Да се измами Google ??!!??

BHuMaHuE

Member
Малко е вероятно, но все пак няма ли начин да се направи програма да можеж ти да влизаш от твоето PC да си цъкаш всеки път с различно IP. :roll:
 
То IP-то ще го смениш но всеки компютър си има уникален PCId номер, няма начин (поне за сега) да ги ментиш.. Даже да обикаляш по интернет клубове и да си цъкаш на рекламите пак ще те хванат.. По добре не се опитвай да ги мамиш, че бана ще ти е тежък :D

Ако пък греша и има начин кажете :p
 
Аз си играх доста време с такава програма.. но все пак накрая ме хванаха :oops:

Иначе доста неща се сменяха при ново зареждане на страницата: IP (всеки път се използваше ново proxy и страницата се зареждаше през него) .. MAC address... в акаунта на google имаше 10 страници за да не се трупат кликовете на една.. ама стана издънка :?
 
хммм толко ли много са добри.. не трябва да сме лакоми днес по 10-20 клика ако си направо е доволно
 
Дойде ми идея да си направим комюнити за подпомагане на кликове, всеки ще клика на линка да друшката си :D Поне ако ни баннат ще сме всичките в кюпа. Може и в Гинес да ни запишат, "Най-много едновременно баннати юзери от гоогъл" :? :D
 
Cybertack каза:
Дойде ми идея да си направим комюнити за подпомагане на кликове, всеки ще клика на линка да друшката си :D Поне ако ни баннат ще сме всичките в кюпа. Може и в Гинес да ни запишат, "Най-много едновременно баннати юзери от гоогъл" :? :D

На тебе би ли ти било приятно да си плащаш за реклами и някой си да клика по тях просто ей така? Все пак имай предвид, че голяма част от потребителите на този форум плащат за тези реклами!
 
Cybertack каза:
Дойде ми идея да си направим комюнити за подпомагане на кликове, всеки ще клика на линка да друшката си :D Поне ако ни баннат ще сме всичките в кюпа. Може и в Гинес да ни запишат, "Най-много едновременно баннати юзери от гоогъл" :? :D
БИЛ съм в такова от около 100 юзъра.....баннаха ме за седмица.....
 
ако е за 1-2$ на ден сигурно е възможно но според мен не си заслужава дори замислянето при положение че ако мислиш в правилната насока скоро ще изкарваш много повече
 
Добре ами чрез proxy server има разни програмки. Как виждат дали може да се прикрие.. и т.н. Еми говора за 10-15 $ на ден не повече. Щото моя сайт е за форекс и няма къде да го рекламирам за да има реални посетители.
 
Повръща ми се от хора като вас . Щеше да имаш мноого повече дивиденти, ако си беше опълзатворил времето за популялизиране, а не да се чудиш как да измамиш гугъл . Всички хора, които се опитват да измамят гугъл не са дорасли за интернет бизнеса .

Заради такива теми, дейните хора в интернет бизнеса напускат форуми като този ...
 
офф:
а на мен ми кажете защо тия идиоти(google) не ми обръщат никакво внимание въпреки, че съм подал няколко сайта с добро съдаржание според мен. при положение че съм изгърмял от там преди около 2 години(точно преди да се регистрирам тук)


едит:
към последния ти въпрос- линкове в чужди форуми(ако пишеш), директории, уникално съдаржание, социални мрежи
 
BHuMaHuE каза:
Малко е вероятно, но все пак няма ли начин да се направи програма да можеж ти да влизаш от твоето PC да си цъкаш всеки път с различно IP. :roll:

Чудя се и се мая ....може ли някой да ми даде разумно обяснение защо въобще се налага да се мами Гугъл???? Все едно да се учиш да караш колело без ръце при положение че е много по лесно да се кара с ръце. А и няма смисъл да се кара без ръце. Даже мисля да пусна един пост на тема - Причини да мамим Гугъл. Много ми е интересно какви причини може да има
 
Най-добре спрете да мамите себе си, току-виж, сте почнали нормално да изкарвате по много пари с чисти методи и средства.
 

Горе