Да продължавам по стария блог след Панда или да правя нов?

AlexHD2

New Member
Май месец ме удари пандата. После нямах време да се занимавам и 40-50 дена бях оставил всичко на течението. Сега вече пак имам време и се чудя, какво да правя. От 1500-2000 посещения на ден преди пандата, сега едвам 50 ги правя.
И си мисля има ли смисъл да работя над него. След пандата веднага купих друг домейн и имам малко писано в него - към 10-15 поста (150 за стария).
С кой блог да продължавам? За сега си пиша и в двата като наблягам на стария блог и ги линквам помежду си.

И как да пиша качествен контент по 1000 думи, като блога ми е новинарски за телефони и една статия ми е 100-150 думи. Смятам да бълвам яко контент по 7-8 статии на ден и за няколко седмици да видя какво ще стане.
Статиите са уникални, превеждани от бг на английски. Изтрил съм също статиите, в който се съмнявам, че са дублирани, за което ме е ударило пандата.
 
Re: Да продължавам по стария блог или да правя нов?

по принцип като го оправиш трябва да почакаш повече от месец за да видиш имали резултат според ранд фишкин панда алгоритъма го стартирали веднъш на 30 -40 дни....

незнам какво да те посвъетвам за да не го пореже пак новия... а стария си има линкове... или знам :) може да обединиш по 2-3 статии в една и да ги правиш вседно че са 1 vs 2 vs 3 ревю нищо че много по различни... така ще са по дълги тъпия алогитъм ще си мисли друго за сайта ти обаче ще трябва да почакаш за резултат...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Да продължавам по стария блог след Панда или да правя нов?

А какво ще кажете за редирект от стария към новия? Някой разправяше, че работи доста добре.
 
От: Да продължавам по стария блог след Панда или да правя нов?

Абе не знам панда, манда но при мен някой сайтове ту ги има ту ги няма и гледам че 2-3 вида резултати се въртят всеки ден за думичките и направо не знам какво да кажа. Каква им е целта всеки ден да са различни резултатите не знам ама това направо е... майката на цялата идея за СЕО.
 
От: Да продължавам по стария блог след Панда или да правя нов?

Абе не знам панда, манда но при мен някой сайтове ту ги има ту ги няма и гледам че 2-3 вида резултати се въртят всеки ден за думичките и направо не знам какво да кажа. Каква им е целта всеки ден да са различни резултатите не знам ама това направо е... майката на цялата идея за СЕО.
Така е и най-лошото е, че нищо не можем да направим освен да експериментираме!
 
Re: От: Да продължавам по стария блог след Панда или да правя нов?

Никога не е на 100% след редирект а и какво ще прави на следващата падна ?

иначе имам идея всяка група от три стати която ще стане 1 vs 2 vs 3 да бъде редиректната към новата една статия с плугин урл по урл като Редиректншън
 
Re: От: Да продължавам по стария блог след Панда или да правя нов?

Абе не знам панда, манда но при мен някой сайтове ту ги има ту ги няма и гледам че 2-3 вида резултати се въртят всеки ден за думичките и направо не знам какво да кажа. Каква им е целта всеки ден да са различни резултатите не знам ама това направо е... майката на цялата идея за СЕО.


мисля че събират метрикс братле какво се клика повече и на базата на този метрикс ще групират саитове за следващите панди ... пеераска работа... :(
 

Горе