Да ни е честит новият обновен сайт на Народното събрания за 150 000 лв.

$INeed$

Well-Known Member
Линк към новината: https://www.economic.bg/bg/a/view/ueb-portalyt-na-narodnoto-sybranie-e-obnoven

И малко интересни скриншота, които показват как този сайт наистина струва тези пари:
1.jpg2.jpg 3.jpg 4.jpg 8.jpg 7.jpg
Има още много из фейсбук, от там съм взел някои, да ги споделя тук. А авторите са аматьорите indexbg.bg - тия яко са заседнали в миналото.

Ако някой мисли, че краденето и некадърността се разпростира само до пътищата ни, да си знае, че далаверите са навсякъде. И сега честно...с какво се различава този сайт от такъв правен от човек в 7-8ми клас в някой техникум по електроника? Че и сумата от 150 000 е никак малка.

Във всички компании от частни сектор, ако дойде клиент с такъв бюджет и му дадат това като краен продукт....абе просто няма такъв сюжет.

В крайна сметка не знам за вас, ама на мен ми харесва. Карате да мислиш, че хубавите неща се крият в простотата. Буквално и преносно.
 
Е колко да е, тва си си сериозни разходи по направата.. а и cpanel сигурно лиценз плащат, за хостинг въобще да не говоря :D А то трее и да е в БеГе, та само от тук х2 ахахах Дизайна даже не е включен в цената..
 
Да не говорим каква излагация ще бъде пред европата, да кажат, че сайта е 500лв фрилансъри и 100лв права снимки "сток"
Даже е евтин според мен, това са смешни 102лв на ден, за един мандат.. а я го раздели на 7млн юзери, тоя майки-калкулатора не може го сметне дори :D
 
Линк към новината: https://www.economic.bg/bg/a/view/ueb-portalyt-na-narodnoto-sybranie-e-obnoven

И малко интересни скриншота, които показват как този сайт наистина струва тези пари:
Виж файлът 21416Виж файлът 21417 Виж файлът 21419 Виж файлът 21420 Виж файлът 21421 Виж файлът 21422
Има още много из фейсбук, от там съм взел някои, да ги споделя тук. А авторите са аматьорите indexbg.bg - тия яко са заседнали в миналото.

Ако някой мисли, че краденето и некадърността се разпростира само до пътищата ни, да си знае, че далаверите са навсякъде. И сега честно...с какво се различава този сайт от такъв правен от човек в 7-8ми клас в някой техникум по електроника? Че и сумата от 150 000 е никак малка.

Във всички компании от частни сектор, ако дойде клиент с такъв бюджет и му дадат това като краен продукт....абе просто няма такъв сюжет.

В крайна сметка не знам за вас, ама на мен ми харесва. Карате да мислиш, че хубавите неща се крият в простотата. Буквално и преносно.
Оф, направо ми развали настроението с тоя пост...
 
Е толко си струват сайтовете по-принцип, после да не се каширате, че не сте милионери.. и че нямате сестра :D

Тва като средната заплата на IT в БеГе я водят 6К ахахаха, а няя ви казвам всъщност по-колко взима обикновения 80-90% бач ;)
 
Оф, направо ми развали настроението с тоя пост...
То това не е нещо, което да те сдуха, поне никой няма да пострада. Лошото идва при изпълнението на други велики техни проекти, от които е по-вероятно да има доста крайни за хората последствия. Абе живи и здрави да сме. Нали така беше. :)
 
То това не е нещо, което да те сдуха, поне никой няма да пострада. Лошото идва при изпълнението на други велики техни проекти, от които е по-вероятно да има доста крайни за хората последствия. Абе живи и здрави да сме. Нали така беше. :)
Изпълнението е кофти просто.
 
Изпълнението е кофти просто.
Меко казано. Очаквайте скоро шедьоври и тук:

1. fsc.bg
2. mc.government.bg
3. mod.bg
4. bfsa.bg
5. mi.government.bg/bg

И всичките еднотипни, дървени и сухи. Не вървим много добре към каквото и да е електронно правителство. Институции, в които директорите им взимат не малки заплати си позволяват да имат такъв облик пред обществото.
 
на тая сайтовете и са леш, през годините се смениха маса народ да серат по тях. Ако закачат някой свестен няма да изкара много
 
на тая сайтовете и са леш, през годините се смениха маса народ да серат по тях. Ако закачат някой свестен няма да изкара много
Извинявам се за любопитството, но кои точно са сайтовете и. И какво има да се прави по тях. :)

Чудя се и какво се предлага. Някакви сексуални наръчници или семинари.
 
Виж файлът 21428
Сега ви е шанса...
Обявата за работа е придружена от Наталия позираща пред цветя?
Или аз не разбирам нищо от набиране на персонал или Wordpress девоте са доста търсени.
 

Горе