама бързо бързо залезна нещо. Даже някаква книга против линукс издал, ама си ползвал линукс хостинг... :lol:

Заболя ме главата да мисля как се казваше тоя... Кандидат за евро-депутат, журналист, политолог поет и още някъв, нали? Как му беше името обаче...?!?!
 
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

ИМА АНТИРЕКЛАМА И АНТИРЕКЛАМА , ТАКАВА АНТИРЕКЛАМА , ОСОБЕНО ЗА ФОРУМ Е АБСОЛЮТНО НЕДОПОСТИМА КАТО МАРКЕТИНГ ТРИК И МОЖЕ САМО ДА НАВРЕДИ .СТИГА СТЕ ПИСАЛИ ,ЧЕ РЕКЛАМАТА СИ Е РЕКЛАМА .
 
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

Никаква реклама не беше това, а пълна лудница. Добре че свърши. Честно казано не съм си правил труда да прочета до края нито едно от мненията на Кръчмаря. Ако ви интересува научното обяснение на това, което видяхме през последните няколко дни последвайте тази връзка към Уикипедия: https://secure.wikimedia.org/wikipedia/bg/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D1%86%D0%B8%D1%81%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BC
 
От: От: От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

Заболя ме главата да мисля как се казваше тоя... Кандидат за евро-депутат, журналист, политолог поет и още някъв, нали? Как му беше името обаче...?!?!

Нещо такова беше, даже се сещам че дори едно копие от книжката си не успял да продаде. :lol:
И аз не се сещам как се казваше, ама си мисля че може да е забегнал към някоя китайска кръчма... :lol:
 
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

Сетих се! ДОБРИ БОЖИЛОВ

Значи за 8/9 години откак ги следя нещата това са тримата гиганта на БГ нета - Божилов, Апостолов и Курлапаев.

Длъжен съм да подчертая, че Курлапаев е най-неадекватния от тримата.
 
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

ДОБРИ БОЖИЛОВ ? Я дайте подробно инфо за тая звезда , явно съм го опуснал..
 
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

Да точно тоя уникат беше..
Два-три дена да съм му чел простотиите, то с толкова анти-реклама си е нормално де.
Нашият шут може да е упорит, ама съдбата му ще е същата.
 
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

ДОБРИ БОЖИЛОВ ? Я дайте подробно инфо за тая звезда , явно съм го опуснал..

http://georgi.unixsol.org/hacked-not/

А, да таман намерих и прословутият му сайт e-balkani.com който в момента не знам какво му има. Навремето беше това: http://georgi.unixsol.org/hacked-not/site1.png


Един цитат от горния сайт:
На администраторът на top.bg тази практика съвсем разбираемо изобщо не му харесала. Той написал любезно писмо до Божилков, в което го предупредил да спре спамването. За негова изненада получил дълъг отговор, в който със сълзи на очи Божилков обяснявал как това било единственият начин за промоция на сайта му и че той не спамвал само форумите на top.bg а и тези на search.bg и на dir.bg. Благодарение на тези му действия той вече си имал конфликти с администраторите на тези сайтове. С други думи той казвал "влезте ми в положението - нека СПАМВАМ!". Администраторът изобщо не му влязал в положението и тъй като бил известен със своята непоносимост към "low life" отрепки които спамват просто му изтрил сайта и филтрирал определени думички във форумите за да спре терорът. Мярката се оказала ефективна и "промоутърът" за добро бил напъден от top.bg.

Ех, забравих колко се смях навремето с този... :lol:
 
Последно редактирано:
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

И тука:
http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B8_%D0%91%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2
 
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

@scorpiass - ей ти го тук http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B8_%D0%91%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2
Ако наистина имаш толкова свободно време за да четеш откачалки, просто ползвай гугльо :) има повече от достатъчно информация по темата.
 
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

Аз от Г. чета вмомента това :
http://georgi.unixsol.org/hacked-not/ но пък друго си е , вие да кажете нещо за него :D
 
Re: От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

Аз искам да се извиня на потребителите за простотиите които излях по негов адрес. Много рядко ми се случва такова нещо. Може би това ми беше 4-ти или 5-ти път в живота ми досега. Тоя просто ме изкара от нерви.
Ако е получил бан по т.2 от правилата, то и аз заслужавам. Готов съм да си понеса и аз едноседмично банче :)
От цялата работа имам още 3 репутацийки :) ама не това е важното де :(

в правото по филмите адвокатите ползват ползват едни думи като уважаван член на обществото, първо провинение, смечаващи вината обстоятелства, условна присъда и пробация /подписка/ :)

пп Добри Божилов също има профил тук във форума и малко постове но не беше спам / всеки си взима поука накрая /
 
Последно редактирано от модератор:
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

Добри Божилов улегна и вече не е същия, сега се изявява в новинарските сайтове с претенции за политолог а наскоро беше и при Милен Цветков.

Обаче тази кръчмарски сайт ми рагони фамилията особенно Мръснишките домейни и най-вече Пенис мен от kurva.com.

Като стана дума за Чешити не сте споменали най-големия от най-големите(след мен естествено):

Стефан д-р Димитър Чолаков

http://www.stefan-tcholakov.com/forum/index.php

Enjoy
 
От: Да БАНосъчетаем ли Гъзосер Курлапаев и Гесер Курултаев?

Аз мисля, че във форум за предприемачество подобни теми са меко казано нежелани и безсмислени.
Губят времето на хората, които имат желание да научат нещо.
Така че без да мисля повече, дадох бан не само и за двама ви ( а може да сте само двама в една глава), но и за всеки последващ ви нехранимайко, който дръзва да занимава сериозно хора с простоии.
Няма да ми липсвате ама грам !
 

Горе