Да дадем почивка на CROSS

Искате ли да дадем няколко години почивка на Cross, докато порасне ?


  • Общо гласове
    30

Petko Voivoda

Well-Known Member
Здравейте, пускам тази тема за да гласуваме за няколкогодишна почивка на потребителя cross -> https://www.predpriemach.com/members/cross.22185/

Мисля, че поведението му е неадекватно и затова му трябва почивка докато порасне детето, защото поне на мен ми писна като вляза във форума да гледам тъпи теми, където той е главния герой и като цяло то си личи, че говори пълни глупости.

Нека гласуваме и да се надяваме Blinky да уважи нашето мнение, защото наистина този много дразни...
 
Ще гласувам с "НЕ". Дали за този потребител, или за друг при подобна анкета пак "НЕ". Може да блокирате всеки, който ви дразни и се приключва с това. Хората са различни. Подобни терзания кой да е във форума и кой не, правят само сапунки подобни на "Листопад". Бих гласувал с "ДА", ако има анкета с дали да бъде баннат човек, който доказано е измамник и е тук с идеята да напрви някой "удар" от 100 лв, което между другото не е рядко срещано. Успех на всички!
 
Ще гласувам с "НЕ". Дали за този потребител, или за друг при подобна анкета пак "НЕ". Може да блокирате всеки, който ви дразни и се приключва с това. Хората са различни. Подобни терзания кой да е във форума и кой не, правят само сапунки подобни на "Листопад". Бих гласувал с "ДА", ако има анкета с дали да бъде баннат човек, който доказано е измамник и е тук с идеята да напрви някой "удар" от 100 лв, което между другото не е рядко срещано. Успех на всички!
Защо бе? Аз пък ще гласувам с "ДА". Очевидно в този форум е пълно с тролове, нека се зарадват на анкетата, че видите ли, троловете са много.
 
Защо бе? Аз пък ще гласувам с "ДА". Очевидно в този форум е пълно с тролове, нека се зарадват на анкетата, че видите ли, троловете са много.

Имаш право да гласуваш с "ДА" след като има анкета. Обаче ако всеки пусне подобна тема, че виждаш ли не харесвам някой дай да го изгоним какво ще стане във форума?
 
Що така бре воЕводо?! Нещо като новогодишен подарък ли?? Не можа ли да изтраеш нещо 2ри, 3ти, след нова година а.. или сърце "мъжко" не трае :D

Весело посрещане на всички :) И не се косете, така или иначе, няма шанс Блинки да го банне :p
 
Ще гласувам с "НЕ". Дали за този потребител, или за друг при подобна анкета пак "НЕ". Може да блокирате всеки, който ви дразни и се приключва с това. Хората са различни. Подобни терзания кой да е във форума и кой не, правят само сапунки подобни на "Листопад". Бих гласувал с "ДА", ако има анкета с дали да бъде баннат човек, който доказано е измамник и е тук с идеята да напрви някой "удар" от 100 лв, което между другото не е рядко срещано. Успех на всички!
Правилно, пък и публичния съд не ми допада.
 
Това определено е най-тъпата анкета, пускана във форум. Дайте другарски да прогоним лошото дете, понеже е дете и ни дразни. Мен ме дразнят комшийските лигави деца - да взема да си поискам от омбудсмана позволение да ги затворят в Диар Бекир, докато пораснат?
И друг път съм го казвала - не разбирате значението на термина ''форум'' и си живеете със заблудата, че това е частният клуб на Форбс. Не е. Това е място с обществен достъп, в което всеки е свободен да влезе и да се излага на воля. Банването е за грубо нарушение на форумните правила. Не знам кой ви е обещал гарантиран комфорт в тоя живот, ама яко ви е излъгал, ако го е направил.
Хайде, дано утре се събудим в по-успешна и спокойна година. Мир и любов на всички. :)
 
"Когато дойдоха за @cross аз мълчах; не бях cross.
.....
.....
.....
Когато накрая дойдоха за мен - вече нямаше кой да говори."

Който не му харесва даден потребител - да го прибави към списъка с игнорирани и проблемите му ще се решат.
 
Всеки луд с номера си в тоя форум :) Аз предлагам да му махнете опцията да трови в секциите за фриланс, че ако видя още една негова тема - "изработка на сайт от 20лв" ще се издрайфам...
 
Всеки луд с номера си в тоя форум :) Аз предлагам да му махнете опцията да трови в секциите за фриланс, че ако видя още една негова тема - "изработка на сайт от 20лв" ще се издрайфам...
Ок. Сега я пускам.
 
Ей, как си седя сега на кожения диван и си пия хубавия скоч...снобея на ваш гръб с други думи. Очаквайте нова порция сайтове за 20 лева, СЕО за 10 и статии за жълти стотинки. И ще са мноого по-добри от вашите. И изобщо няма да е само предприемач-а, скоро целия бизнес ще ви изям.

Айде ЧНГ и отивайте да ядете кюфтета, стига сте се занимавали с моята богата и достойна личност.
 
лол, ще изядеш ***, освен да излъжеш някой нов друго няма да направиш, айде снобей си виртуално ;)
 
Аз седях и гледах.
Металическите костенурки изригваха кристални звънливи струи в езерцето, в което стоеше изправен белият елински полубог сред увяхналата тръстика. Това шуртене приличаше на песен, и тая песен звучеше много меланхолна:
„Отива, отива, отива — казваше тя, — отиват цветята, отива премяната, славата, любовта… Творението въздиша и листата, позлатени, плачат за своите прежни песни и за зефирите вечерни. Отлетя яркостта на шаровете, сладостта на ароматите, хармонията на живите съзвучия и радостта, и поезията на младото…“
И тази песен звучеше много меланхолна.
„Небето праща хладни цалувки и хладни лучи — казваше тя; — слънцето не може да пробуди нито едно зрънце в заспалата земя, не може да роди нито една песница, да порони нито една радостчица в битието на природата. И шумът на вятъра, който развява окапалите листа, не е весел. Отива, отива всичко…“
И тая песен звучеше много меланхолна.
„Увяхнало, посърнало всичко — казваше тя; — отиват хубостите и идат снеговете. Тайните трепети на любовта всемирна де са? Сладостните химни на живота де са? Мечтите сега са тъжни и зарите безжизнени.“
И тая песен звучеше много меланхолна.
И аз я слушах мълчаливо и внимателно като глас, който излизаше из някои тайни глъбини. И белият елински полубог мълчаливо слушаше из високата увиснала тръстика.
 
Ей, как си седя сега на кожения диван и си пия хубавия скоч...снобея на ваш гръб с други думи. Очаквайте нова порция сайтове за 20 лева, СЕО за 10 и статии за жълти стотинки. И ще са мноого по-добри от вашите. И изобщо няма да е само предприемач-а, скоро целия бизнес ще ви изям.

Айде ЧНГ и отивайте да ядете кюфтета, стига сте се занимавали с моята богата и достойна личност.


Евала пич. И го правиш що .... ми щото можеш ей за тва :)

Честита.
 

Горе