Да идват предсрочни избори и това е

От: Да идват предсрочни избори и това е

Орешарски подава оставка до края на месеца :) Да видим...не, че идните избори ще бъдат по-добре от предишните, но не пречи да се надяваме.

Поне братята цигани да намажат малко пари и кебапчета.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Сега прочетох страхотна мисъл на Любо Кольовски:
"Не ви плаша, но днес, в този момент светлината в тунела е от идващия насреща влак."
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Нормално, миналата година като започна работа парламента, пак ги нямаше, после се сетиха да влязат, като изкараха морето и този месец ще им вървят заплатите, а те ще бъдат на море
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Нормално, миналата година като започна работа парламента, пак ги нямаше, после се сетиха да влязат, като изкараха морето и този месец ще им вървят заплатите, а те ще бъдат на море

Да не бяха влизали въобще. Те победиха на изборите а не управляват. Това не е демокрация , това са мишкарски истории - типично БСП/ДПС и юрущ стил.
Този пък като се върне Бойко , да ги вкара по затворите. Веднъж и завинаги.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Бърни,по всяка вероятност на Бокича ще му се наложи да управлява с ДПС или БСП.Какво праЙм тогава?
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Бърни,по всяка вероятност на Бокича ще му се наложи да управлява с ДПС или БСП.Какво праЙм тогава?

С ДПС никога , това е да се изплюят в лицето на електората си. С БСП не знам , но силно се надявам да стигнат процентите за коалиция с Реформаторите. Това ми се вижда най-приемлива конфигурация , но всичко зависи от броя на гласовете. Отново ще се изсипят маса пари от БСП / ДПС / Барека за циганските махали. Дано има по висока избирателна активност. 100 % няма обаче как да управлява сам , което може би е добре - да нямат абсолютна власт. Най-лошия вариант е повторение на предишните избори - победители и пак извън властта. Което означава пак ДПС във властта.... жална ни майка тогава.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

С ДПС никога , това е да се изплюят в лицето на електората си. С БСП не знам , но силно се надявам да стигнат процентите за коалиция с Реформаторите. Това ми се вижда най-приемлива конфигурация , но всичко зависи от броя на гласовете. Отново ще се изсипят маса пари от БСП / ДПС / Барека за циганските махали. Дано има по висока избирателна активност. 100 % няма обаче как да управлява сам , което може би е добре - да нямат абсолютна власт. Най-лошия вариант е повторение на предишните избори - победители и пак извън властта. Което означава пак ДПС във властта.... жална ни майка тогава.
Според мен Барека е проект на Костов и е доста вероятно да има нова тройна коалиция на есен: ГЕРБ+ББЦ+РБ(ако минат 4 %).Как ще мелят брашно не знам.По всяка вероятност НФСБ ще се влее в ББЦ преди изборите и това ще гарантира на Барека двуцифрено число % на изборите.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Според мен Барека е проект на Костов и е доста вероятно да има нова тройна коалиция на есен: ГЕРБ+ББЦ+РБ(ако минат 4 %).Как ще мелят брашно не знам.По всяка вероятност НФСБ ще се влее в ББЦ преди изборите и това ще гарантира на Барека двуцифрено число % на изборите.

и съвсем ще се зае*е държавата. дано се окажеш лош пророк:mad:
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

и съвсем ще се зае*е държавата. дано се окажеш лош пророк:mad:
И на мен ми се иска да се окажа лош пророк,но фактите до момента ме навеждат на това предположение.Не сте ли забелязали,че който се докосне до Костов-губи и се оказва винаги прее.ан.Всички говореха цяла година как Цв.Василев стои зад проекта ББЦ,за мен истината е,че Костов стои зад този проект и успя цяла година да остане скрит в сянката на Василев.Кунева-употребена и отстранена,Цв.Василев-употребен и отстранен,who is next?!..
 

Горе