Да инвестирам ли в доставката на Видеокарти RTX 3090?

Нема начин да ти излезе по-евтино от там. Според мен си замъглен от инвеститорски облак. Всяка дейност си има и плюсове и минуси ;)
 
Нема начин да ти излезе по-евтино от там. Според мен си замъглен от инвеститорски облак. Всяка дейност си има и плюсове и минуси ;)

Специално новата скъпа техника почти винаги излиза доста по-евтино спрямо българските магазини. Ако изобщо я имат тук. Дадох ти пример, за други стоки не знам.
 
Е офкорз, ама кой говори за бг-магазините. Не че другите не са прехвърлячи, ама тук пазара е трагичен и се работи на зверски надценки, да могат нещо все пак да избият. Ама за амазоня, да ми кажеш, че е майка на майките :) по скоро е майка на балъците. Всъщност, хубав сайт за страндартни консуматори.
 
Закъснял си със 1 година. Вече навсякъде има видео карти.
То и олио има в магазините , но във всеки магазин на различни цени... те затова се биха вчера в Кауфланд...
Като гледам в онлайн магазините в БГ като Ардес, Пласико и т.н. 3090 няма!

Това е от сайта на Пласико!

PNY nVidia Quadro RTX 6000 24GB GDDR6 ECC (VCQRTX6000-PB)​

Арт.№: 82613 СравниДобави в любими
8699.00 лв.

MSI RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC LOW HR​

Арт.№: 159233СравниДобави в любими
5599.00 лв.
 
Последно редактирано:
Продай им ги тогава на пласикото, за по 5 бона бройката даже ще си разбият сейфа :)
 
То и олио има в магазините , но във всеки магазин на различни цени... те затова се биха вчера в Кауфланд...
Като гледам в онлайн магазините в БГ като Ардес, Пласико и т.н. 3090 няма!

Това е от сайта на Пласико!

PNY nVidia Quadro RTX 6000 24GB GDDR6 ECC (VCQRTX6000-PB)​

Арт.№: 82613 СравниДобави в любими
8699.00 лв.

MSI RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC LOW HR​

Арт.№: 159233СравниДобави в любими
5599.00 лв.
Няма щото никой не ги купува сега, за това.
В моста и другите вносители от 1 месец постоянно имат налични.
 
@RTX30 спама настрана. Освен ако на намериш някоя фирма да ти ги купува ако ще да е на по-ниска цена според мен не си струва. Просто картите не са особено ликвидни в момента.

Какъв ти е марджина ако не е тайна? И как ще финансираш покупката? Ако е със заети пари и е под 30% накрая :hankey:.
 
@RTX30 спама настрана. Освен ако на намериш някоя фирма да ти ги купува ако ще да е на по-ниска цена според мен не си струва. Просто картите не са особено ликвидни в момента.

Какъв ти е марджина ако не е тайна? И как ще финансираш покупката? Ако е със заети пари и е под 30% накрая :hankey:.
аз го написах маржа 1350 $ ми е доставна цена , всичко нагоре е чисто. За финансирането с лични средства.
 
Просто картите не са особено ликвидни в момента.

ахахаха просто от тук насетне става очеизвадно ясно, че човека си няма и грам идея нито от хардуер, нито от търговията с него :D Щото ТО кое изобщо от хардуера е ликвидно :D:D:D
Яко си задълбал човече :) Само внимавай накрая да не изгориш като феникс, покрай финансовите схеми и инфото което ти подават, или пък сам си го поемаш ;)

аз го написах маржа 1350 $ ми е доставна цена , всичко нагоре е чисто. За финансирането с лични средства.

Поне ще си топ за 3900 на бг-пазара поне няколко месеца, или поне до като не минем всички у форума на 5-та серия :)
Мани майтапа, мисли за варианта да си осигуриш предварително пазар и тогава действай. Между другото, ще ти се получи добре и със схема на изплащане..наеш как хапят, не е истина. Кат си се осигурил на тънка цена, при договор за изплащане си 6 и отгоре ;)

пс: тая цена 1350 крайна ли се явява, ддс-та, такси, доставки? Гаранционно обслужване?? Щото при чиниите гаранцията общо взето е, че мое и на определен период от време да ти фърлят по некоя бройка за заместване :) Една да ти изгори.. сещаш се, не е добре. Но това са само тълкувания по подразбиране, не се съобразявай с това, гледай по скоро да си осигуриш Предварително пазар, щото както разбра по-горе от Мето... :), хардуера е последната ликвидна стока на света, по-бетер и от пъпеши на 30 градуса без сенка :) ;)
 
ахахаха просто от тук насетне става очеизвадно ясно, че човека си няма и грам идея нито от хардуер, нито от търговията с него :D Щото ТО кое изобщо от хардуера е ликвидно :D:D:D
Яко си задълбал човече :) Само внимавай накрая да не изгориш като феникс, покрай финансовите схеми и инфото което ти подават, или пък сам си го поемаш ;);)

Самия факт, че автора има оферта за под MSRP говори достатъчно. Стига да е истина. :)
 
Истина - лъжа, се тая брат се тая.. :) Това е най-куцата стока за бизнес, която изобщо е измислена някога. Без да си осигури пазар е изгорел (при 100бр) като новогодишна пържола :D

Ама имам съмнения кой точно стой зад тази тема, така че последните ми притеснения са, че ще има пържоли изобщо :)
 

Горе