Да СТИМУЛИРАМ започващите и да похваля мене си

Честито! Може ли ад се направи една категория на форума за подобни теми като тази - за насърчаване като се показват релни резултати ;)
 
Честито! И много се радвам че има хора от България които изкарват толковаи най вече че си от форума. много успехи ти пожелавам за напред!
 
cecipenev каза:
Е да, но е друго интернет бизнеса, там няма заплати и т.н. тоест може би в твоя случай има де, тъй като това е сериозна сума.

няма заплати ако си сам. ако имаш хора да ти работят - нали трябва да им плащаш заплати :)
 
georgimateev каза:
Честито :) Преди колко време започна?

Юни 2005-та ми беше първата продажба на първия сайт. Започнах може би 2 години преди това
 
Браво браво така се надъхвам още повече ама има много хляб да изям докато стана веб мастер :wink:
 
yovo каза:
Браво браво така се надъхвам още повече ама има много хляб да изям докато стана веб мастер :wink:

Аз определено не мога да кажа че съм webmaster. Никак не ми се отдава. Нямам въображение никакво. Като ми трябва нещо - си плащам. Аз съм на принципа всеки да се занимава с каквото разбира. Не може всеки от всичко да разбира. За да печелиш в интернет най важно май все пак се оказва СЕО-то и търговския нюх а не webmastyrstwoto. Ако някой webmastar ми види сайтовете...ще ми се смее с гъза си сигурно :)))))
 
:lol: Да така е но все пак за успех в нета ти трябват доста знания и качества от различни сфери и наитина бизнес нюх без които не става но никои не се е родил научен всичко с времето си :wink:
 
yovo каза:
:lol: Да така е но все пак за успех в нета ти трябват доста знания и качества от различни сфери и наитина бизнес нюх без които не става но никои не се е родил научен всичко с времето си :wink:

Така е - аз конкретно имах предвид че webmaster-ките умения далече не са най важното ако трябва да степенуваме нещата
 
btw WebMaster може да се тълкува доста широко - Човек които управлява сайтове (един вид техен Господар е ако работи за себеси - буквален превод :)) Ако работи за друг може да има друго тлкование

Според мен определението включва SEO/ SEM и бинзнес нюх а не дизаин :) Аз се определям като Вебмастър - Маркетър а с дизаина също съм съвсем скаран и с прогрмаирането съм направо начинаещ (колкото да си променям скриптовете) ама да ме накарате да пиша сорс от нулата ще пада голям смях .....
 
Похвално E-Business :D мерси за окуражителната тема. На мен лично ми дава малки крилца да натискам моите проекти и в близкото бъдеще да мога да се похваля с добри цифрички :)
 
От: Да СТИМУЛИРАМ започващите и да похваля мене си

Поздравления и от мен, а за 2009 стана ли No 1 или не все пак?!?!?!:)?
 

Горе