Да се измами Google ??!!??

Вместо да рискувате да ви баннат за няколко $ на ден това време дето ще го похабите в опити да мамите Гугъл по добре го използвайте да подобрите сайтовете си и както казаха момчетата преди мен ще изкарате много повече пари.Я се поставете от другата страна..пуснали сте си сайта да се рекламира и някой който е решил да изкара 10-15 $ и да ви набутва.Няма да е много приятно нали.Не мислете на дребно ами гледайте да си направите добри сайтове и парите сами ще идват.
 
BHuMaHuE каза:
Добре ами чрез proxy server има разни програмки. Как виждат дали може да се прикрие.. и т.н.
Щом ти го знаеш това сега, тогава туй нещо е било първото което те са се опитали да елиминират.....
Братле със сигурност има доста народ който им е намерил цаката някакси, не съм на мнение че те са непобедими, но просто мисля че не си заслужава.....
 
FERRARIST каза:
BHuMaHuE каза:
Добре ами чрез proxy server има разни програмки. Как виждат дали може да се прикрие.. и т.н.
Щом ти го знаеш това сега, тогава туй нещо е било първото което те са се опитали да елиминират.....
Братле със сигурност има доста народ който им е намерил цаката някакси, не съм на мнение че те са непобедими, но просто мисля че не си заслужава.....
Да цаката е да имаш достатъчно посещения, които да кликват по рекламите те за това са създадени. Вие искате да имате некфи блогчета или сайтове в .хит.бг с по макс 50-100 уникални и да праите по 200-300 долара от адсенс месечно.
 
FERRARIST каза:
MsGeR каза:
Да измамите гугъл - Инпосибле
Глупости - нищо не е невъзможно, като са Г че не са неизмамващи се.....
Просто е трудно......

Аз до колкото знам 25% от кликовете са фалшиви. Това че вие не можете да го измамите не значи че никой не може.
 
BigBoss каза:
FERRARIST каза:
MsGeR каза:
Да измамите гугъл - Инпосибле
Глупости - нищо не е невъзможно, като са Г че не са неизмамващи се.....
Просто е трудно......

Аз до колкото знам 25% от кликовете са фалшиви. Това че вие не можете да го измамите не значи че никой не може.
Еми и аз това казвам, не четеш ли......"Ние".....проблема на форумите е че понякога в случай като тоя поставянето на "накои" под общ знаменател е много лесно.....и неумесно.....
 
Оф Просто няма начин . НИкой но Абсолятно НИКОЙ Не може да ги измами просто няма начин . То вярно че тия 25% може да са фалшиви но друг е въпроса дали гугъл дава парите от тези фалшиви кликове :) . Дори да ги измамите ще е възможно да вземете един чек и след това ? Под ножа! Дори когато стигнете 99$ и мислите че вече ги измамихте в следващата минута получавате емайл с това че сте били блокиран заради злоупотреби с кликовете! Просто е невъзможно
 
Това са ебати глупостите, само за тва време можеше да си пуснал сайт, BHuMaHuE, и до 2-3 седмици да си го монетизирал.

Има една поговорка: "Лайняните номера може да те докарат до върха, но няма да те задържат там."

Чудя се за кво въобще такива се захващат със интернет? Ми няма ли баби по улиците, отивай да мамиш тях... те поне ще ти вържат.
 
Ето един пример

Забелязахме, че в рекламите на Google на Вашия(ите) сайт(ове) са
генерирани невалидни кликвания или импресии чрез потребители на
програми на трети страни, на които е платено или имат други подбуди да
посетят Вашия сайт. Подобни програми включват, но не само, сайтове за
автоматично сърфиране, плащане за сърфиране, плащане за четене или
плащане за кликване.

Ако продължим да установяваме невалидни кликвания или импресии чрез
тези услуги за Вашите реклами, може да деактивираме профила Ви, за да
защитим нашите рекламодатели. Освен това можем да регулираме бъдещите
Ви плащания за всички дни, в които са се появили невалидни кликвания, с
цел правилно да кредитираме рекламодателите за всяко невалидно действие.

Разбираме, че може би желаете да получите специфична информация относно
неправомерните действия, които наблюдаваме във Вашия профил. Поради
частния характер на нашия алгоритъм обаче не може да разкриваме
подробности за това как работи нашата технология за мониторинг или
какви специфични неща сме открили във Вашия профил.

Напомняме Ви, че всеки метод за генериране на невалидни кликвания или
импресии е абсолютно забранен съгласно нашите Срокове и условия и
програмна политика:
 
coolice каза:
Аи досега не съм чул за никои които да е стнал богат от това че си е кликал по адовете

Аз обаче съм чувал за доста хора които са загубили заради разни завистливи българи които са им го накликали здраво. Добре че Google вече не банва за това (май).
 
да аз преди така имах един приятел беше направил нещо като вирусче което отваряше страница в хит.бг и така генерираше импресий на тази
страница имаше по няколко iframe кода за всеки сайт и така с по 40k
импесии на ден искарвах около 20$ на ден и бях си посъбрал малко
кеш но след няколко дни влизам си и гледам 30 и няколко клика
на другия ден казват че съм генерирал кликове и някакви такива
явно някой го е набарал сайта и какво ли си е казал .. "закво той да печели пак аз не" и така изгорях :)
 
Гоогле наистина много трудно може да се измами Аз съм се опитвал да мамя Изитрейдър бях си натрупал доста пари, ама веднъж се издъних и ме хванаха А колкото до гоогле, всеки си е кликал поне няколко пъти от различни компютри, като е ходил на гости на някой приятел това как ще го докаже гоогле, че е невалиден клик??? НЯМА КАК :) При мен винаги кликванията са под 1 % :( малко пари печеля но не искам да рискувам излишно да мамя макар че на 1 приятел яко го накликах от една зала и спечели към 10$ и не го спряха :lol: Макар, че съм чувал няколко трика, но не мисля да ги пробвам. Да казваш на приятели които нямам гооглеадсенс да ти кликат 1-2 пъти седмично по 7-8 клика през 30-40-60 секунди, ама това е рисковано, трябва да имате по 7000-8000 имресии най-малко и то истински!! Няколко сайта съм виждал дето подтикват хората да кликат на реклами :Д писал съм писма до гоогле и до 2 дена са ги спирали

СЪВЕТ: НЕ ЛЪЖЕТЕ ГООГЛЕ ПО КАКЪФТО И ДА БИЛО НАЧИН :twisted:
 

Горе